توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترا بالاترین مدرک دانشگاهی است و به عنوان مثل فارغ التحصیلان دورهام در تقاضا برای پست علمی در دانشگاه های پیشرو و مدارس کسب و کار است. برای کسب و کار و مشاوره مدیریت در تجارت و صنعت؛ و برای نقش مدیریت ارشد در سازمان های بخش خصوصی و نهادهای دولتی.

هر چه به اهداف خود، دکترا دورهام به شما می دهد فرصت برای ترکیب نظریه علمی دقیق با تحقیق برای تاثیر گذاری در دنیای کسب و کار و ایجاد مشارکت منحصر به فرد خود را در زمینه مطالعه است. آن را جذب دانش آموزان استثنایی از بالاترین کالیبر، و در رابطه با دانشمندان مشهور بین المللی برای پژوهش خود و رهبری فکر، برنامه دکترا در دانشکده کسب و کار دانشگاه دورهام هر دو به چالش کشیدن و تحریک کننده است.

به عنوان بخشی از جامعه به رهبری تحقیقات پر جنب و جوش و استقبال ما، شما در کنار یک دانشکده متنوع از دانش آموزان پژوهش و دانشگاهیان بین المللی به منظور توسعه یک دستور مهم از موضوع خود کار می کنند. شما خواهید مهارت های سطح بالا تجزیه و تحلیل و ارزیابی کشت، قادر به استفاده از طیف وسیعی از روش تحقیق، و به طور مستقل کار می کنند.

ما با ارائه یک عرصه که در آن کارکنان، دانشجویان و پزشکان می توانند اطلاعات، ایده و الهام بخش تبادل قرار داده و تئوری بازاریابی به عمل

تاسیس در سال 2014، پس از ادغام وزارتخانه های مدیریت و بازاریابی، هدف اصلی ما است که برای پیشبرد و به اشتراک گذاری دانش در تقاطع بازار، عمل بازاریابی و مصرف. ما این کار را با ارائه یک محیط فعال و الهام بخش برای هیات علمی، دانشجویان و پزشکان به ایده های پژوهشی، تولید نشریات با کیفیت بالا و در مورد چگونگی انتشار دانش در طبیعت از بازاریابی و عمل مصرف کننده. نه تنها در میان اعضای، اما با بخش های دیگر، خوشه ها و مراکز، در داخل و خارج دانشگاه دورهام - کلید را به این فرهنگ همکاری است. در طول کار ما، ما با مشتریان فردی، سازمان ها و موسسات دیگر، هر دو دولتی و خصوصی، و نا و سود کنید- ارتباط برقرار کنند.

جلسه از ذهن

ما یک تیم متنوع که در آن اعضای مختلف دیدگاه های خود را به ارمغان بیاورد. دیدگاه مدیریتی جریان اصلی در کنار یک را بحرانی نشستن بر روی بازاریابی، از جمله چشم اندازهای فرهنگی و جامعه شناختی در بازار، بازاریابی و مصرف. ما در طیف وسیعی از دیدگاه های روش شناختی قرعه کشی از کمی، آماری محور به کیفی، سنت های روش شناختی تفسیرگرا.

دکترا: برداشتن قدم بعدی

ما دو ورودی در هر سال، در ماه اکتبر و ژانویه. بسته شدن تاریخ برای برنامه های کاربردی:

 • ژانویه 2017 مصرف: 2016 اکتبر 31
 • اکتبر 2017 مصرف: 2017 ژوئیه 31

برای دکترا مطالعات مجتمع (تمام وقت) است مصرف در هر سال در ماه اکتبر است. تاریخ بسته شدن ژوئیه 31 است.

برای اولین بار چه نیاز دارم؟

مورد نیاز زبان انگلیسی:

 • اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست شما IELTS 7.0 (بدون عنصر زیر 6.5) و یا تست انگلیسی پیرسون کلی امتیاز 70+ (بدون عنصر زیر 62) نیاز دارید. لطفا توجه داشته باشید که این می توانید در ماه برنامه شروع می شود، به عنوان مثال می شود بیش از 2 سال. برای یک برنامه شروع در اکتبر 2014 آزمون آیلتس یا PTE باید در یا بعد از اکتبر 2012) گرفته شده است. کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون قابل قبول است.

برای دانش آموزان UK:

 • یک مدرک کارشناسی ارشد، به طور معمول با یک علامت از حداقل 65 درصد در پایان نامه کارشناسی ارشد خود را.

برای غیر UK دانش آموزان:

 • درجه است که معادل کارشناسی ارشد بریتانیا است. شما همچنین نیاز به تکمیل کرده اند و سرانجام (در معادل سطح به حداقل 65٪) یک ماژول پایان نامه. لیست کامل از شایستگی های معادل را بررسی کنید.
 • مهم این است که علایق پژوهشی عمومی خود را مطابقت با آن از حداقل یک عضو از هیات علمی است. برای کسب اطلاعات در طیف وسیعی از تخصص و تجربه اعضای هیات علمی و جزئیات از منافع پژوهش خود دانشگاهی ما، مردم ما را ببینید.

اگر شما هر گونه سوال در مورد پیدا کردن یک سرپرست بالقوه، ما برای کمک به. لطفا در تماس با تیم پذیرش تحقیقات را دریافت کنید.

روند درخواست

 • برنامه موفق است در توانایی خود را برای دیدار با الزامات ورود، پیشنهاد پژوهش خود را و ظرفیت مدرسه برای ارائه نظارت و مرتبط به تحقیقات خود را بر اساس.

فرایند پذیرش ما به شرح زیر سه مرحله:

مرحله اول

لطفا اطمینان حاصل شود که:

 • از ملاقات شما شرایط ورود ما (در بالا)
 • شما می توانید نیازهای مالی از برنامه دیدار
 • شما پیشنهاد پژوهش خود را آماده.

مرحله دو

برنامه های کاربردی باید با استفاده از فرم درخواست در خط ساخته شده است. شما می توانید برای اطلاعات پرسیده:

 • مدارک تحصیلی و حرفه ای به روز
 • یک طرح کلی از علایق پژوهشی خود را
 • نام و آدرس از دو داور دانشگاهی
 • هر گونه حمایت خاص نیاز شما ممکن است (نگاه کنید به پشتیبانی ناتوانی)
 • خود دانشگاه انتخاب شده است. (اگر شما مایل به خواندن برای یک برنامه تمام وقت شما باید عضو یکی از دانشکده های ما نیز به عنوان که توسط یک گروه پذیرفته شود.

مدارک زیر را نیز باید آنلاین به عنوان بخشی از برنامه های خود را ارائه گردد. بدون این اسناد نرم افزار خود را پردازش نمی شود:

 • پیشنهاد تحقیقات 1500-2000 کلمات. لطفا پیشنهاد خود را در بخش از نرم افزار آنلاین تحت عنوان "دیگر تجربه مرتبط، ارسال کنید. با این حال، اگر پیشنهاد تحقیقات خود را شامل جداول و یا معادلات، لطفا سند خود را آپلود از طریق بخش 'اسناد' زیر 'بورسیه / دیگر. مشاوره در مورد نوشتن یک طرح بررسی.
 • چکیده 300-500 کلمه دادن خلاصه ای از تحقیقات پیشنهاد
 • نسخه ای از گواهی درجه اعطا (تا 3 ممکن است آپلود)
 • نسخه هایی از متن ماژول مورد مطالعه (تا 3 ممکن است آپلود)
 • شواهد تسلط به زبان انگلیسی (که در آن این است زبان اول شما نیست)
 • دو منابع، یکی از آنها باید علمی باشد. (حروف مرجع باید به طور مستقیم به ما از طریق داوران خود را با استفاده از فرم مرجع دانلود ایمیل فرستاده.) دانلود فرم مرجع
 • رزومه خود را.

اگر شما هر گونه مشکلات اتصال مدارک خود را به برنامه خود را آنلاین، شما ممکن است آنها را به ما ایمیل.

مرحله سه

ما درخواست شما را بر اساس تمام اطلاعات ارائه شده را پردازش خواهد کرد و به طور معمول به شما اجازه تصمیم ما در چهار تا شش هفته مطمئن شوید. در شرایط خاص ممکن است ما نیاز به درخواست کسب اطلاعات بیشتر.

یک برنامه موفق خواهد شد به دفتر دانشجویان استخدام و پذیرش دانشگاه دورهام (از Srao) با توصیه برای تصویب ارسال می شود. (ما با شما تماس خواهد هدایت اگر ما قادر درخواست خود را برای تصویب به توصیه می شود.) از Srao مسئول تصویب تمام برنامه های کاربردی کارشناسی ارشد است. شما باید آگاه باشند که تایید توسط از Srao است یک تشریفات نیست و در برخی موارد که در آن ما تایید توصیه می شود، از Srao خواهد قادر به حمایت از این باشد. تا زمانی که شما یک پیشنهاد از دانش آموز استخدام و دفتر پذیرش دریافت می کنید، شما یک پیشنهاد رسمی از یک محل دریافت نکرده اند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Durham University Business School

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Durham University Business School »

این دوره واقع در پردیس
Duration
Price
4,121 GBP
UK / اتحادیه اروپا (تمام وقت). 16،500 GBP بین المللی (تمام وقت)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ