Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در حمل و نقل هوایی غیرنظامی 2023

1 دکترا برنامه ها که در حمل و نقل هوایی غیرنظامی 2023

بررسی اجمالی

یک دکترا بالاترین درجه در یک موضوع خاص است. بسته به زمینه شما، می تواند بین چهار تا هفت سال طول بکشد تا با افراد خاصی طول بکشد.

به طور خاص، چه است دکترا در هواپیمایی شهری؟ این درجه با هدف ارتقاء مهارت های تحقیق شناختی برای پیشرفت در عرصه حمل و نقل هوایی است. در این زمینه چندین زیرمجموعه شامل عملیات، ایمنی هواپیما، عوامل انسانی و بین رشته ای است. با توجه به ماهیت فنی این زیرمجموعه ها، دانشگاه صنعتی هوانوردی نیاز به کار بیشتر نسبت به اکثریت دارد، و البته معمولا دو یا بیشتر دوره در هر دوره است. تحقیق و کارهای خود را به دقت تحت نظارت یک مشاور انجام خواهد داد که به شما کمک خواهد کرد که به موضوع پایان نامه بروید.

در طول این برنامه دکترا، شما ممکن است مهارت های مفید برای زندگی روزمره را یاد بگیرند. اینها شامل سازمان، آگاهی و عزم خاص است. با استفاده از این مهارت ها، می توانید زمان را صرفه جویی کنید، بیشتر از برخورد های احتمالی آگاهی داشته باشید و انرژی و رانندگی برای حل مشکلات پیچیده داشته باشید.

بودجه بندی برای دکترا نیاز به دانستن اینکه چه نوع کمک مالی شما می توانید کسب کنید. از آنجایی که این درجه مورد نیاز مطالعات تمام وقت است، ممکن است در یک زمان یک کار غیرممکن باشد. کمک مالی یا کمک هزینه می تواند هزینه های کتاب، هزینه های تحصیل و سایر هزینه ها را پوشش دهد.

با یک دکترا، شما در مورد بسیاری از مشاغل در زمینه حمل و نقل هوایی بسیار واجد شرایط و شناخته شده است. معمولا پس از تکمیل دکترا، به عنوان بخشی از یک تیم تحقیق و توسعه یا درون دانشگاهی، تحقیق ادامه دارد. برخی از عناوین شغلی در صنعت شما می توانید جستجو کنید شامل هماهنگ کننده عملیات فرودگاه، مدیر پروژه هواپیمایی، مهندس ارشد و کارمند مهندس شهری. کسب درآمد از دکترا نیز می تواند در کسب درآمد یا افزایش در شغل فعلی مفید باشد.

مدارس زیادی وجود دارند که دارایی دکترا را در هواپیمایی مدنی ارائه می دهند، بنابراین می توانید جستجو را با در نظر گرفتن عوامل مهم برای شما محدود کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • هوانوردی
 • حمل و نقل هوایی غیرنظامی
رشته های تحصیلی
 • هوانوردی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط