Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در پایداری 2023

3 دکترا برنامه ها که در پایداری 2023

بررسی اجمالی

یک دکترا درجه ای است که به افرادی که دانش پیشرفته را در زمینه بسیار تخصصی تحصیل کرده اند تخصیص داده شده است. برای به دست آوردن درجه خود، باید پایان نامه را بر اساس تحقیق کاملا اصلی تکمیل کنید.

PhD در پایداری چیست؟ پایداری یک صنعت واردات رو به رشد است و این برنامه تاکید می کند که با شرکت دادن افراد با دانش در محیط های زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی که به سرعت رو به زوال است، تأثیر می گذارد. هدف از این برنامه، معمولا دانشجویان را با دانش لازم برای اثبات مثبت در محیط، با اجازه دادن به آنها در تحقیقات هدایت شده در زمینه های پایداری، منابع تجدید پذیر، انرژی و مهندسی و فن آوری، به دانش آموزان آموزش می دهد. دانش آموزان ممکن است بسیاری از تحصیلات تکمیلی خود را به مطالعه مفاهیم و رانندگان سیاست های پایدار در جامعه متمرکز کنند.

افرادی که فارغ التحصیل با مدرک پایداری هستند ممکن است دارای مهارت ها و ویژگی های مطلوب باشند، از جمله توانایی تجزیه و تحلیل مسائل جهانی پیچیده، تصمیم گیری های آگاهانه در مورد سرنوشت سیاره و انتقال مسائل پیچیده به شیوه ای آسان برای درک. هر کدام از این مهارت ها ممکن است در هر صنفی که برای ورود به آن فارغ التحصیل می شود، به کار برده شود.

هزینه دکترا وابسته به تعدادی از عوامل است که دو بزرگترین آنها محل و مدت برنامه است. افراد متقاضی قبل از اعمال باید تحقیق کنند.

از آنجایی که پایداری مهمتر از همیشه است، فارغ التحصیلان ممکن است دریابند که پیش از این، آنها چشم انداز حرفه ای هیجان انگیز زیادی دارند. افراد ممکن است در داخل دولت، سبز، انرژی، تولیدی و بخش خصوصی به عنوان مهندسین شیمیایی، مدیران پایداری، مدیران انرژی، متخصصان شیمیایی، مهندسین خورشیدی، آکواریوم، مهندسین تحقیقات آب، تکنسین حفاظت خاک و خیلی چیزهای دیگر، کار پیدا کنند. فارغ التحصیلان ممکن است در مراکز تحقیقاتی معتبر به کار خود بپردازند و در ایجاد کالاها و خدماتی که از فرایندهای غیرمتعارف، توسعه شیوه های ایمن و پایدار برای کارگران و حفظ منابع طبیعی و تجدید پذیر استفاده می کنند، مشارکت داشته باشند.

جایی که فرد تصمیم می گیرد تحصیلات خود را دنبال کند بستگی به محل و بودجه دارد. دوره های آنلاین مناسب برای دانش آموزانی هستند که در هنگام رفتن به مدرسه نیاز به کار دارند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات پایدار
 • پایداری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات پایدار (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط