برنامه دکتری در علوم رایانه و اطلاعات طراحی شده است برای تولید دانش پژوهان مستقل، مربیان به خوبی آماده و محققان برش لبه آماده به اکسل در کار خود را در محاسبات و محیط های دانشگاهی و صنعتی میان رشته ای. وسعت آن از ارائه برنامه و تمرکز علمی خود را در کشف راه حل برای مشکلات دنیای واقعی با متعادل تئوری و عمل: درجه دو از ویژگی های منحصر به فرد ترین کالج Golisano برجسته.

این برنامه بر روی جنبه های نظری و عملی cyberinfrastructure به عنوان مسائل و مشکلات خاص در چندین دامنه اعمال متمرکز است. این ترکیبی از حوزه دانش محاسبات داخل انضباطی و مناطق دامنه بین رشته است.

Cyberinfrastructure

Cyberinfrastructure (CI) یک زیرساخت جامع یکپارچه سازی سخت افزار، داده ها، شبکه، و سنسورهای دیجیتالی را قادر به ارائه وسایل امن، کارآمد، قابل اعتماد، در دسترس، قابل استفاده، و سازگار از نرم افزار و خدمات middleware و ابزار است. برنامه دکترای ما نقش رهبری در تحقیقات CI با ارائه ابزار انسان محور برای جوامع علوم و مهندسی دارد. این ابزار و خدمات در زمینه هایی از قبیل محاسبات با کارایی بالا، تجزیه و تحلیل داده ها و تجسم، سایبر خدمات و محیط های مجازی و یادگیری و مدیریت دانش تمرکز می کنند.

پذیرش مورد نیاز

برای اینکه برای ورود به برنامه دکترا در علوم کامپیوتر و اطلاعات در نظر گرفته، نامزدها باید حداقل شرایط زیر باشند:

  • درجه دیپلم یا معادل آن به رسمیت شناخته شده است. از آنجا که برنامه شامل طیف گسترده ای از رشته ها، دانش آموزان با پیشینه های گوناگون (به عنوان مثال، مهندسی، علوم، علوم انسانی، هنرهای زیبا، کسب و کار، و رشته با زمینه محاسبات کافی) می کنند تشویق به. متقاضیان باید در بر داشت زیر حداقل مورد نیاز دوره کار را داشته باشد: یک سال پر از مطالعه در مفاهیم برنامه نویسی و محاسبات. پس زمینه قوی ریاضی در افراد مانند ریاضیات گسسته و آمار و احتمالات. و استعداد، چشم انداز، و تجربه (در صورت وجود) در علوم رایانه و اطلاعات پژوهشی مرتبط است.
  • ریز نمرات رسمی (به زبان انگلیسی) از همه کار البته قبلا تکمیل شده است.
  • فارغ التحصیلی GRE (GRE)، نمره آزمون عمومی در 5 سال گذشته.
  • خلاصه ای از اهداف، حاوی، اما به تجربه تحقیقاتی و منافع، انگیزه دنبال دکترا، اهداف بلند مدت محدود نمی شود.
  • تاریخچه مختصری از زندگی و یا رزومه کاری
  • دو توصیه از افرادی که واجد شرایط برای ارزیابی پتانسیل دانش آموز برای موفقیت است.
  • حرفه ای و یا مقاله نمونه (ها)، در صورت موجود بودن.


برای دانش آموزان زبان مادری شان انگلیسی نیست، نمرات از آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) باید ارائه شود. نمره حداقل 570 (مبتنی بر کاغذ)، (مبتنی بر کامپیوتر) 230، یا 88 (مبتنی بر اینترنت) مورد نیاز است.مصاحبه

مصاحبه با یک یا بیشتر از دانشکده و دوره دکتری / یا پذیرش کمیته ممکن است برای نامزدها برای پذیرش قبل از انتخاب نهایی در نظر گرفته است. این مصاحبه ممکن است از طریق تلفن انجام شده است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Rochester Institute of Technology (RIT)

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Rochester Institute of Technology (RIT) »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2019