AACSB Accredited

اداره سیستم های اطلاعاتی برنامه های کاربردی برای دانشجویان جدید برای بهار 2019 و پاییز 2018 را قبول می کند. مهلت درخواست اولیه برای بهار در 31 اکتبر 2018 است. مه 15 مه 2018 مهلت درخواست اولیه برای برنامه های پاییز است.

هدف از Ph.D. مدرک کارشناسی ارشد در زمینه سیستم های اطلاعاتی، توسعه دانش پژوهان با توانایی آموزش و انجام تحقیقات مستقل است. تاکید اصلی در برنامه ما ارائه آموزش در پژوهش های علمی است. این کار از طریق ترکیبی از دوره های آموزشی و فعالیت های تحقیقاتی انجام می شود. این دوره کار دانش بنیادی در زمینه های مختلف سیستم های اطلاعاتی را فراهم می کند و بینش های مربوط به موضوعات پژوهشی مورد علاقه محققین سیستم اطلاعات را ارائه می دهد. همچنین شامل دوره های روش تحقیق و تکنیک های تجزیه و تحلیل داده ها می باشد. دانشآموزان با همکاری اعضای هیات علمی مشهور دنیا با یکدیگر به صورت یکپارچه در پروژههای پژوهشی که پیامدهای فراوانی برای صنعت و اقتصاد دارند، کار می کنند. دانش آموزان تشویق می شوند که نتایج تحقیقات خود را در کنفرانس ها ارائه دهند و یافته های آنها را در نشریات منتشر کنند. دانش آموزان فرصتی برای به دست آوردن تجربه تدریس به طور مستقل آموزش یک یا چند کلاس دارند.

ما دارای مدرک بسیار خوبی هستیم که برای موفقیت های تحقیقاتی خود شناخته شده است. منافع تحقیقاتی آنها مسائل فنی، مدیریتی و سازمانی مربوط به توسعه، استقرار، استفاده و تاثیر سیستم های اطلاعاتی در سازمان های تجاری و همچنین در جامعه است. برخی از زمینه های مورد علاقه فعلی عبارتند از: امنیت سایبر، رسانه های اجتماعی، داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل پیشرفته، متن و داده کاوی، سیستم های اطلاعات هوشمند، رایانه و تصمیم گیری تلفن همراه، فناوری مراقبت های بهداشتی، فناوری اطلاعات برای توسعه، مدیریت دانش سازمانی و دیگران. لطفا از صفحات وب سایت خود برای بازدید بیشتر از منافع تحقیقاتی اعضای هیات علمی بازدید کنید.

متقاضیانی با درجه ای در سیستم های اطلاعاتی، علوم رایانه و یا زمینه مرتبط که خواهان تبدیل شدن به استادان دانشگاهی و محققان هستند، تشویق می شوند که درخواست کنند.


شرایط پذیرش

پذیرش در Ph.D. برنامه بر اساس تکمیل الزامات عمومی پذیرش پذیرش تحصیلات تکمیلی است. برای Ph.D. پذیرش برنامه، نمره در آزمون پذیرش مدرک کارشناسی (GMAT) یا امتحان رکورد تحصیلی (GRE) و رکورد عملکرد تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد نیاز است. دانش آموزانی که زبان انگلیسی خود را زبان مادری خود نیستند، باید نمره TOEFL حداقل 550 را بدست آورند. تافل را نمیتوان ازدست داد، حتی زمانی که یک دانشآموز دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آمریکایی است. متقاضیان بین المللی که نمره کمتر از حد مجاز را در قسمت کلامی امتحانات ورودی می گذارند ممكن است تحت شرایطی كه امتحان كارشناسي در انگلستان را امتحان می كنند یا برنامه كارشناسي انگليسی فارغ التحصیلی انگلستان را قبل از شروع دوره كارشناسي فارغ التحصيل كنند. متقاضیان تشویق می شوند که با نرم افزار خود رزومه ای را ارائه دهند که از تجربیات حرفه ای و شخصی، توانایی های زبانی، مهارت های رایانه و تجربه رهبری برجسته است. بیانیه ای از هدف که توصیف زمینه آکادمیک و کارشناسی متقاضی، منافع تحقیق، و دلایل درخواست برای Ph.D. برنامه به عنوان بخشی از برنامه مورد نیاز است.

معیارهای متعدد برای تصمیم گیری های پذیرش استفاده می شود. معیارهای کمی شامل نمره GMAT یا GRE متقاضی و درجه متوسط ​​نمرات در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد است که توسط پذیرش تحصیلات تکمیلی محاسبه می شود. هیچ فرمول استفاده نمی شود و نه وزن تعیین شده برای این عوامل. حداقل تعداد نمرات برای GMAT یا GRE مورد نیاز برای پذیرش و هیچ نمره برش در میانگین میانگین نمرات وجود ندارد. نمره آزمون استاندارد شده (GMAT یا GRE) به عنوان تنها معیار برای تصمیم گیرنده پذیرش مورد استفاده قرار نمی گیرد.

Ph.D. تصمیم گیری های پذیرش توسط یک کمیته به ریاست اصلی هماهنگ کننده زمینه برای مسیر که متقاضی مایل به تخصص (در مدیریت، امور مالی، و غیره) ساخته شده است. این کمیته ها معمولا به عوامل متعددی (اهداف آموزشی، توصیه نامه ها و غیره) علاوه بر معیارهای کمی برای تصمیم گیری می پردازند. همه دانش آموزانی که مایل به داشتن یک برنامه قوی برای یک Ph.D. برنامه را تشویق می کنند تا از طریق فعالیت هایی مانند کار به عنوان یک دستیار تحقیق برای اعضای هیات علمی، نوشتن پایاننامه کارشناسی ارشد و یا ارائه مقالات در کنفرانس های دانشگاهی، به دست آورد. عملکرد قوی در دوره ها در روش های تحقیق و آمار پیشرفته نیز مثبت است. دانش آموزانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند پذیرش در یک حوزه خاص مدیریت کسب و کار هستند، تشویق می شوند تا با هماهنگ کننده اصلی زمینه برای این منطقه تماس بگیرند.

دسته های تصمیم گیری پذیرش

یک متقاضی بدون قید و شرط پذیرفته می شود زمانی که همه عوامل مورد نظر برای نشان دادن توانایی بسیار بالایی برای موفقیت تحصیلی به عنوان دانشجوی دکترا کسب و کار است. هنگامی که عوامل متعدد نشان دهنده کمبود پتانسیل است، پذیرش ممنوع خواهد شد. پذیرش آزمایشی برای برنامه دکترا در دسترس نیست.

یک تصمیم موقت برای پذیرش ممکن است زمانی که متقاضی مطابق معیارهای پذیرش بدون قید و شرط باشد، اما مورد پذیرش تحصیلات تکمیلی (به عنوان مثال، نمرات رسمی آزمون وارد نشده است). یک تصمیم معلق ممکن است زمانی صورت می گیرد که پرونده متقاضی به اندازه کافی کامل برای پذیرش یا رد تصمیم گیری نیست.


هزینه تحصیل و تحصیل

پاییز سال 2018 تحصیلات غیر دانشگاهی و هزینه های تحصیلات تکمیلی

پاییز سال 2018 مؤسسات تحصیلات تکمیلی و هزینه ها


دانشجویان بین المللی می خواهند اسناد / اظهارات مالی را ارائه دهند، زیرا آنها همچنین مواد درخواست برای پذیرش را ارائه می دهند.

فرم صورت وضعیت مالی بین المللی


تاریخ اولویت برنامه ما عبارت است از:

پاییز: 15 مارس
بهار: 15 اکتبر
تابستان: آوریل 1


برنامه های کاربردی پس از تاریخ اولویت منتشر شده برای هر دوره پذیرفته می شود، اما برای بررسی تضمین پذیرش لطفا درخواست و مواد مرتبط را با تاریخ اولویت ارسال کنید. با این حال، مهم است که قبل از تاریخ شروع در نظر گرفته شده خود را به خوبی واجد شرایط برای برنامه های اختصاصی برنامه خاص مانند کمک و کمک هزینه تحصیلی باشید. به یاد داشته باشید که زمان پردازش درخواست های اداری بسیار زیاد است و برخی برنامه ها نیاز به برنامه های کاربردی را تا یک سال پیش دارند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Texas Arlington »

آخرین به روز رسانی August 29, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
10,126 USD
10،126 دلار در هر ترم برای غیر ساکنان (9 ساعت در هر ترم). 4،577 دلار در هر ترم برای غیر ساکنان (9 ساعت در هر ترم).
Deadline
درخواست اطلاعات
application priority deadline
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
End Date
دسامبر 12, 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
End Date
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
End Date
دسامبر 12, 2019

Welcome Back!

India Study Abroad - Kunal Parashar

India Study Aboad - Siddharth Shah

Indian Study Abroad - Manaswini Kumar

Indian Study Abroad - Shruti Agrawal