Keystone logo

0 دکترا برنامه ها که در بهداشت و درمان پزشکی باروری ژنتیک 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • بهداشت و درمان
رشته های تحصیلی
  • بهداشت و درمان (0)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

هیچ برنامه ای با معیارهای جستجوی شما مطابقت ندارد. لطفا فیلترهای خود را اصلاح کنید.

Clear filters

دکترا برنامه ها که در بهداشت و درمان پزشکی باروری ژنتیک

درجه دکتری درجه بالاترین سطح است که یک دانش آموز می تواند از یک موسسه آموزشی به دست آورد و نیاز به انضباط و تحصیلات شدید دارد. یک نام مشترک PhD است، که برای Doctor of Philosophy نامیده می شود، که نشان می دهد که یک فرد تکمیل یک دکترا دارای بالاترین سطح ممکن دانش در یک موضوع است.

بنابراین دکترای ژنتیک چیست؟ دکترای ژنتیک بر مطالعات پیشرفته در ژنتیک انسانها و یا گونه های دیگر، و همچنین زیست شناسی، بیوتکنولوژی و زمینه های کلیدی علم بسته به محدوده تمرکز دانش آموزان تمرکز دارد. برنامه تحصیلی به طور متداول روی اعمال مطالعات دانشجویی به شیوه های واقعی که زمینه دانش خاصی را که دانشجو درگیر آن است، متمرکز می شود. این می تواند شامل برنامه های تحقیقاتی پیشرفته و کمک های دانشجویی باشد، که اغلب با کارکنان ارشد علمی در بلندمدت و کوتاه مدت پروژه ها.

دانشجویان دکتری مهارت های علمی و فنی را به دست می آورند که مزایای کار تخصصی را ارائه می دهند. مهارت هایی مانند چگونگی مدل سازی پروتئین در بیوانفورماتیک و نحوه انجام آزمایشات ELISA نیاز به تعهد دارد، اما دانش آموزان همچنین می توانند مهارت های عملی مانند نوشتن، ویرایش و انتشار مقالات سفید را یاد بگیرند.

طول و نوع برنامه دکترا ممکن است بر هزینه های تکمیل شده، و همچنین اندازه و مکان موسسه تاثیر بگذارد. دانشگاه های فردی دارای مقیاس هزینه های مختلف هستند و می توانند اطلاعات مربوط به برنامه های خاص خود را ارائه دهند.

با دکترا در ژنتیک، دانش آموزان اغلب در حرفه های بسیار تخصصی پیشرفت می کنند. دانش آموزانی که روی بیوانفورماتیک تمرکز می کنند ممکن است تبدیل به یک متخصص زیست شناختی شوند که در زمینه مدیریت اطلاعات در جنبه های دیجیتالی علوم بیولوژیک کار می کنند. یا، بسته به تمرکز و ترجیح آنها، دانش آموزان ممکن است نقش خود را به عنوان یک دانشمند عصب شناختی بررسی کنند که تاثیر ژنتیک در مغز و نحوه استفاده از آن اطلاعات برای جلوگیری یا درمان بیماری های مغز است. فارغ التحصیلان با دکترا در ژنتیک حتی ممکن است به برنامه دانشگاهی برگردند و نقش را به عنوان مربی یا استاد یاد بگیرند.

دانش آموزان ممکن است برنامه PhD را در سطح محلی یا خارج از کشور پیدا کنند، اما بسیاری از دانشگاه ها نیز مطالعات آنلاین را ارائه می دهند و دسترسی بی سابقه به برنامه های تحصیلی خود را ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.