توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترا در ریاضیات کاربردی به اقتصاد و مدیریت

دکترا در ریاضیات کاربردی به اقتصاد و مدیریت اخیرا به عنوان یک دوره چرخه 3 مطابق با قوانین حال حاضر دوباره طراحی، به انجام برسانند، یک شکاف در رابطه با آموزش های پیشرفته در ریاضیات شامل برنامه های کاربردی به زمینه های اقتصاد و مدیریت.


این دوره جدید دارای اساتید مجرب، به ویژه در زمینه های آماری علوم، تجزیه و تحلیل، سیستم های دینامیکی، امور مالی اقتصاد، امور مالی ریاضیات، ماکرو و میکرو اقتصاد سنجی، تحقیق در عملیات، آمار و زمان سری.

کجا درس؟


در لیسبون، در دانشکده اقتصاد و مدیریت (ISEG)، یکی از هفت موسسات مستقل تشکیل دانشگاه فنی لیسبون.


ISEG نهادی است که به عهده آموزش و پژوهش، که ماموریت برای کمک به هل دادن مرزهای دانش در زمینه های اقتصاد، امور مالی و کسب و کار است. ISEG همچنین به دنبال کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی پرتغال و حضور بین المللی خود را با استفاده از آموزش و پژوهش، ارائه خدمات با جامعه و پرورش ارز علمی و بین فرهنگی در میان دانش آموزان، آموزش از استادان و محققان.


در سال 1911 تاسیس شد، در حال حاضر ارائه می دهد ISEG 5 دوره های لیسانس درجه، 23 برنامه کارشناسی ارشد و دکترا در 6 علاوه بر MBA، طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی ارشد و منجر به درجه نیست، و دوره های آموزشی برای مدیران. تحصیلات تکمیلی، نقش مهمی بازی: حدود 40 درصد از 4000 نفر دانش آموز ISEG را در دوره کارشناسی ارشد (برنامه دکترای یا کارشناسی ارشد و یا دیپلم فوق لیسانس) وارد مطالعه شدند.


150 کارکنان آموزش ISEG را نگه مدرک دکترا و بیشتر اعضای فعال مراکز تحقیقاتی ISEG، که به عنوان بسیار خوب و عالی که توسط بنیاد علوم و فناوری (FCT) مورد بررسی قرار گرفته است. پژوهش در زمینه علمی اقتصاد، مدیریت، ریاضیات کاربردی به اقتصاد و مدیریت، تاریخ اقتصادی و اجتماعی، جامعه شناسی اقتصادی و سازمانی، و قانون انجام شده است.

مراکز میزبان


پژوهش در مراکز تحقیقاتی ISEG را انجام حمایت مهم برای دانش آموزان در برنامه های دکترا فراهم می کند.


برای دکترا در ریاضیات کاربردی به اقتصاد و مدیریت مراکز تحقیقاتی میزبان:


CEMAPRE - مرکز ریاضیات کاربردی و اقتصاد. این واحد پژوهش معتبر که توسط بنیاد علوم و فناوری (FCT) تحت برنامه Pluri سالانه بنیاد برای تامین بودجه تحقیق و توسعه واحد است.


UECE - واحد پژوهش به پیچیدگی و اقتصاد. این واحد پژوهش معتبر که توسط بنیاد علوم و فناوری (FCT) تحت برنامه Pluri سالانه بنیاد برای تامین بودجه تحقیق و توسعه واحد است.

چه کسی دکترا در ریاضیات کاربردی به اقتصاد و مدیریت است؟


هدف اصلی این است برای حمایت از کسانی که علاقه مند در شغل دانشگاهی و یا تحقیقاتی در زمینه های علمی فوق. همچنین این فرصت برای توسعه نتایج فنی و علمی جدید که ممکن است به بهبود عملکرد از شرکت ها و سایر موسسات دولتی و یا خصوصی کمک می نهد.

Lauguage آموزش

پرتغالی

البته چگونه ساختار یافته است؟


برنامه دکتری در ریاضیات کاربردی به اقتصاد و مدیریت به 6 ترم سازماندهی، مربوط به 180 اثرات (اعتبار).


در هر ترم دانشجوی دکتری باید 30 اثرات کامل، که مربوط به حجم کار 800 ساعت است.


سال اول برنامه - - از 180 اثرات، کل چرخه از مطالعات، 60 از طریق یک دوره دکترا، که مربوط به حضور واحد برنامه به دست آمده و 120 باقی مانده را کنار برای کار تحقیق و تکمیل یک مجموعه پایان نامه اصلی در زمینه ریاضیات کاربردی به اقتصاد و مدیریت.

چه کسی می تواند درخواست بدهد؟


متقاضیان باید آموزش در ریاضیات (یا دیگر زمینه های مناسب مانند اقتصاد، مهندسی، مالی، مدیریت، فیزیک و آمار) در یکی از سطوح زیر بود:


• استاد.
• تحت لیسانس درجه (4 سال یا بیشتر در "قبل از بولونیا" سیستم) و یک برنامه آموزشی مدرسه از اهمیت علمی خاص است.

همه متقاضیانی که پیش بینی رضایت بخشی از نیازهای فوق قبل از شروع مطالعات خود را تحت این برنامه می شود مشروط پذیرفته خواهد شد.


در شرایط استثنایی، هر نامزد دیگر با علمی، دانشگاهی یا حرفه ای مناسب برنامه درسی قابل توجهی را به این دوره ممکن است پذیرفته شده اند.

چگونه می توانم برای دکترا در ریاضیات کاربردی به اقتصاد و مدیریت اعمال می شود؟


هدف اصلی از این برنامه دکترا است که به گسترش دانش در زمینه ریاضیات بر اساس تحقیقات علمی اصلی به اقتصاد و مدیریت اعمال می شود. تمرکز از تحقیقات، که ممکن است نظری یا کاربردی، طراحی شده است برای حمایت از انتقال دانش از دانشگاه به جامعه است.

کی و چگونه اقدام کنم؟


مهلت درخواست برای فاز اول 10 ماه مه است.


درخواست آنلاین در وب سایت ISEG، که در آن تمام جزئیات از اطلاعات و اسناد و مدارک لازم برای ورود به برنامه داده می شود ارائه شده است. متقاضیان خواهد شد از موفقیت برنامه های کاربردی خود را 17 ماه مه اطلاع. متقاضیانی که در مرحله اول پذیرفته رسما باید برای برنامه های مه 27 ثبت نام کنید.


آخرین مهلت درخواست برای مرحله دوم 14 ژوئیه است، و متقاضیان خواهد شد از موفقیت برنامه های کاربردی خود را با ژوئیه 19 خبر داد. متقاضیان پذیرفته شده در مرحله دوم رسما باید برای برنامه های ژوئیه 30 ثبت نام کنید. متقاضیان پذیرفته شده در مرحله اول و دوم باید بین 1 و 15 سپتامبر به ثبت نام.


ممکن است یک فاز برنامه سوم از 01-15 سپتامبر وجود دارد. در این مورد متقاضیان خواهد شد در مورد موفقیت های برنامه های کاربردی خود را 17 سپتامبر، و هر دو ثبت نام در برنامه و ثبت نام در کلاس های خواهد بود بین 20 و 24 سپتامبر.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط ISEG - Lisbon School of Economics & Management »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
7,000 EUR
قیمت برآورد شده است.مشاهده صفحه وب برای جزئیات بیشتر
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ