دکترا در انفورماتیک و محاسبات

عمومی

شرح برنامه

برنامه دکترا INF آماده دانشجویان تحصیلات تکمیلی به کار در تحول "پارادایم چهارم" علم و مهندسی، رشته میان رشته ای با تکیه بر داده های بزرگ و نرم افزار پیشرفته، سخت افزار، و مهارت های آمار. پس از یک برنامه پنج ساله کارآمد از مطالعه، فارغ التحصیلان آماده به رهبران در صنعت و دولت آزمایشگاه های تحقیقاتی، دانشگاهی و تحقیقاتی دانشمندان در دانشگاهها، و کارآفرینان در زمینه های کاربرد انفورماتیک برش لبه خواهد بود. فارغ التحصیلان کمک به پروژه های هیجان انگیز است که رسیدگی به مناطق بحرانی از نیاز ملی در بیوانفورماتیک، سلامت جمعیت، پایداری محیط زیست، محیط زیست، مهندسی نرم افزار، محاسبات پوشیدنی، سیستم های سایبری فیزیکی و امنیت سایبری است.

پژوهش و آموزش دانش آموزان از طریق همکاری گسترده با انواع دانشگاهی، دولت، و نهادهای خصوصی تقویت شده است.

ما قبول دانش آموزان از پس زمینه های آموزشی رسمی گسترده مانند زیست شناسی، بوم شناسی، علوم کامپیوتر، مهندسی برق، آمار و، با این حال همه دانش آموزان باید تسلط کافی به مناطق کلیدی بنیادی به منظور معنی داری در تعامل و کمک به تحقیقات اولیه را داشته باشد. این مناطق عبارتند از برنامه نویسی، ساختمان داده ها، روش توسعه نرم افزار، و آمار. دانشکده برنامه ممکن است نیاز است که دانشجویان پذیرفته شده به برنامه هر گونه کمبود در این مناطق درست با ثبت نام در دوره های کارشناسی یا کارشناسی ارشد اضافی.

نقشه تاکید می کند:

 • مهندسی زیستی انفورماتیک - تاکید
 • سایبر و سیستم های نرم افزار - تاکید
 • تاکید - محیط زیست و اطلاعات زیست شناسی
 • بهداشت و بیوانفورماتیک - تاکید

درجه دکترا در انفورماتیک و رایانه دانش آموزان را قادر می سازد به شرکت در یک دوره تحقیقات فشرده از مطالعه در طیف گسترده ای از انفورماتیک و مناطق محاسبات، از جمله سلامت جمعیت، بیوانفورماتیک، سنجش از دور، حسگر بی سیم مدل سازی زیست محیطی و سیستم های ارتباطی، سیستم های سایبری فیزیکی ، معماری نرم افزار و تجسم، گرافیک کامپیوتری، مدل رانده طراحی، یادگیری ماشین، محاسبات پوشیدنی و امنیت سایبر.

برنامه درجه پنج ساله ما این است که مربیگری متعهد و آموزش توسعه حرفه ای تقویت شده، با دانش آموزان با بهره گیری از طیف گسترده ای از همکاری و مشارکت، از جمله اما نه محدود به: مرکز مهندسی زیستی نوآوری، مرکز میکروبی ژنتیک و ژنومیک، مرکز علوم اکوسیستم و جامعه، مرکز مریام پاول تحقیقات محیط زیست، گروه علوم زیستی، گروه فیزیک و نجوم، دانشکده علوم زمین و محیط زیست پایدار، و دانشکده جنگلداری.

همکاران تحقیقاتی منطقه ای شامل اما نه محدود به: موسسه ترجمه ژنومیک پژوهش، شمال آریزونا بهداشت و درمان و مرکز پزشکی چوب پرچم، شمال کشور بهداشت و درمان، سازمان زمین شناسی ایالات متحده، و شمال آریزونا سیارهشناسی اتحاد.

چه می توانم با یک دکترای فلسفه در انفورماتیک و محاسبات انجام دهید؟

دکتری برنامه در انفورماتیک و رایانه، فارغ التحصیلان برای مشاغل معنی دار و انجام شده در نرم افزار انفورماتیک و محاسبات را در نواحی حیاتی نیاز ملی است. هدف ما آماده سازی دانش آموزان به رهبران در صنعت و دولت آزمایشگاه های تحقیقاتی، دانشگاهی و تحقیقاتی دانشمندان در دانشگاهها، و یا کارآفرینان در زمینه های کاربرد انفورماتیک برش، لبه.

مورد نیاز دانشگاه

برای دریافت درجه دکترای فلسفه (دکتری) در دانشگاه آریزونای شمالی، شما باید یک گروه برنامه ریزی شده از دوره ها، از یک یا چند رشته را کامل، اعم از حداقل 60-109 واحد از دروس در سطح کارشناسی ارشد. بسیاری از برنامه های نیاز به تحقیقات، پایان نامه، و امتحانات جامع. تمام برنامه های مورد نیاز اقامت در مورد زمان صرف شده در دانشگاه آریزونا درگیر در مطالعه تمام وقت.

علاوه بر مورد نیاز دانشگاه:

کامل مورد نیاز طرح های فردی.

شرایط پذیرش دیگری

پذیرش مورد نیاز و بالاتر از ورود به NAU مورد نیاز است.

 • نرم افزار NAU فارغ التحصیل آنلاین برای تمام برنامه های مورد نیاز است. اطلاعات بیشتر در مورد شرایط لازم برای پذیرش در برنامه آنلاین است.
 • مدرک کارشناسی از یک موسسه معتبر منطقه
 • معدل (معدل) از 3.00 (مقیاس 4.00 = "A" است)، و یا معادل آن.
 • ورود به بسیاری از برنامه های تحصیلات تکمیلی است بر اساس یک رقابت و برنامه ها ممکن است استانداردهای بالاتر از آن ایجاد شده توسط کالج تحصیلات تکمیلی است.
 • متن

برای جزئیات در مورد سیاست های پذیرش کارشناسی ارشد، لطفا پذیرش کارشناسی ارشد متقاضیان سیاست بین المللی شرایط پذیرش دیگری مراجعه کنید. لطفا سیاست پذیرش تحصیلات تکمیلی بین المللی را ببینید

برنامه های مورد نیاز پذیرش فردی عبارتند از:

 • GRE® تجدید نظر در آزمون عمومی
 • 3 توصیه نامه
 • وضعیت شخصی یا مقاله
 • از سر و یا رزومه
 • تخصص در زمینه های بنیادی کلیدی در انفورماتیک، از جمله موضوعات اصلی مانند برنامه نویسی، ساختمان داده ها، روش توسعه نرم افزار، و آمار، و همچنین مناطقی که تاکیدات خاص، مانند زیست شناسی، بوم شناسی، و سیستم های سایبری حمایت می کنند.

نتایج یادگیری دانش آموزان

PLO1:: دانش آموختگان این برنامه آموزشی به شرح زیر شایستگی پیشرفته و نتایج یادگیری برنامه (مجله PLoS) نشان می دهد شناسایی، توضیح، و ارزیابی نظریه های مهم، روش تحقیق، و رویکردهای فنی رانندگی علم informatics- رانده و مهندسی و تاثیر این عناصر در جامعه است.

PLO2: شناسایی، توضیح، ترکیب و به کار بردن مفاهیم اساسی انفورماتیک، از جمله در مقیاس بزرگ نمایش اطلاعات و سازمان، انواع مختلفی از زبان های برنامه نویسی، روش توسعه نرم افزار، پردازش داده ها، استخراج اطلاعات و یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل آماری.

PLO3: شناسایی، توضیح، سنتز، و اعمال ترکیب میان رشته ای از انفورماتیک هسته ای و در عمق تخصص انضباطی تعریف یکی از مناطق تاکید زیر است:

 • بهداشت و بیوانفورماتیک، تمرکز تجزیه و تحلیل ژنتیکی و ژنومی، سلامت جمعیت، و انتقال بیماری؛
 • زیست محیطی و محیط زیست انفورماتیک، با تمرکز بر تجزیه و تحلیل زیست محیطی و زیست محیطی و سنجش از راه دور؛
 • سایبر و سیستم های نرم افزار، با تمرکز بر طراحی و پیاده سازی سیستم های سایبری فیزیکی و نرم افزار در مقیاس بزرگ.
 • مهندسی زیستی انفورماتیک، با تمرکز بر تجزیه و تحلیل داده ها و کنترل در برنامه های کاربردی مهندسی زیستی.

PLO4: شناسایی، بررسی، تجزیه و تحلیل، سازماندهی، و انتقادی تقطیر اطلاعات از ادبیات علمی در منطقه تاکید انفورماتیک و خلاقانه پرسش تحقیقاتی باز و شناسایی.

PLO5: به طور مستقل به طراحی خلاق، اجرا و ارزیابی یک تحقیق که آدرس انفورماتیک اصلی سوالات تحقیق اعمال تخصص مناسب، روش ها، و ابزار.

PLO6: نوشتن و شرکت در ارتباطات شفاهی و کتبی بسیار موثر در مناطق انفورماتیک؛ نشان استدلال روشن و انسجام منطقی در انواع ارتباطات شفاهی و کتبی، شامل انتشار علمی، درخواست کمک های مالی، صنعت و دراز ارتباطات است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experi ... اطلاعات بیشتر

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experience, which is guided by a dedicated and distinguished faculty committed to teaching, individual engagement, and research excellence. اطلاعات محدود