دکترا در فیزیک ذرات نظری

عمومی

شرح برنامه

1

دکترا در فیزیک نظری ذرات همواره بخشی از برنامه های کارشناسی ارشد در ارائه در SISSA بوده است. بیش از یک صد دانش آموزان یک مدرک دکترا در فیزیک ذرات نظری به دست آمده از SISSA شروع به ارائه این دوره است.

هر سال، پنج دانش آموز انتخاب می شوند برای حضور در این برنامه 3 ساله (به علاوه یک سال اضافی، در صورت نیاز) مطالعه و پژوهش. در طول سال اول دانش آموزان در مورد 450 ساعت از دوره های کارشناسی ارشد پوشش طیف گسترده ای از موضوعات، اعم از پدیدارشناسی به جنبه رسمی تر از فیزیک ذرات نظری شرکت کنند. هر دانش آموز برای انتخاب یک زیر مجموعه از آنها و در امتحانات قبول مربوطه در سال اول.

2

خطوط اصلی پژوهش عبارتند از: فیزیک در LHC، فیزیک فراتر از مدل استاندارد، نوترینو فیزیک، نظریه ریسمان، تبلیغات / مکاتبات CFT و نظریه کوانتومی گرانشی دیگر. دانش آموزان از محیط غنی از موسسات علمی از منطقه تریست، مانند مرکز بین المللی فیزیک نظری (ICTP)، گروه فیزیک از دانشگاه تریست و موسسه در Nazionale دی Fisica Nucleare (INFN) بهره مند شوند.

در آغاز سال دوم، دانش آموزان یک پروژه تحقیقاتی تحت نظارت یک عضو هیات SISSA یا یک دانشمند مشغول به کار در یک موسسه تحقیقاتی شریک (مانند ICTP و INFN) انجام دهند. مقطع دکترا معمولا 3 تا 4 سال پس از آغاز برنامه به دست آمده.

در طول اقامت خود در تریست، دانش آموزان فرصت برای تعامل با حدود 20 دانش آموزان دیگر از برنامه درسی دکتری همان همراه صدها نفر از دیگر دانشجویان بین المللی از گروه های مختلف SISSA دارند. علاوه بر این، محیط زیست بین المللی منطقه تریست شامل مرکز بین المللی فیزیک نظری (ICTP) و دیگر نهادهای بین المللی، که باعث می شود یک دکترای فیزیک ذرات نظری در SISSA فرصت بی سابقه ای را برای یک تجربه بسیار چالش برانگیز و تحریک کننده.

3

دادن اخیر بیش از دکترا در SISSA:

  • دانشگاه اوترخت، اوترخت، هلند
  • موسسه عالی علوم وایزمن، رخووت، اسرائیل
  • دانشگاه پرینستون، پرینستون، USA
  • دانشگاه فنی مونیخ، مونیخ، آلمان
  • دانشگاه هاروارد، کمبریج، ایالات متحده آمریکا

پذیرش

هر سال گروه TPP استخدام 5/6 دانش آموزان برای شرکت در دکتری برنامه است. دانش آموزان بر اساس آزمون کتبی و شفاهی انتخاب شده است. مهلت درخواست، تاریخ و تعداد موقعیت های موجود به صورت دوره ای در صفحه وب اطلاعیه دکترا، که در آن شما همچنین می توانید فرم درخواست دانلود شده است. SISSA باعث می شود یک سهم نسبت به هزینه های سفر برای حضور در امتحانات است. ثبت نام دانش آموزان جدید در SISSA و آغاز کلاس ها در ذره نظری برنامه درسی فیزیک برگزار خواهد شد در دهه اول اکتبر است. مدت زمان نرمال از برنامه دکتری سه سال است. یک سال چهارم ممکن است اجازه مناسب که قابل توجیه است. بخش آغازین برنامه دکترا است در کار البته که نظر گرفته می شود بخشی جدایی ناپذیر و ضروری آموزش پژوهش است.

روش نرم افزار برای غیر اتحادیه اروپا شهروندان اتحادیه اروپا و

نامزدها باید تقاضای خود را به به آزمون ورودی استاندارد پذیرفته می شوند. است یک جلسه بررسی هر سال معمولا در ماه جولای وجود دارد. امتحانات از یک آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی است. لیستی از مشکلات از امتحانات ورودی گذشته را می توان در بخش امتحانات ورودی پیدا شده است. نتیجه معمولا در همان روز شناخته شده است. نامزدها باید یک فرم تقاضای کاغذ است که می تواند از صفحه وب سایت رسمی شرکت SISSA اعلام دریافت ارسال. داوطلبانی که می شهروندان اتحادیه اروپا دو امکان به SISSA عنوان یک دانشجوی دکتری پذیرفته می شوند:

  • به تصویب آزمون ورودی به طور منظم در Trieste (در این مورد روش نرم افزار در بالا برای شهروندان اروپایی توضیح داده شده است).
  • به تصویب پیش انتخاب بهار بر اساس مدارک دانشگاهی و علمی است. دانش آموزان در این راه انتخاب بنابراین به مدرسه بدون در نظر گرفتن آزمون ورودی به طور منظم وارد کنید، اما انتظار می رود به تصویب یک بررسی مقدماتی در سال اول مطالعه است. نامزدها در مشارکت در این پیش انتخاب علاقه مند باید فرم درخواست مقاله است که می تواند از صفحه اعلام وب سایت رسمی SISSA دانلود ارسال.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

All the scientific work carried out by SISSA researchers is published regularly in leading international journals with a high impact factor, and frequently in the most prestigious scientific journals ... اطلاعات بیشتر

All the scientific work carried out by SISSA researchers is published regularly in leading international journals with a high impact factor, and frequently in the most prestigious scientific journals such as Nature and Science. The School has also drawn up over 150 collaboration agreements with the world's leading schools and research institutes. اطلاعات محدود