Keystone logo

فیلترها

 • دکترا
 • هنر های نمایشی
رشته های تحصیلی
 • هنر های نمایشی (27)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

27 دکترا برنامه ها که در هنر های نمایشی 2024

  دکترا برنامه ها که در هنر های نمایشی

  یک دکترا درجه ای است که از طریق کار سخت و تعهد به دست می آید. این مدرک کارشناسی ارشد مستقیما بر روی یک رشته تحصیلی دانش آموز تمرکز می کند و به دانش پژوهان اجازه می دهد تحقیقات مستقل را برای درک و تدریس موضوعات انجام دهند. برای رسیدن به این درجه، یک پایان نامه یا پایان نامه نوشته شده است.

  دکترای هنرهای نمایشی چیست؟ این درجه می تواند دانش آموزان را قادر به مطالعه و درک مفاهیم مانند موسیقی، رقص، و یا تئاتر. محققان می توانند دوره های فشرده ای را که ایده های مهم را پوشش می دهند، در نظر بگیرند و می توانند در اجرای هایی که از استعدادهای خود استفاده می کنند، دخیل باشند. دانش آموزان می توانند مطالعات مستقل و تحقیقاتی را در محیط انتخابی خود انتخاب کنند. برخی از زمینه های مطالعات ممکن است شامل تئاتر بریتانیا، رقص، رقص، نمایشنامه نویسی، و یا کارگردانی باشد.

  کسانی که درجه دکترا را کسب می کنند، می توانند به نوازندگی، نوازندگان، رقاصان و بازیگران کمک زیادی کنند. علیرغم یادگیری نحوه یادگیری و استفاده از مفاهیم جدید، دانشمندان می توانند با برقراری ارتباط با دیگران ماهرانه ماهرانه شوند.

  اگر افراد علاقه مند به تکمیل برنامه دکتر فلسفه هستند، تعیین دقیق هزینه ها مهم است. قیمت یک دکترا در هنرهای نمایشی می تواند بسته به موقعیت مکانی متفاوت باشد.

  هنرهای نمایشی یک دسته بندی وسیع است که می تواند به حرفه های متعدد منجر شود. برای افراد علاقه مند به منطقه تئاتر مطالعه، آنها می توانند بازیگران، مدیران تئاتر، فیلمنامه نویسان، و یا اساتید درام شوند. یک دکترا در هنرهای نمایشی می تواند به تمام انواع حرفه ها مانند مدیر گروه، مدیر برنامه و یا تولید کننده اعمال شود. اشتغال در این زمینه مطالعه می تواند بر روی صحنه، پشت پرده یا در کلاس باشد.

  دکترای هنرهای نمایشی می تواند به صورت محلی و بین المللی به دست آورد. بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها برنامه ها و منابع را برای کمک به شرکت کنندگان در دستیابی به اهداف آموزشی خود ارائه می کنند. برخی از دوره های دکترا ممکن است به صورت آنلاین در دسترس باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.