دکتر فلسفه در علوم رنگ

رنگ به یک موضوع از علاقه شدید و پرس و جو برای صدها اگر نه هزاران سال بوده است. به طور کلی، علوم رنگ می تواند به عنوان کمی از درک ما از رنگ تعریف شده است. تسلط خود نیاز به یک رویکرد میان رشته ای آموزشی شامل فیزیک، شیمی، فیزیولوژی، آمار، علوم کامپیوتر، و روانشناسی. علوم رنگ است که در طراحی و کنترل بسیاری از مواد رنگی انسان ساخته شده از جمله منسوجات، پوشش ها، و پلیمر استفاده می شود و برای مشخص مانند مواد مختلف به عنوان خاک و شراب. این است که به طور گسترده در تولید مثل رنگ از جمله عکاسی دیجیتال، دسکتاپ و صفحه نمایش طرح و چاپ استفاده می شود. همانطور که ما شروع قرن 21، علوم رنگ در همه جا حاضر است.

پژوهش های علوم رنگ در RIT شامل عرصه های مختلف به عنوان تجسم اطلاعات پزشکی، گرافیک کامپیوتری و انیمیشن، حفاظت از هنر، اندازه گیری طیفی و مکانی از مواد، چاپ رنگ، عکاسی دیجیتال، تصاویر متحرک و تلویزیون، و مدل سازی از ادراکات ما برای استفاده در تعریف رنگ با کیفیت. RIT دارای سابقه ای طولانی از بورس تحصیلی در علوم رنگ.

این برنامه برای دانش آموزانی که رشته در مقطع کارشناسی در فیزیک، شیمی، ریاضیات، علوم کامپیوتر، مهندسی، روانشناسی تجربی، تصویربرداری هستند طراحی شده است، و یا هر اعمال نظم و انضباط مربوط به توصیف کمی از رنگ، به عنوان مثال، منسوجات، نقاشی، نقاشی، انیمیشن، مواد علم، و علم پلیمر. همه دانش آموزان باید 99 اعتبار به عنوان یک دانشجوی دوره کارشناسی ارشد به دست آورند. برای دانشجویان تمام وقت، این برنامه مستلزم سه بار یا بیشتر سال مطالعه در سطح تحصیلات تکمیلی برای دانش آموزان از ورود به برنامه با درجه کارشناسی. برنامه درسی ترکیبی از دوره های مورد نیاز در علوم رنگ، دوره های انتخابی برای پس زمینه نامزد و منافع، یک پروژه تحقیقاتی سه چهارم در طول سال دوم مطالعه، و یک پایان نامه تحقیقاتی مناسب است. دانش آموزان باید یک بررسی مقدماتی در سال دوم خود را از مطالعه و بررسی نامزدی حداقل یک سال قبل از تکمیل پایان نامه خود را منتقل می کند. داوطلبانی که مایل به ورود به برنامه اما فاقد آمادگی کافی ممکن است به عنوان بسیاری از 36 واحد از دروس پایه و اساس در مقطع کارشناسی در ریاضیات، آمار، علوم کامپیوتر، و علم به طور کلی قبل از matriculating با وضعیت فوق لیسانس است.

پذیرش مورد نیاز

برای اینکه برای ورود به دوره دکتری در نظر گرفته برنامه در علوم رنگ، نامزدها باید شرایط زیر را به انجام برسانند:

  • تکمیل یک برنامه کاربردی برای تحصیلات تکمیلی
  • برگزاری درجه کارشناسی به دست آورده از دانشگاه معتبر
  • ثبت نمرات از فارغ التحصیلی GRE (GRE)
  • «ارسال متن در مقطع کارشناسی رسمی (بازدید کنندگان) با معدل 3.0 یا بالاتر، و یا معدل 3.0 و یا بالاتر در ترم بنیاد
  • ثبت کردن دو توصیه های حرفه ای
  • شرکت در یک مصاحبه بر روی محوطه دانشگاه (در صورت امکان)
  • برای متقاضیان بین المللی، زبان مادری شان انگلیسی نیست، نمرات از آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی باید ارائه شود. حداقل نمره 240 (مبتنی بر کامپیوتر)، 587 (مبتنی بر کاغذ)، و یا 94 (مبتنی بر اینترنت) مورد نیاز است. زبان سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) نمره خواهد شد در محل در آزمون تافل پذیرفته شده است. حداقل نمره متفاوت خواهد بود. با این حال، حداقل نمره مورد نیاز برای پذیرش مطلق بی قید و شرط است 6.5.
برنامه آموزش در:
انگلیسی
Rochester Institute of Technology (RIT)

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Rochester Institute of Technology (RIT) »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2019