توضیحات رسمی را مطالعه کنید

1

Astroparticle فیزیک نشان دهنده یکی از منافع برجسته SISSA و به عنوان یکی از مناطق که SISSA بیشتر در آینده نزدیک خواهد شد تقویت خاص شده است. این یک میدان جوان و میان رشته ای است، در مرز میان اختر فیزیک، کیهان شناسی و فیزیک ذرات، پرداختن به برخی از سؤالات مهم و اساسی در علم امروز، مانند فهم ماهیت گرانش، توضیح منشاء و تکامل جهان و شناسایی ماهیت اجزای آن، از جمله ماده تاریک و انرژی تاریک.

در سال های اخیر زمینه شاهد رشد سریع، همچنین در ارتباط به ثروت از داده های جدید و برنامه های آزمایشی غنی در حال پیشرفت است. تمرکز در SISSA است که برای اتصال بینش های جدید ارائه شده توسط این تحولات پدیدارشناختی هیجان انگیز را به خط مقدم تحقیقات نظری در این زمینه.

برنامه دکتری فیزیک به طور کامل به Astroparticle اختصاص داده شده در سال 2004 به عنوان یک طرح مشترک اخترفیزیک و گروه های فیزیک ذرات تاسیس شد، و در حال حاضر در برنامه درسی آموزش و پژوهش در مستقل توسعه یافته است. تا کنون برنامه اهدا کرده است 13 دکتری درجه و تمام فارغ التحصیلان فوق دکترا را در نهادهای بین المللی شناخته شده در پایان تحصیلات خود را به دست آورده اند.

2

برنامه درسی شامل 3-4 سال مطالعه و پژوهش است. در طول سال اول، دانش آموزان ارائه شده تعدادی از دوره های پوشش طیف گسترده ای از موضوعات از جمله نظریه کوانتومی میدان، مدل استاندارد فیزیک ذرات و الحاقات آن، کیهان شناسی و نظریه گرانش، ذرات و فیزیک نجومی انرژی بالا، و پس از آن تحت معاینه در انتخاب آنها. در آغاز سال دوم به یک پروژه تحقیقاتی انجام تحت نظارت در میان اعضای هیات Astroparticle فیزیک SISSA و همچنین دانشمندان در مرکز بین المللی فیزیک نظری (ICTP) و نجوم رصدخانه تریست یکی (یا بیشتر) (OAT ) شرکت به ابتکار عمل.

دانش آموزان در این برنامه خواهد بود بخشی جامعه و نه گسترده علمی است. گروه Astroparticle فیزیک، که در حال حاضر از 16 دانشجویان تحصیلات تکمیلی، 4 فوق دکترا و 10 نفر از کارکنان شامل، ترویج فعالیت خود را در تماس نزدیک با تخصص محلی گسترده در اختر فیزیک و فیزیک ذرات در SISSA و سایر نهادهای مهم در منطقه تریست مانند ICTP، موسسه ملی فیزیک هسته ای (INFN) و OAT. چنین یک محیط محرک باعث می شود یک دکترای فیزیک در Astroparticle SISSA یک فرصت بسیار ویژه برای افرادی که به دنبال این امکان را به با دانش گسترده غیر وقف شود و به آن اعمال را به خط مقدم از سوالات دلهره آور ترین در فیزیک مدرن.

خطوط اصلی پژوهش عبارتند از:

 • کلاسیک و گرانش کوانتومی
 • اخترفیزیک ذرات
 • تاریکی جهان
 • کیهان شناسی نظری

دادن اخیر بیش از دکترا در SISSA:

 • آلبرت انیشتین Insitute (آلمان)،
 • دانشگاه نیویورک (نیویورک، ایالات متحده)،
 • آلمان Elektronen-سینکروترون (آلمان)،
 • CENTRA / IST (پرتغال)،
 • دانشگاه Mainz (ماینز، آلمان)

پذیرش

هر سال برنامه درسی Astroparticle استخدام می 5 دانش آموزان برای شرکت در یک دکتری سه ساله برنامه است. دانش آموزان بر اساس آزمون کتبی و شفاهی انتخاب شده است. مهلت درخواست، تاریخ و تعداد موقعیت های موجود از امتحانات ورودی به صورت دوره ای در صفحه وب اطلاعیه دکترا، که در آن شما همچنین می توانید فرم درخواست دانلود شده است. SISSA باعث می شود یک سهم نسبت به هزینه های سفر برای حضور در امتحانات است. ثبت نام از تمام دانش آموزان جدید در SISSA و آغاز کلاس ها در برنامه درسی ابتدایی ذرات برگزار خواهد شد در دهه اول اکتبر است. مدت زمان نرمال از برنامه دکتری سه سال است. یک سال چهارم ممکن است اجازه مناسب که قابل توجیه است. بخش آغازین برنامه دکترا است در کار البته که نظر گرفته می شود بخشی جدایی ناپذیر و ضروری آموزش پژوهش است.

روش نرم افزار برای غیر اتحادیه اروپا شهروندان اتحادیه اروپا و

نامزدها باید تقاضای خود را به به آزمون ورودی استاندارد پذیرفته می شوند. است یک جلسه بررسی هر سال معمولا در ماه جولای وجود دارد. امتحانات از یک آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی است. لیستی از مشکلات از امتحانات ورودی گذشته را می توان در بخش امتحانات ورودی پیدا شده است. نتیجه معمولا در همان روز شناخته شده است. نامزدها باید یک فرم تقاضای کاغذ است که می تواند از صفحه اعلام وب سایت رسمی SISSA دانلود ارسال (annoucement را ببینید). داوطلبانی که می شهروندان اتحادیه اروپا دو امکان به SISSA عنوان یک دانشجوی دکتری پذیرفته می شوند:

 • به تصویب آزمون ورودی به طور منظم در Trieste (در این مورد روش نرم افزار در بالا برای شهروندان اروپایی توضیح داده شده است).
 • به تصویب پیش انتخاب بهار بر اساس مدارک دانشگاهی و علمی است. دانش آموزان در این راه انتخاب بنابراین توسط دانشکده دعوت خواهد شد را به آزمون ورودی به طور منظم. مدرسه خواهد شد مراقبت از هزینه های سفر خود و تداوم خود را در تریست از دو هفته، هنگامی که همچنین آزمون ورودی به طور منظم برگزار خواهد شد را. نامزدها علاقه مند در مشارکت در این پیش انتخاب باید یک فرم درخواست مقاله است که می تواند از SISSA صفحه اعلام وب سایت رسمی (SISSA اعلام) دانلود ارسال.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط International School for Advanced Studies (SISSA) »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
3 - 4 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019