توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گروه سیستم های اطلاعاتی، مدیریت کسب و کار و مدیریت عملیات (ISOM) consalt = "two states": سیستم های اطلاعاتی و مدیریت عملیات: گروه "alt =" از نظر بین المللی برای تحقیق معتبر شناخته شده است و در میان طبق نظر دانشگاه تگزاس در نظرسنجی دالاس (2009-2013) از مجله های برتر ISOM: تحقیقات سیستم های اطلاعاتی، فصلنامه سیستم مدیریت اطلاعات، فصلنامه علمی مدیریت، و تحقیقات عملیاتی، 20 نفر در جهان و شماره 1 در منطقه آسیا و اقیانوس آرام.

اعضای هیئت علمی سیستم های اطلاعاتی (IS) در مجلات هیئت تحریریه نشریات IS هستند. دانشجویان ما در استرالیا، فنلاند، فرانسه، هنگ کنگ، هلند، سنگاپور، انگلستان و بعضی از آنها در حال حاضر استادان / استادان دبیرستانی هستند و در هیئت تحریریه مجلات IS بالا هستند.

برنامه دکترای فلسفه ( PhD ) در سیستم های اطلاعاتی (IS) alt = "یک درجه پژوهشی محور است که هدف آن آمادگی دانشجویان برای تحقیق و تدریس در دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی، سازمان های دولتی و تجاری است. چشم انداز مدیریت فناوری با تمرکز بر مدل سازی اقتصادی و تحقیقات رفتاری در مدیریت، طراحی، استفاده و تأثیر اجتماعی و اقتصادی فناوری اطلاعات بر روی افراد، سازمان ها و جوامع. برنامه PhD (IS) alt = "در نظر گرفته شده است به عنوان بخش پیگیری برنامه MPhil (IS).

تحقیقات Foci

دو حوزه کلیدی تحقیقاتی در IS divalt = 'ision به شرح زیر است:

تحقیقات رفتاری: هدف اصلی ما alt = "در حال مطالعه مدیریت فناوری اطلاعات (IT) و استفاده از فناوری اطلاعات برای اهداف مدیریتی و سازمانی است. پژوهش ما بیش از صرفا سیستم های فن آوری یا سیستم های اجتماعی بررسی می کند - این پدیده هایی را که در زمان ظهور این دو تعامل عبارتند از: تعامل انسان و کامپیوتر، پذیرش کاربر از نوآوری های فناوری اطلاعات، استراتژی فناوری اطلاعات، جوامع الکترونیکی، دولت الکترونیک، تجارت الکترونیک، و سیاست ارتباطات مخابراتی. روش های مورد استفاده شامل نظرسنجی، آزمایش و مطالعات میدانی است. برای انجام دوره های روانشناسی، رفتار سازمانی، طرح تحقیق، طراحی تجربی، استتالت چند متغیری، و غیره. دانشجویان آینده نگر با توانایی تحلیلی عالی و مهارت های خوب در زبان انگلیسی، ترجیح داده می شوند.

مدل سازی تحلیلی و تجربی: اقتصاد به غنای نظری و سختی روش شناسی تحقیق IS کمک کرده است. نمونه هایی از جمله اقتصاد اطلاعات، اقتصاد تجارت الکترونیک، مدل های اقتصادی برای تاثیر فناوری اطلاعات در سازمان ها و بازارها و عرضه و تقاضا از فناوری اطلاعات است. همکاری های رشته ای بالقوه برای کمک به حل و فصل بسیاری از مشکلات IS است "=" مسائل. دانشجویان دکترا علاقه مند به "=" منطقه نیاز به دوره های در نظریه بازی، سازمان صنعتی، نظریه قیمت، اقتصاد سنجی و غیره. دانشجویان آینده نگر با زمینه تحصیلی کمی تحصیلی ترجیح داده می شوند.

Admalt = "مورد نیاز"

من. General Admalt = "شرایط مورد نیاز"

متقاضیانی که مایل به تحصیل هستند "تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باید داشته باشند:

  • مدرک کارشناسی را از یک موسسه شناخته شده یا یک معدل صلاحیت معین دریافت کرد؛

دوم Englalt = "ish Language Admalt =" اصطلاحات مورد نیاز

شما باید از زبان انگلستان = "نیاز زبان Ish را با یکی از دستاوردهای مهارت های زیر * انجام دهید:

  • TOEFL-iBT 80
  • TOEFL-PBT 550
  • آزمون TOEFL-Revalt = Paper Test-Delivered 60 (نمره کل Reading، Lalt = "بخش های نصب و نوشتن")
  • IELTS (Academic Module) نمره کلی: 6.5

* اگر زبان اول شما alt = "is Englalt =" ish باشد، و مدرک کارشناسی یا معادل آن توسط یک موسسه که در آن متوسط ​​آموزش انگلیسی بود، اهدا شد، شما از انجام آن زبان انگلیسی الزامات.


مهلت درخواست

لطفا برای جزئیات بیشتر به http://pg.ust.hk/programs ("برنامه") مراجعه کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 36 برنامه دیگر ارائه شده توسط The Hong Kong University of Science and Technology »

آخرین به روز رسانی February 6, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
42,100 HKD
در سال
Deadline
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date