توضیحات رسمی را مطالعه کنید

وزارت اطلاعات سیستم های مدیریتی در دانشکده مهندسی و علوم طبیعی دانشگاه Kadir Has University در حال حاضر ارائه Ph.D. برنامه در سیستم های اطلاعات مدیریت از پاییز 2014 آغاز می شود. این برنامه اولین نوع آن است که توسط دانشکده مهندسی به جای یک کسب و کار ارائه می شود.


چرا MIS؟

"اجازه دهید یک زن و شوهر از شرکت های تازه تاسیس مبتنی بر فناوری اطلاعات در سراسر جهان برای لحظه ای: گوگل، فیس بوک، یاهو، یوتیوب، توییتر، آمازون، eBay، LinkedIn، FourSquare، Alibaba، و غیره" در نظر بگیرید. ارزش بازار هر یک از این شرکت ها برحسب میلیاردها دلار است. آیا این یک تصادف است و یا این روش جدید کسب و کار است؟ ما معتقدیم که پاسخ بعدا است. همانطور که ما در عصر تکنولوژیکی جدید پیشرفت می کنیم، بسیاری از چیزهایی که در مورد زندگی ما اتفاق می افتد، به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد که آیا ما آن را دوست داریم یا خیر. برخی از این تغییرات راه کسب و کار، زندگی اجتماعی، سرگرمی، ارتباطات، تجاری سازی، پزشکی، طراحی دارو، آموزش، روابط مشتری، برنامه ریزی منابع، تدارکات و غیره هستند.

بنابراین، "اگر شما کسی هستید که در فناوری اطلاعات (IT) و کاربرد آن در سازمان ها علاقه مند است و علاقمند به انجام تحقیق، انجام تدریس عالی و کمک به ایجاد آینده ای است که در استفاده از فناوری اطلاعات قرار دارد،" سپس شما یک شور و شوق مشترک با ما دارید فقط به سمت پایین بروید و اجازه دهید صحبت کنیم این ممکن است اولین گام به سمت حرفه ای هیجان انگیز و امیدوار کننده برای شما باشد!


سیستم های اطلاعات مدیریت چیست؟

اعضای هیات علمی MIS برنامه های کاربردی، توسعه و مدیریت سیستم های اطلاعاتی در سازمان را آموزش می دهند. این شامل مطالعه شبکه های اجتماعی، محاسبات ابری، مصرف IT، واقعیت مجازی، سیستم های مذاکره، فن آوری های همکاری، اتوماسیون اداری، پرداخت الکترونیکی، سیستم های اطلاعات استراتژیک، تجارت الکترونیک، هوش جمعی، رسانه های تلویزیونی، بازارهای الکترونیکی، رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل مورد نیاز اطلاعات ، سیستم های توسعه سیستم، سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی، اجرای سیستم ها، پذیرش و انتشار، محاسبات تلفن همراه، و خیلی بیشتر. فن آوری های اطلاعاتی و سیستم هایی که ما آموزش می دهیم و پژوهش ها، زندگی، شغل و، پس از صنعت، مدل های کسب و کار، محصولات، زنجیره های عرضه و کانال های توزیع را تغییر می دهد.

ما همچنین به اهمیت این فناوری ها برای مردم و جامعه علاقه مندیم. حفظ حریم شخصی، وابستگی زیرساخت ها، امنیت، حفاظت از مالکیت معنوی و استرس های مربوط به فناوری اطلاعات همه را به نفع اعضای هیات علمی MIS جلب می کند. بنابراین پیاده سازی های سیاسی اینترنت، تحول زمینه و فناوری اطلاعات در کشورهای در حال توسعه نیز انجام می شود. و این فقط امروزه! ما یکی از پویایی ترین زمینه ها است منطقه ای که پایان نامه شما در چندین سال تمرکز خواهد داشت ممکن است حتی امروزه درک نشده باشد.


برخی از دلایل در نظر گرفتن Ph.D. در MIS از Kadir Has University

 • اولین دبیر علمی MIS برنامه ارائه شده توسط یک دانشگاه مهندسی در کشور،
 • پروژه های تحقیقاتی فعال در سیستم های مراقبت های بهداشتی، رسانه های اجتماعی، مدیریت نوآوری، سیستم های سازمانی، پذیرش فن آوری، داده های بزرگ و زیرساخت های سایبر، و محاسبات ابری
 • تجربه تحقیق در سنت های مختلف مانند روش های تجربی، علم طراحی، داده کاوی و کاربردهای آن، تجزیه و تحلیل اقتصادسنجی و تحقیق مبتنی بر موردی کیفی، رسانه های اجتماعی، سیستم های تلفن همراه، حکومتداری داده ها و طراحی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی
 • انتشارات در مجلات برجسته در سراسر رشته های مختلف، از جمله تمام مجلات مهم سیستم های اطلاعاتی
 • شبکه های علمی با محققین بین المللی MIS از جمله کشورهای آمریکای شمالی و اروپایی.


هدف

علاوه بر پیشرفت دانش خود در مورد سیستم های اطلاعاتی، به شما فرصت داده خواهد شد تا مهارت های تحقیقاتی و ذهنیت مورد نیاز را برای دانش پژوهان موفق در دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی و همچنین سازمان های دولتی یا تجاری کسب کنید. در سمینارها و همچنین کسانی که در رشته های دیگر قرار می گیرید، شما در مورد روش های تحقیق، رویکردهای تجزیه و تحلیل داده ها و نظریه هایی که برای تحقیقات شما قابل استفاده است، یاد خواهید گرفت. شما همچنین مهارت و تجربه آموزشی لازم را به دست خواهید آورد.


مدت مطالعات

اکثر دانش آموزان نیاز به حداقل 4 سال برای تکمیل مدرک دکترا از جمله تهیه پایان نامه و دفاع دارند. به طور معمول، شما دو سال تحصیلی رسمی خواهید داشت. پس از اتمام دوره کارشناسی، انتظار می رود که معاینه جامع را انجام داده و پیشنهاد پایان نامه را در پایان سه سال ارائه دهید. این دانشگاه انتظار دارد که از زمانیکه تمام شرایط لازم برای مدرک دکترا به پایان رسیده باشد، شش ساله است.


شرایط فارغ التحصیلی

یک مدرک دکتری KHAS در MIS شما باید:

 • دوره های کامل در رشته های پایه (21 اعتبار)
 • رعایت الزامات زمینه در زمینه تخصص (9 واحد)
 • امتحانات جامع در زمینه تخصصی
 • پیشنهاد و تکمیل یک پایان نامه که برای کمیته پایان نامه دانشجویی قابل قبول است
 • دفاع از پایان نامه را قبل از یک کمیته بررسی دانشگاه.


چه می توانم با یک سیستم مدیریت اطلاعات مدیریت کنم؟

فارغ التحصیلان Ph.D. در MIS اغلب مشاغل را به عنوان تحلیلگران سیستم و یا به عنوان افسران اصلی فنی پیدا می کنند؛ موقعیت های افسر ارشد، همچنین به عنوان مدیران کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی شناخته می شود، امکان دیگری است. حرفه ای ها در این موقعیت های مدیریتی با هم کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که یک کسب و کار تکنولوژی های مدیریت مناسب را برای این وظیفه در دست انتخاب می کند و از موثرترین راه های اجرای آنها استفاده می کند. گزینه دیگری برای Ph.D. فارغ التحصیلان باید آموزش سیستم های اطلاعات مدیریتی را در سطح تحصیلات تکمیلی و یا تحقیق در طراحی سیستم های اطلاعاتی جدید انجام دهند. در مجموع 19 دانشگاه با برنامه های کارشناسی در MIS و کسب و کار اطلاعاتی در ترکیه وجود دارد. جای خالی زیادی در جایگاه های علمی MIS وجود دارد. این احتمال بسیار زیاد است که پس از فارغ التحصیلی شما یا نزدیک آن، پیشنهاد دانشگاهی خود را دریافت خواهید کرد.


برخی زمینه های مطالعاتی برای MIS

توسعه سیستم ها، استفاده استراتژیک از فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک، تصمیم گیری رفتاری، مدل سازی پایگاه داده، تعیین الزامات اطلاعات، ارتباطات و طراحی شبکه، سیستم های مبتنی بر دانش مبتنی بر انطباق، و مسائل اقتصادی در فناوری اطلاعات.

برنامه دکترای MIS به منظور حداکثر انعطاف پذیری برای Ph.D. طراحی شده است. دانش آموزان به دنبال منافع تحقیقاتی خود هستند. دوره کارشناسی شامل Ph.D. سمینارها، روش های تحقیقاتی و دوره های تحلیل داده، پشتیبانی از دوره های آموزشی، و برای دانش آموزان بدون MIS یا زمینه های کسب و کار، MIS پایه و دوره های کسب و کار.

اطلاعات مربوط به مؤسسه

بخش MIS در سال 2013 تحت دانشکده مهندسی و علوم طبیعی تاسیس شد. با این حال، فارغ التحصیل MIS در سال 2008-2009 تحت موسسه علم و مهندسی به عنوان یکی از برنامه های فارغ التحصیل اداره فن آوری اطلاعات تاسیس شد. اولین فارغ التحصیلان برنامه فارغ التحصیل MIS در سال تحصیلی 2010-2011 بودند.

جایزه صلاحیت / سطح صلاحیت

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، دانش آموزان در زمینه سیستم های مدیریت اطلاعات (مدارک صلاحیت در منطقه آموزش عالی اروپا) QF-EHEA (: سطح 2، چارچوب صلاحیت های اروپایی (EQF): سطح 7)

شرایط پذیرش

متقاضیان این برنامه برای داشتن یک مدرک B.Sc. مدرک مهندسی، نامه، و هنر، کسب و کار و غیره و حداقل 55 در مقیاس کمی در آزمون ورودی کارکنان و فارغ التحصیلان (ALES) و 50 در آزمون زبان مجلس شورای بین المللی به دست آورده اند. الزم نمره ALES برای دانشجویان بین المللی قابل اجرا نیست. امتحانات بین المللی زبان (TOEFL، IELTS، و غیره) نمره ها برای همه متقاضیان مطابق با معادلاتی است که طبق مقررات شورای عالی آموزش و پرورش اعمال می شود. متقاضیانی که این الزامات را برآورده می کنند بیشتر مصاحبه می شوند (اطلاعات مفصلی: http: // www. KHAS .edu.tr)

شناخت آموزش قبلی

دانش آموزان ملزم به موفقیت کامل برنامه درسی که توسط مجلس سنا پذیرفته شده و مربوط به 120 اعتبار ECTS است؛ بدین ترتیب، کارآموزی با میانگین حداقل میانگین تجمعی میانگین 2.50 / 4.00 و پایان نامه کارشناسی ارشد.

شرایط فارغ التحصیلی

دانش آموزان ملزم به موفقیت کامل برنامه های درسی که توسط مجلس سنا پذیرفته شده و مربوط به 240 اعتبار ECTS می باشند، با حداقل میانگین نمره تجمعی میانگین 3.00 / 4.00 و یک Ph.D. پایان نامه.

تعریف برنامه

در برنامه MIS علاوه بر مباحث کسب و کار مانند حسابداری مدیریت، امور مالی، فروش، بازاریابی، دانشجویان باید تحقیقاتی را در زمینه تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم اطلاعات انجام دهند. موضوعات کامپیوتر و سیستم اطلاعاتی، سیستم های پشتیبانی تصمیم، حفاظت از داده ها، داده کاوی، تجارت الکترونیک، سیستم های پایگاه داده، فناوری های وب، محاسبات ابری، فن آوری های تلفن همراه، رسانه های اجتماعی، و این که چگونه این موضوع بر فعالیت های تجاری تاثیر می گذارد.

نتایج برنامه

 1. توانایی درک و کاربرد علوم، ریاضیات، آمار، کامپیوتر و علوم مدیریت در سطح پیشرفته.
 2. دانش جامع، عمیق و وسیع از پیشرفت های اخیر در سیستم های اطلاعاتی، علم مدیریت کامپیوتر.
 3. توانایی انجام تحقیق با دستیابی به درک و درک آخرین اطلاعات در منطقه تخصصی خود.
 4. توانایی انجام تحقیقاتی که منجر به سهم اصلی در علم و فناوری می شود، یک روش علمی جدید یا محصول یا فرآیند تکنولوژیکی را توسعه می دهد یا یک روش شناخته شده را به یک منطقه جدید اعمال می کند.
 5. توانایی درک، طراحی، اعمال و فرآیند اصلی تحقیق مستقل؛ توانایی مدیریت این فرایندها.
 6. توانایی برای انتشار مقالات علمی در رسانه های معتبر مطبوعات در سطح بین الملل به ادبیات علمی.
 7. توانایی ارزیابی پیشرفت های علمی، تکنولوژیکی، اجتماعی و فرهنگی و انتشار آنها با توجه به بی طرفی علمی و مسئولیت های اخلاقی.
 8. توانایی تجزیه و تحلیل، ترکیب و تفسیر ایده ها و توسعه در سیستم های اطلاعاتی، کامپیوتری و علوم مدیریتی به طور انتقادی.
 9. توانایی ارتباط با متخصصان مهندسی کامپیوتر و دیگر رشته ها یا حلقه های گسترده در سطح پیشرفته در قالب های نوشته شده، شفاهی و بصری. توانایی استفاده از زبان انگلیسی در سطح C1 نمونه کارها زبان اروپایی.

مشخصات حرفه ای فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان MIS در تمام بخش ها، در تمام صنایع (مانند بانکداری، مخابرات، تدارکات، بهداشت، مدیریت، گردشگری و غیره) در تمام جنبه های کسب و کار مانند حسابداری، مدیریت، امور مالی و (تکنولوژی) کار می کنند.

دسترسی به مطالعات بیشتر

پس از تکمیل موفقیت آمیز برنامه فارغ التحصیل، کاندیداها می توانند به برنامه های دکترا اعتراض کنند.

پرسشنامه ارزیابی

پرسشنامه رضایتمندی پرسشنامه رضایت از رشته تحصیلی پرسشنامه ارزشیابی دوره و استاد

همکاری بین المللی

برنامه های تبادل با برنامه های مختلف دانشگاه های آمریکای شمالی، اروپایی و آسیایی و ERASMUS (13 دانشگاه در 9 کشور) برنامه ها (http: // www. KHAS .edu.tr / en / international2 / International-Programs / main-page.html)

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kadir Has University »

آخرین به روز رسانی February 7, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
12,000 USD
در سال.
Deadline
آگوست 2, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
آگوست 31, 2023
آخرین مهلت تقاضا
آگوست 2, 2019

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
آگوست 2, 2019
End Date
آگوست 31, 2023