توضیحات رسمی را مطالعه کنید

1

دکترا در علوم اعصاب شناختی در SISSA با هدف ارائه دانش آموزان با دانش اساسی و مهارت برای انجام پژوهش لبه برش در این زمینه، پوشش موضوعات مختلف به عنوان ادراک، زبان، حافظه، عمل، و رفتار اجتماعی است. برخی از تحقیقات ما همچنین ترجمه در طبیعت (به عنوان مثال، عصب شناختی)، در نتیجه ارائه فرصت برای یک شغل در خارج از دانشگاه.

مدرسه به شدت گرا پژوهشی. دانشکده ما اختصاص بیشتر وقت خود را به تحقیق، در نتیجه ارائه خدمت آن استاد استثنایی. این سرمایه گذاری قابل توجهی در پژوهش در توانایی ما برای جذب کمک های مالی بسیار رقابتی منعکس (پنج در حال کمک های مالی ERC در این گروه، چندین پروژه مرزی بشر، و غیره وجود دارد). توسعه روابط تحقیقاتی قوی، هر دو به صورت محلی (به عنوان مثال، سیستم بهداشت و درمان در منطقه فریولی ونتزیا از یونیون ایتالیا Ciechi، دانشگاه تریست) و بین المللی (به عنوان مثال، NTNU، هاروارد، آکسفورد). و انتشار در مجلات پیشرو مانند زیست شناسی کنونی، PNAS، علم و طبیعت.

2

این برنامه دارای یک رویکرد میان رشته ای به شدت: تم تحقیقات ما و تخصص مناسب برای دانش آموزان با پیشینه در علوم کامپیوتر، ریاضی، پزشکی، روانشناسی تجربی، فیزیک نظری، زیست شناسی و زبان شناسی، و همچنین علوم اعصاب هم مناسب، بدیهی است. زبان رسمی در SISSA به زبان انگلیسی است، به طوری که زبان ایتالیایی است نه یک نیاز.

حجم کار بیشتر بر انجام پژوهش تحت نظارت دانشکده ما متمرکز شده است، و در همکاری با دانش آموزان دیگر، پس از اسناد و احتمالا حرفه ای خارجی، مانند متخصصین مغز و اعصاب، زیست شناسان و یا کارشناسان توانبخشی. برای دانش آموزان سال اول، مدرسه نیز دوره بر روی پایه های علوم اعصاب شناختی، هر دو نظری و روش شناختی.

علاوه بر این از جلو و دست بر یادگیری، مدرسه دانش آموزان خود را فراهم می کند با یک محیط تحقیقاتی پر جنب و جوش، بیشتر تقویت رشد آنها است. مجموعه مجله باشگاه می گیرد هفته؛ پس از اسناد ارائه تحقیقات مذاکرات هر هفته؛ یک مدرسه تابستانی است سالانه ارائه شده، آوردن به SISSA هر دو یک گروه از دانشجویان خارجی درخشان به تعامل با، و برخی از علمای ترین تاسیس در زمینه؛ بازدید کنندگان ملی و بین المللی به طور منظم آمده به SISSA ارائه هر دو مذاکرات برش، لبه و فرصت برای جلسات گروه یک به یک یا کوچک است. بازدید کنندگان قبلی عبارتند از درخشان ترین ستاره در آسمان علوم اعصاب شناختی، مانند نوام چامسکی، ادوارد موزر، و آلفونسو Caramazza.

طول مدت برنامه سه سال است، اما پسوند یک سال معمولی (تحت پوشش دستمزد مدرسه) می باشد. همچنین ممکن است به صرف برخی از زمان در طول دکترا در موسسه تحقیقاتی دیگر، اگر این برای تکمیل موفقیت آمیز پروژه مورد نیاز است.

دادن اخیر پس از دکترا در SISSA شامل

  • دانشگاه هاروارد (کمبریج، USA)،
  • دانشگاه پرینستون (پرینستون، USA)،
  • دانشگاه نروژی برای علوم و فناوری (تروندهایم نروژ)،
  • دانشگاه گلاسکو (گلاسکو، اسکاتلند، بریتانیا)،
  • دانشگاه منچستر (منچستر، UK)،
  • دانشگاه ژنو (ژنو، سوئیس)،
  • دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (لس آنجلس، ایالات متحده آمریکا)،
  • دانشگاه رادبود نیمیخن (Nijmegen، در هلند)،
  • دانشگاه سیدنی (سیدنی، استرالیا).
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط International School for Advanced Studies (SISSA) »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
3 - 4 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019