دکترا در سیستم های اطلاعات مدیریت

Kadir Has University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترا در سیستم های اطلاعات مدیریت

Kadir Has University

دکترا در سیستم های اطلاعات مدیریت (MIS)

گروه سیستم های اطلاعات مدیریتی در دانشکده مهندسی و علوم طبیعی دانشگاه Kadir Has University در حال ارائه دوره دوم دکترای تركیه در سیستم های اطلاعات مدیریت با شروع از پاییز سال 2014 می باشد. این برنامه اولین نوع خود است كه توسط دانشکده مهندسی ارائه می شود و نه از یک کسب و کار.

چرا MIS؟

"بگذارید چند لحظه از لحاظ زن و شوهر از شرکت های مبتنی بر فناوری اطلاعات در سراسر جهان در نظر بگیریم: گوگل، فیس بوک، یاهو، یوتیوب، توییتر، آمازون، eBay، LinkedIn، FourSquare، Alibaba، و غیره." ارزش بازار هر یک از این شرکت ها برحسب میلیاردها دلار است. آیا این یک تصادف است و یا این روش جدید کسب و کار است؟ ما معتقدیم که پاسخ بعدا است. همانطور که ما در عصر فناوری جدید پیشرفت می کنیم، بسیاری از چیزها در مورد زندگی ما به طور چشمگیری تغییر خواهد کرد که آیا ما آن را دوست داریم یا نه. برخی از این تغییرات عبارتند از: راه کسب و کار، زندگی اجتماعی، سرگرمی، ارتباطات، تجاری سازی، پزشکی، طراحی دارو، آموزش، روابط مشتری، برنامه ریزی منابع، تدارکات و غیره.

بنابراین، "اگر شما کسی هستید که در فناوری اطلاعات (IT) و کاربرد آن در سازمان ها علاقه مند است و علاقمند به انجام تحقیق، انجام تدریس عالی و کمک به ایجاد آینده ای است که در استفاده از فناوری اطلاعات قرار دارد،" سپس شما یک شور و شوق مشترک با ما دارید فقط به سمت پایین بروید و اجازه دهید صحبت کنیم این ممکن است اولین گام به سمت حرفه ای هیجان انگیز و امیدوار کننده برای شما باشد!

سیستم های اطلاعات مدیریت چیست؟

اعضای هیات علمی MIS برنامه های کاربردی، توسعه و مدیریت سیستم های اطلاعاتی در سازمان را آموزش می دهند. این شامل مطالعه شبکه های اجتماعی، محاسبات ابری، مصرف IT، واقعیت مجازی، سیستم های مذاکره، فن آوری های همکاری، اتوماسیون اداری، پرداخت الکترونیکی، سیستم های اطلاعات استراتژیک، تجارت الکترونیک، هوش جمعی، رسانه های تلویزیونی، بازارهای الکترونیکی، رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل مورد نیاز اطلاعات ، سیستم های توسعه سیستم، سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی، اجرای سیستم ها، پذیرش و انتشار، محاسبات تلفن همراه، و خیلی بیشتر. فن آوری های اطلاعاتی و سیستم هایی که ما آموزش می دهیم و پژوهش ها، زندگی، شغل و، پس از صنعت، مدل های کسب و کار، محصولات، زنجیره های عرضه و کانال های توزیع را تغییر می دهد.

ما همچنین به اهمیت این فناوری ها برای مردم و جامعه علاقه مندیم. حفظ حریم شخصی، وابستگی زیرساخت ها، امنیت، حفاظت از مالکیت معنوی و استرس های مربوط به فناوری اطلاعات همه را به نفع اعضای هیات علمی MIS جلب می کند. بنابراین پیاده سازی های سیاسی اینترنت، تحول زمینه و فناوری اطلاعات در کشورهای در حال توسعه نیز انجام می شود. و این فقط امروزه! ما یکی از پویایی ترین زمینه ها است منطقه ای که پایان نامه شما در چندین سال تمرکز خواهد داشت ممکن است حتی امروزه درک نشده باشد.

برخی از دلایل در نظر گرفتن یک دکترا در MIS از Kadir Has University

 • اولین برنامه درسی MIS که توسط یک دانشگاه مهندسی در کشور ارائه می شود،
 • پروژه های تحقیقاتی فعال در سیستم های مراقبت های بهداشتی، رسانه های اجتماعی، مدیریت نوآوری، سیستم های سازمانی، پذیرش فن آوری، داده های بزرگ و زیرساخت های سایبر، و محاسبات ابری
 • تجربه تحقیق در سنت های مختلف مانند روش های تجربی، علم طراحی، داده کاوی و کاربرد آن، تجزیه و تحلیل اقتصادسنجی و تحقیقات مبتنی بر موردی کیفی، رسانه های اجتماعی، سیستم های تلفن همراه، حکومتداری داده ها و طراحی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی
 • انتشارات در مجلات برجسته در سراسر رشته های مختلف، از جمله تمام مجلات مهم سیستم های اطلاعاتی
 • شبکه های علمی با محققین بین المللی MIS از جمله کشورهای آمریکای شمالی و اروپایی.

هدف

علاوه بر پیشرفت دانش خود در مورد سیستم های اطلاعاتی، به شما فرصت داده خواهد شد تا مهارت های تحقیقاتی و ذهنیت مورد نیاز را برای دانش پژوهان موفق در دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی و همچنین سازمان های دولتی یا تجاری کسب کنید. در سمینارها و همچنین کسانی که در رشته های دیگر قرار می گیرید، شما در مورد روش های تحقیق، رویکردهای تجزیه و تحلیل داده ها و نظریه هایی که برای تحقیقات شما قابل استفاده است، یاد خواهید گرفت. شما همچنین مهارت و تجربه آموزشی لازم را به دست خواهید آورد.

مدت مطالعات

اکثر دانش آموزان نیاز به حداقل 4 سال برای تکمیل مدرک دکترا از جمله تهیه پایان نامه و دفاع دارند. به طور معمول، شما دو سال تحصیلی رسمی خواهید داشت. پس از اتمام دوره کارشناسی، انتظار می رود که معاینه جامع را انجام داده و پیشنهاد پایان نامه را در پایان سه سال ارائه دهید. این دانشگاه انتظار دارد که از زمانیکه تمام شرایط لازم برای مدرک دکترا به پایان رسیده باشد، شش ساله است.

شرایط فارغ التحصیلی

برای دریافت مدرک دکتری KHAS در MIS، شما باید:

 • دوره های کامل در رشته های پایه (21 اعتبار)
 • رعایت الزامات زمینه در زمینه تخصص (9 واحد)
 • امتحانات جامع در زمینه تخصصی
 • پیشنهاد و تکمیل یک پایان نامه که برای کمیته پایان نامه دانشجویی قابل قبول است
 • دفاع از پایان نامه را قبل از یک کمیته بررسی دانشگاه.

چه کاری می توانم با یک سیستم مدیریت اطلاعات مدیریت کنم؟

فارغ التحصیلان با دکترا در MIS اغلب شغل را به عنوان تحلیلگران سیستم یا به عنوان افسر اصلی فنی پیدا می کنند؛ مأمورین اصلی اطلاعات، همچنین به عنوان مدیران کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی شناخته می شوند، امکان دیگری نیز هستند. حرفه ای ها در این موقعیت های مدیریتی با هم کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که یک کسب و کار تکنولوژی های مدیریت مناسب را برای کار در دست انتخاب می کند و از آن استفاده می کند که موثرترین راه برای اجرای آنها باشد. یک گزینه دیگر برای فارغ التحصیلان دکترا این است که به MIS در سطح تحصیلات تکمیلی تدریس کنند یا برای طراحی سیستم های اطلاعاتی جدید تحقیق کنند. در مجموع 19 دانشگاه با برنامه های کارشناسی در MIS و Informatics کسب و کار در ترکیه وجود دارد. جای خالی زیادی در جایگاه های علمی MIS وجود دارد. این احتمال بسیار زیاد است که پس از فارغ التحصیلی شما یا نزدیک به آن، شما یک پیشنهاد موقعیت علمی خواهید داشت.

برخی زمینه های مطالعاتی برای MIS

توسعه سیستم ها، استفاده استراتژیک از فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک، تصمیم گیری رفتاری، مدل سازی پایگاه داده، تعیین الزامات اطلاعات، ارتباطات و طراحی شبکه، سیستم های مبتنی بر دانش مبتنی بر انطباق، و مسائل اقتصادی در فناوری اطلاعات.

برنامه دکترای MIS طراحی شده است تا حداکثر انعطاف پذیری را برای دانشجویان دکتری برای پیگیری منافع تحقیقاتی خود طراحی کند. دوره کارشناسی شامل سمینارهای PhD، روش های تحقیقاتی و دوره های تجزیه و تحلیل داده ها، پشتیبانی از دوره های آموزشی، و برای دانش آموزانی است که بدون MIS یا زمینه های کسب و کار، MIS پایه و دوره های کسب و کار هستند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 17, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
20,000 USD
برنامه دکترا - پرداخت در 3 مرحله: 20.000 $
Locations
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 31, 2022
Dates
سپتامبر 2019
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 31, 2022