Keystone logo

14 دکترا برنامه ها که در گردشگری و مهمان نوازی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • گردشگری و مهمان نوازی
رشته های تحصیلی
  • گردشگری و مهمان نوازی (14)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در گردشگری و مهمان نوازی

دکترای، و یا یک دکتر در فلسفه، در نظر گرفته بالاترین مدرک دانشگاهی. این برنامه درجه در تحقیقات تمرکز و آموزش شما را در ایجاد دانش جدید در این زمینه خود. یکی باید حداقل مدرک کارشناسی برای دکترا در نظر گرفته شود. در برخی موارد، مدرک کارشناسی ارشد مورد نیاز است.

دکترا در گردشگری و هتلداری چیست؟ دکترا در گردشگری و هتلداری آماده شرکت کنندگان در برنامه برای مشاغل در آموزش و پژوهش های مربوط به مدیریت کسب و کار از مهمان نوازی و گردشگری صنایع. ترم ممکن است شامل طرح پژوهش، آمار، روانشناسی، جامعه شناسی، و بازاریابی است. برخی از موضوعات که ممکن است تحت پوشش عبارتند از مسائل معاصر در سفر و گردشگری، اقتصاد مالی، مدیریت کسب و کار بین المللی، تئوری سازمانی، سیستم های مدیریت پایگاه داده، ارتباطات راه دور و شبکه، تجزیه و تحلیل سیستم و طراحی، و رفتار مصرف کننده.دانش آموزان در ورود این نوع برنامه در حال حاضر باید دارای مهارت های ارتباطی بسیار عالی و مهارت های تحلیلی.

فارغ التحصیلان با مدرک دکترا در گردشگری و هتلداری توسعه مهارت های در تفکر انتقادی، تحقیقات فشرده، جمع آوری داده ها، و نوشتن علمی حالی که به دنبال بورس تحصیلی و آموزش. آنها به دست آوردن یک پس زمینه کسب و کار سخت و مطالعه عوامل موثر در گردشگری و مهمان نوازی را دارد.

هزینه های دکترا متفاوت است، مشروط به موسسه آموزشی شرکت می کنید، طول برنامه تحصیلی، و این کشور از مطالعه. برنامه ها می تواند سه تا هشت سال طول بکشد. تحقیق برنامه های خود را و تماس با بخش پذیرش و اطلاعات هزینه.

چشم انداز شغلی با مدرک دکترا معمولا به سمت تبدیل شدن استادان درگیر در آموزش و تحقیق در یک موسسه علمی بشود.امکانات دیگر شامل موقعیت به عنوان مدیران تحصیلات دانشگاهی و یا رهبران در مدیریت گردشگری، هتلداری و هتل و رستوران مدیریت زمینه های. فرصت های تحقیقاتی مستقل و موقعیت مدیریت، از جمله مدیر ارشد اجرایی شرکت های مهمان نوازی ملی نیز در دسترس هستند.

برنامه دکتری این فرصت را به تمرکز بر روی دانش و پژوهش در حیطه تخصصی ارائه می دهد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.