دکترا در روانشناسی مدرسه

University of Central Arkansas

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترا در روانشناسی مدرسه

University of Central Arkansas

شرح برنامه

روانشناسی مدرسه استفاده از اصول روانشناسی به یادگیری و روند تکاملی کودکان و نوجوانان است. روانشناسان مدرسه انجام ارزیابی روانی و آموزشی به منظور برنامه ریزی برنامه های اصلاحی برای دانش آموزان، دانشجویان وکیل با مشکلات یادگیری و تنظیم مدرسه، مشورت با کارکنان مدرسه و پدر و مادر، توسعه و پیاده سازی برنامه های آموزشی و روانی برای مدارس، و ارزیابی برنامه های مدرسه.

دکتری برنامه در روانشناسی مدرسه در مدل دانشمند پزشک از آموزش مبتنی است. حد APA مورد تایید * دکتری برنامه در روانشناسی مدرسه در مدل دانشمند پزشک از آموزش مبتنی است. این برنامه پایبند به ایده که تمرین و پژوهش متقابلا باید از نفوذ و تقویت یکدیگر. این برنامه دانش آموزان به ادغام دانش و مهارت های علمی را به تمام فعالیت های حرفه ای، برای ترویج شیوه های تجربی تاسیس به نمایندگی از کسانی که خدمت کرده و به نمونه استاندارد قانونی و اخلاقی حرفه روانشناسی آماده می شود.

این برنامه به طور معمول یک برنامه پنج ساله، 120 اعتباری ساعت. چهار سال در تمام وقت دوره در UCA به سر برد، و سال پنجم کارآموزی تمام وقت در یک مدرسه یا دیگر تنظیمات مناسب است. تاکید قوی بر ارتقاء سلامت روان کودک، پیشگیری اولیه و مداخله با طیف گسترده ای از مشکلات مربوط به جامعه مربوط به کودکان، خانواده ها، و مدارس قرار گرفته است. در این مورد و سایر موارد، این برنامه در پاسخ به در حال دغدغه های اجتماعی روبرو کودکان است. این فارغ التحصیلان خود را به کار در مدارس، درمانگاهها، سازمان های جامعه، و بیمارستان ها.

هدف اصلی از این برنامه است برای آماده سازی دانش آموزان به ارائه و ترویج خدمات روانشناس تجربی حمایت برای کودکان، جوانان، خانواده ها و مدارس. این برنامه بر این باور مرکزی است که روانشناسان مدرسه ارائه منحصر به فرد کمک و ارزشمند برای جامعه از طریق ارائه خدمات پیشگیری و مداخله علمی صدا را تاسیس کرد. نیاز به خدمات روانشناختی کیفیت مدرسه شده است به شدت در سراسر ایالت آرکانزاس، ایالات متحده، و فراتر از آن احساس می شود. دکتری برنامه به این نیاز را به شیوه ای عملی پاسخ با تاکید بر ارتقای سلامت روان، پیشگیری و مداخله در فرد، گروه، و سیستمیک / سطح برنامه.

قرار دارد در گروه روانشناسی و مشاوره در دانشکده بهداشت و علوم رفتاری، برنامه بر هویت حرفه ای از روانشناسان مدرسه در زمینه گستردهتر روانشناسی، وسعت و عمق آموزش های حرفه ای که آماده نامزد به شایستگی انجام انواع مدرسه توابع روانشناسی و آموزش و پرورش که ارزش و تنوع فرهنگی در میان نامزدهای، استادان و دریافت کنندگان خدمات احترام می گذارد.

APA اعتباربخشی

برنامه دکتری در روانشناسی مدرسه در سال 2000 آغاز شد و توسط انجمن روانشناسی آمریکا (APA) معتبر است.

سوالات مربوط به وضعیت معتبر برنامه باید به کمیسیون اعتباربخشی به کارگردانی:

 • دفتر برنامه مشاوره و اعتباربخشی
 • انجمن روانشناسی آمریکا
 • 750 1 خیابان، NE، واشنگتن، دی سی 20002
 • تلفن: (202) 336-5979 / ایمیل: apaaccred@apa.org
 • وب سایت: www.apa.org/ed/accreditation

اهداف برنامه، برنامه درسی، صدور پروانه، و داده های دیگر

 • پذیرش دانشجو، نتایج، و داده های دیگر
 • اهداف برنامه
 • برنامه درسی و البته توصیف نمونه
 • کارآموزی دکترا و اطلاعات کارآموزی
 • صدور گواهینامه و صدور جواز در آرکانزاس
 • اطلاعات پراکسیس: https://www.ets.org/praxis/prepare/materials/5402
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
120 
تمام وقت
Price
قیمت
- مشاهده نرخ شهریه جدول زیر هزینه و هزینه ها
Locations
آمریکا - Conway, Arkansas
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Conway, Arkansas
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات