توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترا در طراحی، فن آوری و جامعه

تحولات در تکنولوژی فعلی ارائه طیف گسترده ای از فرصت ها برای صنایع خلاق. هشت زمینه های اساسی در بازار جهانی که در آن صنعت خلاق می تواند رشد کند وجود دارد: طراحی، تولید فیلم، موسیقی، انیمیشن، رسانه های تعاملی، بازی های رایانه ای، تبلیغات دیجیتال، خوری و میراث فرهنگی. صنایع خلاق نیاز پژوهشگران و حرفه ای که می تواند مهارت های تفکر میان رشته ای به منظور توسعه روش های جدید به استفاده از فن آوری صفحه نمایش و محصولات دیجیتال استفاده کنید. در سراسر جهان، نیاز به گسترش برای کارشناسان که خلاقانه می توانید مدیریت همگرایی سیستم عامل ارتباطی مختلف، که می تواند تجزیه و تحلیل، پیش بینی و رسیدگی به نیازها و انتظارات افراد در حال تغییر (به عنوان مصرف کنندگان و یا به عنوان شهروندان) وجود دارد.

بیشتر از آن نسبت به گذشته، صنایع خلاق در جهان امروز را تشکیل می دهند اجزای به طور فزاینده پیچیده و فرآیندهای از لحاظ فرم، عملکرد، مواد و تولید می باشد. در نتیجه، آن است که تبدیل شدن به مهم تر برای به دست آوردن درک میان رشته ای از مفاهیم جدید در قرن 21st، مانند طراحی تعامل، طراحی تجربه، و طراحی خدمات.

این field- میان رشته ای جدید که ترکیبی از طراحی کاربردی، علوم اجتماعی و رفتاری، محاسبات، طراحی و تجربی نیاز به درک گسترده ای از شناخت انسان، احساسات، و درک، سیستم های موتور، انفورماتیک، تاریخ و فلسفه علم، فن آوری و اطلاعات . بنابراین، همکاری نزدیک بین طراحی، مهندسی کامپیوتر، روانشناسی، جامعه شناسی، تاریخ، و مطالعات رسانه ای ضروری است.

بر اساس موارد فوق، این برنامه فارغ التحصیل با هدف ارائه دانش آموزان با فرصت به دست آوردن درک کاربردی، نظری و انتقادی از ارتباط تعاملی، طراحی تجربه و طراحی خدمات و توسعه به عنوان محققان و / یا پزشکان. طراحی، برنامه کارشناسی ارشد فناوری، و جامعه ارائه می دهد دانش آموزان گزینه های از تکمیل برنامه با یک پروژه فارغ التحصیلی (MDes درجه)، پایان نامه کارشناسی ارشد (MA درجه)، و یا یک پایان نامه دکترا (درجه دکتری).

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 14 برنامه دیگر ارائه شده توسط Koc University - Istanbul Turkey »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019