دکترا در تئوری و شبیه سازی عددی ماده چگال

International School for Advanced Studies (SISSA)

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترا در تئوری و شبیه سازی عددی ماده چگال

International School for Advanced Studies (SISSA)

1

برنامه درسی دکتری در تئوری و شبیه سازی ماده چگال است به دانش آموزان بسیار با انگیزه علاقه مند به یادگیری چگونه اجزاء میکروسکوپی از مسائل خود جمع آوری در مورد پیچیدگی کامل از این حالت ماده را، از مولکول به مواد جامد پیچیده، و در یادگیری چگونه مناسب به مدل پدیده ماکروسکوپی جذاب، از اصطکاک به ابررسانایی و ابرشارگی، در حال ظهور از رفتار جمعی آن دسته از عوامل میکروسکوپی است.

در طول سال اول دوره دکترای خود، دانش آموزان به دست آوردن پیشرفته ترین ابزار برای مدل سازی و ایالات مطالعه ماده، از شبیه سازی AB ابتدا به ساکن از مواد واقعی و مولکول به شبیه سازی کوانتومی مدلهای شبکهای، از تئوری آماری کلاسیک سیستم های بسیاری از بدن به همتای کوانتومی آن، و خود را با فعالیت های پژوهشی گسترده در SISSA از طریق دوره های متمرکز و موضعی انجام آشنا. این مرحله مقدماتی دانش آموزان با یک پس زمینه عادی و تمام اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری به موضوع تحقیق آنها قصد به دنبال در پایان نامه دکترا خود را فراهم می کند.

در بر داشت زیر 2 یا 3 سال از برنامه دکترا به تحقیقات فردی تحت هدایت سرپرستان اختصاص داده است. گزارش پیشرفت سالانه تشخیص به موقع و حل مشکلات احتمالی تضمین خواهد کرد.

شبیه سازی مرکز DEMOCRITOS متعلق به موسسه ها Officina دی Materiali (IOM) بخشی از شورای ملی تحقیقات (CNR) و میزبانی توسط SISSA، به طور کامل در فعالیت های پژوهشی گروه ماده چگال یکپارچه شده است. ارتباط قوی نیز با دانشمندان از نزدیک مرکز عبدالسلام بین المللی فیزیک نظری (ICTP) و تسهیلات Elettra تابش سینکروترون داشت.

2

دادن اخیر بیش از دکترا در SISSA:

  • ETH زوریخ، سوئیس
  • École Polytechnique به، پلزو، فرانسه
  • RIKEN AICS، توکیو، ژاپن
  • دانشگاه Cantoblanco، مادرید، اسپانیا
  • KITP، سانتا باربارا، USA
  • دانشگاه راتگرز، USA
  • اکول فدرال پلی تکنیک، لوزان، سوئیس

پذیرش

هر سال گروه ماده چگال دانش آموزان انتخاب برای شرکت در یک دکتری برنامه است. دانش آموزان از طریق یک رقابت مبتنی بر مدارک دانشگاهی و مصاحبه در تریست (از طریق اسکایپ / ویدیو کنفرانس برای نامزدها که نمی توانند تریست برسد و یا) برگزار شد انتخاب شده است.

معمولا دو تماس در هر سال، approximatively در ماه مارس و سپتامبر است. مهلت درخواست مفصل، تاریخ و تعداد موقعیت های موجود از امتحانات ورودی به صورت دوره ای در صفحه وب اطلاعیه دکترا، که در آن شما همچنین می توانید فرم درخواست دانلود شده است.

ثبت نام از تمام دانش آموزان جدید در SISSA و آغاز کلاس ها در تئوری و شبیه سازی عددی برنامه درسی ماده چگال برگزار خواهد شد در هفته اول نوامبر است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2018
Duration
مدت زمان
3 - 4 
تمام وقت
Locations
ایتالیا - Trieste, Friuli-Venezia Giulia
تاریخ شروع : اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2018
ایتالیا - Trieste, Friuli-Venezia Giulia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات