Read the Official Description

دکترا در جرم شناسی

مرور تحقیق

موسسه مطالعات عدالت جنایی (ICJS) یک بخش چند رشته ای است که طیف گسترده ای از فعالیت های پژوهشی را خالص و کاربردی می کند. تعدادی از کارکنان ما شخصیت های برجسته ای در رشته های تحصیلی خود دارند. محققان ما برای بهبود و توسعه دانش و درک در زمینه های گسترده ای از عدالت کیفری و مطالعات جرم شناختی، از جمله تحقیق در مورد جرم و جنایت و مطالعات عدالت کیفری، مبارزه با تقلب، عدالت اجتماعی، پلیس، عدالت و تحقیقات، امنیت و مدیریت ریسک و روانشناسی جنایی . تحقیقات در حوزه حقوق و جرم شناسی نیز ممکن است به تحقیق در بخش روانشناسی نزدیک باشد.

مراکز تخصصی

  • مرکز مطالعات افراد گمشده
  • مرکز تحقیقات مبارزه با تقلب
  • مرکز مصاحبه قانونی

زمینه های تحقیقاتی

مدرسه برنامه های کاربردی را از کاندیدانی که مایل به تحصیل در رشته تحصیلی تر هستند، استقبال می کند. ما می توانیم نظارت را در طیف وسیعی از مناطق نظیر ریسک، امنیت و مبارزه با تقلب، جرائم و تحقیقات پلیس، جرایم جوانان و عدالت اجتماعی، تعهد و مجازات و امنیت سایبری / جرم و جنایت انجام دهیم.

دکترای حرفه ای

مؤسسه همچنین دو دوره حرفه ای دکترای حرفه ای ارائه می دهد که هدف آن حرفه ایانی است که می خواهند تحقیقات خود را در زمینه فعالیت حرفه ای خود انجام دهند. جزئیات کامل، از جمله دستورالعمل های کاربردی، در صفحات درس موجود است.

  • دکترای حرفه ای در عدالت کیفری (DCrimJ)
  • دکترای حرفه ای در مدیریت ریسک امنیت (DSyRM)

مدرسه فارغ التحصیل

مدرسه فارغ التحصیلی ما اولین بندر درخواست اطلاعات برای همه دانشجویان و مدیران تحصیلات تکمیلی است. ما حمایت، مدیریت و هماهنگی در برنامه های MPhil، PhD و Doctor Professional را پشتیبانی می کنیم.

به عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در University of Portsmouth ، به برنامه توسعه انبارش تحصیلات تکمیلی دسترسی پیدا خواهید کرد که آموزش مهارت های عمومی را با بیش از 150 کارگاه در زمینه های مختلف از جمله طراحی تحقیق، پروژۀ دکترا و توسعه حرفه ای ارائه می دهد. این کارگاه های محبوب و پرطرفدار توسط آموزگاران متخصص ما از سراسر دانشگاه تحویل داده شده و از دانش آموزان ما در تمام مراحل تحصیلات خود حمایت می کنند.

یک ناظر پیدا کنید

لطفا با ما تماس بگیرید تا ایده های تحقیقاتی خود را در مورد جزئیات بیشتر به بحث بگذارید و اطمینان حاصل کنید که ما از تخصص نظارت در دسترس برای حمایت از منطقه مورد نظر خود استفاده می کنیم. سپس شما می توانید با یک سرپرست بالقوه ارتباط برقرار کنید.

شرایط ورود

اولین درجه خوب از یک دانشگاه بین المللی شناخته شده (بسته به دوره انتخاب شده، حداقل کلاس دوم یا معادل آن) یا مدرک کارشناسی ارشد در یک موضوع مناسب است. به طور انحصاری، تجربه حرفه ای معادل و / یا مدارک مورد نظر در نظر گرفته خواهد شد.

برای دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیست، مهارت زبان انگلیسی در حداقل گروه IELTS 6.5 با امتیاز جزء زیر 6.0 لازم است. مطالعات ترجمه و ادبیات به مهارت کمتری در زبان انگلیسی نیاز دارد که حداقل باند IELTS 7.0 باشد بدون امتیاز جزء زیر 6.5 .

تاریخ شروع: اکتبر و فوریه.

Program taught in:
انگلیسی

See 5 more programs offered by University of Portsmouth »

این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2019
اکتبر 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

فوریه 2019

اکتبر 2019