Read the Official Description

پژوهش در آنالیز مختلط چند بعدی در دانشگاه فدرال سیبری است که در مورد چند موضوع. شمای کلی تعامل بین تجزیه و تحلیل پیچیده و مناطق دیگر از ریاضیات و فیزیک است. به عنوان مثال، روش ها و تکنیک های آنالیز تابعی به مطالعه PDE ها در حوزه فضای پیچیده استفاده می شود. هندسه جبری نقش مهمی در این مطالعه از توزیع جبری پیچیده و مجموعه های تحلیلی و کاربردهای آن در فیزیک بازی می کند. روش دیگر، روش های تحلیلی در نظریه توابع جبری و هندسی، مورد استفاده در شرح ساختار مجموعه discriminantal. از دیگر نمونه ها مطالعه از معادلات تفاوت چند بعدی، ادامه تحلیلی از توابع و مجموعه ها.

برنامه رهبر

استاد اوت TSIKH

استاد Tsikh در دانشگاه استکهلم، بوردو، برلین، Calabria (ایتالیا)، Armidel (استرالیا)، موسسه ماکس پلانک در شهر بن، انستیتو میتاگ لفلر در استکهلم کار کرده است.

علایق پژوهشی: آنالیز مختلط، هندسه جبری، هندسه گرمسیری، پردازش سیگنال، فیزیک ریاضی math- (نظریه ابرریسمان، ترمودینامیک)

شرایط ورود:

مدرک کارشناسی ارشد (یا معادل آن) در ریاضیات، فیزیک، علوم کامپیوتر و یا. مدارک تحصیلی مورد نظر: دانش خوبی از تجزیه و تحلیل ریاضی؛ سطح کافی از تسلط به زبان انگلیسی (گواهی یا سند دیگر) تقاضای خود را به مرکز آموزش های بین المللی و گواهی تست برای گواهی اگر شما آن را ندارید، این دوره مقدماتی زبان روسی در دسترس است.

محل اقامت:

در دانشگاه محل اقامت در دسترس است: اتاق اختصاصی تک 45 € در هر ماه، اتاق اختصاصی دوقلو 30 € در هر ماه.

نکات:

انتقال فرودگاه دعوت نامه برای ویزا مطالعه روسیه و البته بقا اختیاری روسی به عنوان یک زبان خارجی توسط دانشگاه ارائه شده است.

پژوهش

پروفسور آری لپتو

استاد آری لپتو (امپریال کالج لندن، KTH، انستیتو میتاگ لفلر) منجر تیم دانشگاه به منظور توسعه تحقیقات دانشگاهی و تخصص در آزمایشگاه تجزیه و تحلیل و معادلات دیفرانسیل پیچیده است. این پروژه تحقیقاتی است که توسط دولت فدراسیون روسیه پشتیبانی می شود.

برنامه تحصیلی

دوره های پایه

  • پیچیده و کاربردی آنالیز 5 (180)
  • مشکلات موجود در ریاضیات 5 (180)
  • هندسه جبری 5 (180)

دروس اختیاری

  • پردازش داده های تجربی 3 (108)
  • روش تهیه دکتری 3 (108)
  • علمی انگلیسی 3 (108)
  • عمومی انگلیسی 3 (108)
  • روسیه (هزینه اعمال خواهد شد) 3 (108)
Program taught in:
انگلیسی
این دوره
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Full-time
Price
1,850 EUR
هزینه کند محل اقامت مخارج زندگی و شامل نمی شود.
Deadline
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date