Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه مخلوط شده رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در پژوهش هاي روان شناختي که در پراگ, جمهوری چک 2023

1 مخلوط شده دکترا برنامه ها که در پژوهش هاي روان شناختي که در پراگ, جمهوری چک 2023

بررسی اجمالی

این بزرگترین شهرستان در جمهوری چک است، و این ها 'یکی از مهم ترین مراکز تحقیقاتی و آموزش و پرورش. موسسات آموزش بسیاری از واقع اینجا تضمین دانش آموزان هر دو محلی و بین المللی یک انتخاب گسترده ای از برنامه های به شرکت در طول اقامت خود. آموزش و پرورش است تأثیر این شهرستان بسیار مثبت در نظر رشد اجتماعی-اقتصادی است.

تحقیقات روانشناختی چیست؟
تحقیقات روانشناختی مطالعه علمی ذهن و رفتار انسان است. هدف از تحقیقات روانشناختی درک چگونگی تفکر، احساس و رفتار مردم است. تحقیقات روانشناختی را می توان به دو نوع اصلی تقسیم کرد: تحقیقات پایه و تحقیقات کاربردی. تحقیقات پایه برای به دست اوردن درک بهتر از رفتار انسان انجام می شود. تحقیقات کاربردی برای حل مشکلات دنیای واقعی انجام می شود. تحقیقات روانشناختی با استفاده از روش های مختلفی از جمله ازمایش ها، مطالعات موردی، نظرسنجی ها و مشاهدات طبیعی انجام می شود. روانشناسان از این روش ها برای مطالعه طیف گسترده ای از موضوعات، از جمله رشد کودک، روانشناسی غیر طبیعی، احساسات، شناخت، اختلالات روانی و رفتار اجتماعی استفاده می کنند.

با مدرک تحقیقات روانشناسی چه کاری می توانم انجام دهم؟


بسیاری از گزینه های شغلی در دسترس برای کسانی که با درجه در تحقیقات روانشناختی وجود دارد. برخی از افراد در دانشگاه ها کار می کنند، تحقیق و تدریس در کالج ها و دانشگاه ها انجام می دهند. دیگران در دولت کار می کنند و از دانش خود در مورد روانشناسی برای کمک به ایجاد سیاست عمومی استفاده می کنند. هنوز هم دیگران در بخش خصوصی کار می کنند و مهارت های خود را به کسب و کارها و سازمان ها اعمال می کنند. انواع مختلفی از تحقیقات روانشناختی وجود دارد، بنابراین مسیرهای شغلی مختلفی وجود دارد که می توان انها را انجام داد.هر چه منافع خود را، به احتمال زیاد یک راه برای استفاده از درجه خود را در تحقیقات روانشناختی به دنبال یک حرفه ای است که شما انجام خواهد یافت وجود دارد.چه درجه هایی در تحقیقات روانشناسی در دسترس هستند؟درجه تحقیقات روانشناسی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد در دسترس هستند. مدرک کارشناسی در تحقیقات روانشناختی می تواند منجر به حرفه ای در روانشناسی یا یک زمینه مرتبط شود. مدرک کارشناسی ارشد در تحقیقات روانشناختی می تواند منجر به حرفه ای به عنوان یک محقق، استاد یا روانشناس بالینی شود.در طول دوره تحقیقات روانشناسی چه چیزی را مطالعه خواهم کرد؟دوره های اموزشی برای درجه تحقیقات روانشناختی بسته به سطح مطالعه و برنامه خاص متفاوت خواهد بود. با این حال، برخی از موضوعات مشترک وجود دارد که در اکثر برنامه ها پوشش داده می شود. این شامل روش های تحقیق، امار و نظریه روانشناختی است. دانش اموزان همچنین این فرصت را به تخصص در یک منطقه خاص از روانشناسی، مانند رشد کودک و یاsychologyاجتماعی داشته باشد.

جمهوری چک دارای تحصیلات دانشگاهی به خوبی تثبیت و بر اساس پژوهش. این آموزش INI پراگ ساخته شده است یکی از برنامه درسی احترام را در اروپا از آن کشت روح خلاقیت و نوآوری در دانش آموزان.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

یادگیری ترکیبی، رسانه های دیجیتال و آنلاین را با یادگیری حضوری سنتی ترکیب می کند. این به معلمان اجازه می دهد تا از انواع روش ها و فناوری های آموزشی برای سفارشی سازی یادگیری برای هر دانش آموز استفاده کنند. یادگیری ترکیبی را می توان به اشکال مختلف استفاده کرد، از دوره های کاملا آنلاین گرفته تا دوره های ترکیبی که دانش آموزان هم در کلاس فیزیکی و هم به صورت آنلاین یاد می گیرند.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • جمهوری چک
  • بهداشت و درمان
  • بهداشت روان
  • روانشناسی
  • پراگ
  • مخلوط شده
رشته های تحصیلی
  • بهداشت و درمان (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط