Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در کنترل مدیریت 2023

1 دکترا برنامه ها که در کنترل مدیریت 2023

بررسی اجمالی

معمولا، بالاترین سطح در دسترس، یک دکتر فلسفه، یک قدم قابل تحسین برای کار کردن است. داشتن دکترا می تواند به شما کمک کند تا به یک متخصص در زمینه خود تبدیل شوید، و کسب درآمد می تواند شامل مشارکت ملموس در زمینه تحصیل شما باشد.

دکترا در مدیریت کنترل چیست؟ این درجه با فرآیند مدیریت حسابداری، مقررات و مدیریت ریسک ارتباط دارد. با در اختیار داشتن یک درک عمیق از این مفاهیم کسب و کار، می تواند شما را تجهیز کند تا راه حل هایی را برای برخی از مشکلات پیچیده کسب و کار ایجاد کند. بعضی از مدارس ارائه شده در این مقطع ممکن است به شما اجازه می دهند تخصص خاصی از قبیل امور مالی، کارآفرینی یا منابع انسانی را انتخاب کنید.

کار شما برای به دست آوردن این درجه به طور معمول مهارت های شبکه شما را بهبود می بخشد و به راحتی می توانید با افرادی که به اهداف خود کمک می کنند ارتباط برقرار کنید. مهارت های حل مسئله ای که به دست می آورید، می تواند زندگی شما را کمتر کند و دانش حسابداری می تواند به شما در تصمیم گیری عاقلانه در مورد پول کمک کند.

دشواری است که هزینه های مربوط به درآمد دکترای خود را بپردازید، زیرا قیمت ها بسته به جایی که شما دوره کار خود را تکمیل می کنید و پیش شرط هایی که نیاز دارید، متفاوت است. بسیاری از مدارس نیاز به داشتن مدرک کارشناسی ارشد خود را قبل از شروع یک برنامه دکترا.

مدرک در مدیریت کنترل می تواند درهای کاری را در کسب و کار باز کند. برخی از امکانات عبارتند از: داشتن یک مدیر مالی، مدیر منابع انسانی یا کارآفرین. داشتن دکترا نیز می تواند شما را به عنوان استاد در یک دانشگاه تدریس کند یا به عنوان یک محقق حرفه ای برای مطالعه بیشتر دنیای کسب و کار کار کند.

به دنبال فرصت های زیادی برای کسب درآمد دکترای خود در اینترنت و یا در دانشگاه های سراسر جهان می تواند به شما کمک کند انتخاب مناسب برای شیوه زندگی خود را. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات مدیریت
 • کنترل مدیریت
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط