Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) 2023

2 دکترا برنامه ها که در TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) 2023

بررسی اجمالی

دکترای درجه علمی کارشناسی ارشد جهانی به رسمیت شناخته اعطا شده توسط موسسات آموزش عالی و دانشگاه ها به دانشمندان تسلیم پایان نامه بر اساس تحقیقات اولیه و گسترده در زمینه انتخاب شده است. دانش آموزان مشتاق به این کار سطح با یک مربی به توسعه یک پروژه تحقیقاتی در مورد یک موضوع داده شده است.

دکترا در TESOL چیست؟ این برنامه ایده آل برای تمرین مربیان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق و نظریه آموزش و پرورش در این حرفه از آموزش زبان انگلیسی به زبان های دیگر است. این طراحی شده است برای آماده سازی سرپرستان آموزش عالی، معلمان ESL، محققان، مربیان معلم، توسعه دهندگان برنامه درسی و مدیران برای مشاغل در یک صنعت در حال تحول. تمرکز برنامه شامل ESL کاربردی و تحقیقات EFL، برنامه درسی و مواد توسعه، آموزش معلم، ادغام تکنولوژی در ESL، روش TESOL و نظریه، و عوامل روان، شناسی و فرهنگی فراگیری زبان دوم.

مزایای یک دکترای TESOL عبارتند از کسب توانایی ارزیابی تحقیق، توسعه درک عمیق تر از نقش زبان شناسی، و ترویج تاثیر عوامل فرهنگی و اجتماعی در آموزش زبان دوم.

هزینه های برنامه دکترا در میان موسسات مختلف متفاوت است. دانش آموزان علاقه مند در ثبت نام در دکترا TESOL باید برنامه های مختلف در دسترس است و درخواست انتظارات هزینه از مدرسه تحقیق.

فارغ التحصیلان مدرک دکتری TESOL می توانید انتظار برای پیدا کردن انواع فرصت های شغلی مختلف در آموزش عالی. با این حال، بسیاری از مشاغل دیگر برای دانش آموزان برای کشف وجود دارد. این خدمات عبارتند از پذیرش متخصص، مدیر اجرایی مرکز، مدیریت علمی، مدیر پذیرش، سرپرست توسعه حرفه ای، کارشناس زبان و سیاست و مدیر ارتباطات است. دیگران ممکن است استاد راهنما، آموزش، و یا نوشتن و ویرایش کتاب های درسی یا برنامه درسی برنامه در نظر بگیرند.

به دلیل تقاضای بالا برای برنامه های دکترا TESOL، بسیاری از گزینه های بین المللی در دسترس هستند. سیستم عامل های آموزش از راه دور انعطاف پذیر و راحت برای حرفه ای مشغول امروز است. برای شروع، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • آموزش
  • آموزش
  • TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان)
رشته های تحصیلی
  • آموزش (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط