Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در ورزش 2023/2024

6 دکترا برنامه ها که در ورزش 2023/2024

بررسی اجمالی

دکترای فلسفه، همچنین به عنوان یک مدرک دکترا شناخته شده است، یک درجه ترمینال در بسیاری از مناطق مورد مطالعه است. دکتر کلمه لاتین برای معلم است، یادآوری میکند که مدرک دکترا لازم است به استاد در زمینه انتخاب یک دانشمند را از علاقه.

دکترا در ورزش چیست؟ درجه طور بالقوه می تواند بسیاری از مناطق مختلف را پوشش میدهد. تم تحقیقات احتمالی عبارتند از مطالعات قوم شناسی، اقتصاد و جامعه شناسی. مطالعات می تواند تعدادی از موضوعات مختلف، مانند این که چگونه فرهنگ های مختلف واکنش نشان می دهند به ورزش پوشش، تأثیری که رویدادهای ورزشی بزرگ مانند بازی های المپیک در شهرستانها که آنها و یا رابطه ورزش و فقر میزبان باشد. دانش آموزان آینده نگر باید دانشگاه به دیدن آنچه که ممکن است در برنامه خود شامل تحقیق.

همانطور که با بسیاری از زمینه های علوم انسانی مرتبط، دکترا در ورزش اغلب می تواند نامزد میآموزد که چگونه برای ایجاد ارتباط بین نقاط مختلف پژوهش.این نه تنها باعث بهبود توانایی خود را برای تحقیق و نوشتن پایان نامه ها، اما یک نگرش تصویر بزرگ منحصر به فرد مورد نیاز در بسیاری از مشاغل اعطا آنها.

هزینه های مالی از برنامه های دکترا اغلب می تواند بسیار متفاوت بسته به تعدادی از عوامل. نهادها اغلب اطلاعات بیشتر در وب سایت های خود را در مورد هزینه های بالقوه، و یا به طور کلی اطلاعات تماس در دسترس در جای دیگری است.

به عنوان یک مدرک پیشرفته تقریبا نادر، دکترا به طور بالقوه به باز کردن مسیرهای شغلی پر سود. معمولا گزینه های بسیاری باز به یک فارغ التحصیل با مدرک دکترا در ورزش وجود دارد. به عنوان بخشی از زمینه آموزش و پرورش، انتخاب قطعی و بدیهی ترین خواهد بود برای ورود به دانشگاهیان به عنوان استاد محقق و یا تدریس. دیگر مناطق ممکن است از اشتغال شامل سازمان های غیر انتفاعی، ورزش حاکم بر بدن، سیاست ورزش و سازمان های دولتی.

موسسات مختلف اغلب باید گزینه های مختلف موجود برای دکترا.اگر حضور در محل کلاس یک گزینه نیست، به وب سایت های موسسات رفتن به ببینید که آیا آنها برنامه فاصله-یادگیری در دسترس. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • ورزش
رشته های تحصیلی
  • ورزش (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه