Read the Official Description

درباره برنامه

هدف از برنامه فوق لیسانس ما به اطلاع چشم انداز پژوهش چند رشته ای در زمینه علم مواد و مهندسی مکانیک و آموزش مشکل حل کننده فردا در پرتو افزایش رقابت و چالش های جدید جهانی است. رویکرد ما در آموزش در مقطع فوق لیسانس ما این است که ایجاد انگیزه دانش آموزان برای انجام تحقیقات شکستن زمین در علم مواد و مهندسی مکانیک. برنامه ما ارائه مدرک دکترا به زبان انگلیسی انجام شده و می تواند در چهار سال به پایان رسید.

نتایج یادگیری

از طریق گروه مهندسی مکانیک در AGU، دانش آموزان خواهد شد با تفکر انتقادی، تجزیه و تحلیل، مهارت حل مسأله و اعتماد به نفس لازم برای توسعه و تولید سیستم های برای نیازهای روز حال و آینده می باشد مجهز شده است.علاوه بر این، برای کسانی که علاقه مند به جنبه علمی مهندسی مکانیک می باشد، همیشه فرصت برای انجام تحقیقات و برای تبدیل شدن به دانش وجود دارد.

چرا باید مهندسی مکانیک AGU انتخاب کنم؟

دلایل زیادی برای ترجیح می دهند مهندسی مکانیک AGU وجود دارد. - شما این فرصت را برای تبدیل شدن به یک مهندس شروع می شود که یک قدم جلوتر از دیگران با 100٪ آموزش زبان انگلیسی داشته باشد. - شما این فرصت را به آموزش زبان در ایالات متحده برای بهبود مهارت های انگلیسی خود را داشته باشد. - شما این فرصت را به مطالعه با برنامه درسی اصلی، نوآورانه، و قابل انعطاف داشته باشد. - شما این فرصت را به استفاده از تجارب مردم در جهان کسب و کار و دانشگاه ها داشته باشد. - شما این فرصت را به آموزش و پرورش از طریق کلاس های تعاملی و امکانات آزمایشگاهی پیشرفته. - شما این فرصت را به آموزش و پرورش نزدیک به صنعت با کارآموزی در دراز مدت داشته باشد.- شما این فرصت را در آغوش مفهوم نوآوری و خلاق داشته باشد. - شما این فرصت را به استفاده از سیستم مربیگری حرفه ای کمک خواهد کرد که شما را به ساخت تا حرفه ای قوی داشته باشد. - شما این فرصت را به به تجارب ارزشمند است که شما در طول زندگی خود بهره مند شود در معرض داشته باشد. - شما این فرصت را به از یاد می گیرند و با دانشکده در سطح جهانی آنها خود تجربه فشرده بین المللی در تعامل نزدیک داشته باشد.
Program taught in:
انگلیسی

See 2 more programs offered by Abdullah Gül University »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
1,536 TRY
1500 TRY / سال
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019