Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در یونانی 2023

1 دکترا برنامه ها که در یونانی 2023

بررسی اجمالی

پیگیری درجه بالاتر مانند یک دکترا می تواند یک گام حیاتی در جهت پیشرفت حرفه ای باشد. این تصمیمی است که بسیاری از متخصصان برای دستیابی به وضعیت کارشناس در زمینه های خود می گیرند.

یک دکترا در یونانی چیست؟ این نوع برنامه تحصیلی فرصت هایی برای دانش آموزان برای انجام تحقیقات پیشرفته و تخصص در مطالعه یونان باستان یا مدرن ارائه می دهد. این برنامه ها می توانند طیف وسیعی از موضوعات بین رشته ای را از تاریخ باستان، مطالعات کلاسیک، ادبیات کلاسیک و معاصر، درام، فرهنگ و فلسفه ی یونان باستان و فرهنگ مدرن پوشش دهند. هر دو دیدگاه مدرن و تکنیک های مطالعه باستان ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

بخش بزرگی از برنامه های پیشرفته تحصیلی مثل این ممکن است به بررسی موضوعات خاص و سپس ارائه این یافته ها بپردازد. به این طریق، دانش آموزان نه تنها دانش خود را در زمینه های خود بدست می آورند، بلکه همچنین ارتباطات، مهارت های رهبری و تحقیق را بهبود می بخشند.

برنامه های پیشرفته تحصیلی مانند این اغلب بسیار دقیق هستند و نیاز به دوره ترم و ساعت برای تکمیل دارند. ممکن است یک امتحان خروج و الزامات پایان نامه نیز وجود داشته باشد. زمان و هزینه های مورد نیاز از مدرسه تا مدرسه متفاوت است، بنابراین مهم است که با دقت مطالعه و هزینه های تحصیلی تحقیق کنید.

دانش آموزانی که دكترای خود را در یونان به پایان رسانده اند، فرصت دارند به عنوان متخصص در رشته های تحصیل خود شناخته شوند. کار علمی آنها به خوبی در حرفه های دانشگاه و کالج ها به عنوان مشاور، اساتید و محققان مناسب خواهد بود. به عنوان استادان و کارشناسان، آنها همچنین ممکن است فرصت تحقیق و بینش خود را منتشر کنند. به غیر از کار به عنوان معلمان در دانشگاه ها، ممکن است آنها نیز به توسعه دهندگان و نویسندگان برنامه های درسی تبدیل شوند یا آنها بتوانند موقعیتی را برای مترجمان برای سازمان های بین المللی پیدا کنند.

برخی از برنامه های یونانی PhD دارای برخی از امکانات در دسترس هستند، اما کلاس های کلاس های سنتی نیز در بسیاری از مدارس مختلف در سراسر جهان ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • زبان های خارجی
 • یونانی
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط