دکترا در بوم شناسی ، معنویت و دین

عمومی

شرح برنامه

تغییر آب و هوا و از دست دادن تنوع زیستی از بزرگترین تهدیدات وجودی بشریت است. بعلاوه ، این چالشهای زیست محیطی نشان دهنده بحران ارزشها و آگاهی است. دکترای ما این برنامه به دانشجویان این امکان را می دهد تا دانش و خرد خود را برای پاسخگویی به این تهدیدات وجودی از دیدگاه های انتگرالی و فرا رشته ای پرورش دهند. دانش آموزان مهارت و بینش لازم را برای تبدیل شیوه ها ، جهان بینی و آگاهی در خدمت آینده سیاره ای عادلانه تر ، پایدار و شکوفا کسب می کنند.

برنامه درسی منحصر به فرد ما به بررسی جهان بینی و میراث فرهنگی می پردازد تا به ما در درک و رفع آسیب های زیست محیطی کمک کند. در ادامه می پرسیم معنویت ، فلسفه و دین چه نقشی در تولید و هم پاسخ دادن به چالش های زیست محیطی دارند.

برنامه ما یک جامعه پرورشی است که درگیر احیای روابط با زمین ما و کاوش در تقاطع های معنوی بوم ، عدالت بوم ، سنت های بومی و فمینیسم بوم است. اعضای هیئت علمی ما شامل الیزابت آلیسون ، رابرت مک درموت ، جیکوب شرمن و برایان سویم هستند که همه آنها برای شکل دادن به گفتگوی جهانی که معنویت و کیهان شناسی را با محیط زیست و پایداری پیوند می دهد ، تلاش می کنند.

بحرانهای زیست محیطی متعدد بهم پیوسته ، از جمله انقراض گسترده گونه ها ، تغییرات آب و هوا ، بیابان زایی و فقر ، قرن بیست و یکم را به عنوان زمان تغییر و چالش بی سابقه ای رقم می زند. این ویرانی اکولوژیکی پاسخ های علمی ، اقتصادی و سیاسی را به دنبال دارد. با این حال چنین پاسخ های استاندارد اغلب متناسب با دامنه بحران به نظر نمی رسند.

بسیاری از متفکران برجسته درک کرده اند که بحران زیست محیطی نشان دهنده بحران آگاهی انسان است و نیاز به بازنگری بنیادی ارزشهای فرهنگی دارد. سرعت تغییرات جهانی خواستار درک فرآیندی است که بشریت به این نقطه تلاقی در تاریخ سیاره رسیده است. همچنین خواستار روشهای روشن تر اندیشیدن و حضور در جهان است. سنت های دینی و معنوی جهان ، همراه با آموزه های عمیق در مورد چگونگی ارتباط انسان ها با یکدیگر و زندگی زمینی ، بینش عمیقی در مورد وضعیت انسان دارند. س Quesالات مربوط به نقش و مفهوم بشریت ، جستجوهای مذهبی را برای هزاره ها روشن ساخته است. همین س questionsالات الهام بخش جستجوی معاصر برای پایداری زیست محیطی است.

محیط زیست

دانش آموزان تسهیلات را با اصول و روشهای اکولوژیکی فرا می گیرند. آنها دانش و خرد را برای پاسخگویی به ویرانی زیست محیطی از منظر بهبودی ، انتگرالی و فرا رشته ای توسعه می دهند. آنها مهارت و بینش لازم را برای تبدیل شیوه ها ، جهان بینی و آگاهی در خدمت آینده ای عادلانه تر ، پایدار و شکوفا کسب می کنند.

معنویت

معنویت از طریق همه برنامه های دانشگاهی در CIIS بافته می شود و برای درک محیط زیست ، معنویت و دین با هم ضروری است. تعهدات معنوی هر دو فعال محیط زیست مدرن و مردم بومی شایسته تأمل بیشتر در زمینه بحران محیط زیست است. به عنوان یک نهاد غیر فرقه ای و کثرت گرا، CIIS زمینه ایده آل که در آن به شرکت در انعکاس بیشتر در مورد ارتباط بین معنویت و محیط زیست فراهم می کند.

دین

تأمل فلسفی بر روی س questionsالات معنا و هدف متمرکز است - س questionsالاتی که ادیان جهان برای حل آنها تلاش می کنند. ادیان نیز نیاز به تأملات انتقادی فلسفه دارند. برنامه ما تشخیص می دهد که تأملات فلسفی و دینی به طور همزمان اتفاق می افتد و یکدیگر را آگاه می کند. ما یک فضای منحصر به فرد برای انعکاس انتقادی عمیق مرتبط با نگرانی های زیست محیطی ایجاد می کنیم.

کیهانشناسی

دوره های ما با استفاده از درک کیهان شناسی ، خلاقیت انسان را در تاریخ کیهان در حال گسترش 13.7 میلیارد ساله قرار می دهد ، و زمینه مهمی برای درک ارتباطات بین تاریخ بشر و کیهان شناسی فراهم می کند. دیدگاه کیهان شناسی ، چالش های زیست محیطی را در زمینه بزرگتر خود در زمان و مکان قرار می دهد ، و امکان دسترسی به ابزارهای تحلیلی جدید را برای درک شجره ای از مشکلات زیست محیطی ، و به یک زمینه جدید و گسترده تر برای تحقیقات اخلاقی و اخلاقی فراهم می کند.

فلسفه

در حالی که جستجوی فلسفی درباره ماهیت وجود - متافیزیک - در بسیاری از بخشهای فلسفه از مد خارج است ، این تحقیق برای تجزیه و تحلیل و درک نقش انسانی مناسب با توجه به بقیه کیهان ضروری است. تحقیق متافیزیکی به فلسفه اجازه می دهد تا رویکرد وسیع تری به معنا و ماهیت وجود داشته باشد. این جز component اصلی برنامه ماست.

خیال پردازی

هیئت علمی ما بر نقش تخیل انسان در تفسیر متون و پدیده ها تأکید می کند. آنها ادبیات ، هنر ، موسیقی ، مراقبه و رمانتیسیسم فلسفی جهان را می آموزند تا راههای جدید ادراك را باز كند. تخیل - توانایی دیدن فراتر از آنچه در حال حاضر وجود دارد - برای تغییر شکل رابطه انسان با زمین به سرعت مورد نیاز است.

فعالیت

دانش آموزان در برنامه ما تشویق می شوند تا با استفاده از اکتشافات و تعهدات فکری خود در جامعه بزرگ ، دانش خود را عملی کنند. دانشجویان کارشناسی ارشد در یک جلسه عملی سه واحدی ، 100 ساعته شرکت می کنند ، که در آن آنها خدماتی را به سازمانی ارائه می دهند که برای ترمیم روابط بین انسان ها و دنیای طبیعی کار می کند. از طریق این تجارب کار میدانی ، دانش آموزان هم تجربه عملی ، هم عملی و هم ارتباطات حرفه ای به دست می آورند که هر دو به آنها کمک می کند تا پس از فارغ التحصیلی فرصت های تولیدی پیدا کنند.

   

Without wings I can feel free

درباره برنامه

دانشمندان میان رشته ای که مایلند در یک مطالعه دقیق اکولوژی و دین پژوهی با دانشکده مشهور به دلیل روشهای پیشرفته خود شرکت کنند. دانش آموزان نقش جهان بینی ، فلسفه ها و ادیان را در درک و پاسخ به چالش های جهانی بررسی خواهند کرد. دانشجویان دکترا در برنامه ما مهارت های تحقیق ، نوشتن و تحقیق پیشرفته را برای آماده سازی آنها برای نقش در آموزش عالی و رهبری بخش دولتی توسعه می دهند.

برنامه تحصیلی

دکترا حداقل 36 واحد درسی را می طلبد ، که پس از آن دو آزمون جامع ، یک پیشنهاد پایان نامه و تحقیقات اصلی برای نوشتن یک پایان نامه بررسی شده توسط یک کمیته متشکل از سه متخصص انجام می شود. دانشجویان دکتری یافته های تحقیقاتی خود را حداقل دو بار در طول دوره تحصیل در کنفرانس های مربوطه در CIIS و در سطح ملی ارائه می دهند.

دوره های درسی برای دانشجویان دکترا به ادیان و معنویت ها می پردازد. محیط زیست و محیط زیست کیهان شناسی فلسفه دین؛ و تفکر فرا رشته ای. علاوه بر این ، تمام دانشجویان دکتری حداقل دو دوره در تئوری و روش تحقیق را می گذرانند ، از جمله نظریه و روش در مطالعه تلفیقی دین و بوم شناسی. مشاور دانشجو ممکن است به دوره های اضافی زبان یا روش نیاز داشته باشد. دانشجویان پذیرفته شده با MA در رشته ای غیر از فلسفه ، دین یا علوم انسانی زیست محیطی ممکن است نیاز به گذراندن 18 واحد تکمیلی دروس فلسفه و دین داشته باشند.

بیشتر دوره ها بین یک تا سه واحد است. دوره های آموزشی از سال به سال دیگر متفاوت است. در زیر خلاصه های نمونه آورده شده است. دو آزمون جامع ، نگارش پروپوزال و پایان نامه شامل 0 واحد است و هر ترم با هزینه ثابت دریافت می شود.

سال اول سال 2
 • نظریه و روش در مطالعه تلفیقی دین و بوم شناسی
 • بوم شناسی در زمان بحران سیاره ای
 • دوره دین (3 واحد). گزینه ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:
  • مسیحیت و محیط زیست
  • بودیسم و بوم شناسی
 • دوره فلسفه. گزینه ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:
 • تاریخ جهان بینی غربی
 • فلسفه و بوم شناسی
 • فلسفه وایتهد
 • انتخابی
 • زمین را لمس کنید
 • دوره دین (همان سنت سال اول)
 • دوره بوم شناسی. گزینه ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:
  • اخلاق زیست محیطی
  • علوم ، بوم شناسی و دانش (های) بحث انگیز
  • حماسه جهان
  • به سوی آگاهی زیست محیطی یکپارچه
 • دوره فمینیسم ، جهانی سازی و عدالت. گزینه ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:
 • فلسفه و کنشگرایی اکوفمینیست
 • چشم انداز سازگار با محیط زیست
 • انتخابی

شرایط پذیرش

دانشجویان دکترا که مایل به تخصص در بوم شناسی ، معنویت و دین هستند باید از یک فارغ التحصیل معتبر دارای مدرک کارشناسی ارشد در یک رشته مرتبط با برنامه باشند (به عنوان مثال دین ، بوم شناسی ، مطالعات محیطی ، زیست شناسی ، مردم شناسی ، تاریخ محیط زیست ، جغرافیا ، ادبیات ، فلسفه) موسسه، نهاد. متقاضیان دوره دکترا باید دو عضو هیئت علمی اصلی را که تخصص آنها با دوره مطالعاتی و پروژه تحقیقاتی پیشنهادی دانشجو منطبق است ، شناسایی کنند. متقاضیان دکترا باید آمادگی تحقیقاتی را نشان دهند که انگیزه آنها برای تکمیل رساله دکتری را نشان می دهد.

درخواست مورد نیاز

 • برنامه پذیرش آنلاین
  با ارسال یک برنامه فارغ التحصیل آنلاین و ارسال هزینه پرداختی هزینه $ 65 غیر قابل استرداد ، روند درخواست را آغاز کنید.
 • نیاز به درجه
  مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد در یک رشته مرتبط با برنامه از یک موسسه معتبر منطقه ای.
 • حداقل معدل
  معدل 3.0 یا بالاتر در دوره قبلی لازم است. با این حال ، معدل زیر 3.0 به طور خودکار یک متقاضی را رد نمی کند و CIIS یک دانشجوی احتمالی را که معدل آن بین 2.0 تا 3.0 است ، در نظر می گیرد. این افراد ملزم به ارائه بیانیه معدل هستند و توصیه می شود با دفتر پذیرش تماس بگیرند تا گزینه های خود را بررسی کنند.
 • متن
  ریز نمرات رسمی از همه م institutionsسسات دانشگاهی معتبر در جایی که 7 اعتبار یا بیشتر کسب کرده اند شرکت می کنند. اگر رونوشت ها از طریق پست به CIIS ارسال می شوند ، باید در پاکت های رسمی و مهر و موم شده خود باشند. رونوشت از م institutionsسسات خارج از ایالات متحده یا کانادا نیاز به ارزیابی اعتبار خارجی از طریق خدمات آموزش جهانی (WES) دارد یا CIIS همچنین ارزیابی اعتبارنامه خارجی را که در قالب جامع دوره به دوره از اعضای فعلی انجمن ملی ارزیابی اعتبار است ، می پذیرد. خدمات (NACES).
 • بیانیه ای از هدف
  بیانیه ای در دو صفحه (تایپ شده ، با فاصله دو فضا) از اهداف آموزشی و شغلی شما.
 • بیانیه زندگینامه
  یک بیانیه زندگینامه ای درون نگرانه چهار تا شش صفحه ای (تایپ شده ، با فاصله دو فضا) در مورد ارزش ها ، بینش های عاطفی و معنوی ، آرزوها و تجربیات زندگی که منجر به تصمیم شما برای درخواست شده است.
 • دو توصیه نامه
  پیشنهاد دهندگان باید از قالب تجاری استاندارد استفاده کنند و شامل اطلاعات کامل تماس با نام ، ایمیل ، شماره تلفن و آدرس پستی باشد.
 • نمونه نوشتن آکادمیک
  یک نمونه نوشتاری هشت تا ده صفحه ای (تایپ شده ، با فاصله دو برابر) که ظرفیت شما برای تفکر انتقادی و تأمل را نشان می دهد و توانایی نوشتن در سطح تحصیلات تکمیلی را نشان می دهد. نمونه ای که از منابع خارجی استفاده می کند باید شامل نقل قول های مناسب باشد. شما می توانید نسخه هایی از کارهای قبلی را ارسال کنید ، مانند مقاله علمی ، مقاله یا گزارشی که نشان دهنده توانایی های علمی است.

دانش آموزان بین المللی

لطفا توجه داشته باشید: دانشجویان بین المللی و افرادی که در موسسات خارج از ایالات متحده و کانادا تحصیل کرده اند ، شرایط اضافی دارند.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. اطلاعات محدود