Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در هنرهای زیبا 2023

5 دکترا برنامه ها که در هنرهای زیبا 2023

بررسی اجمالی

درآمد دکتری را می توان در کمتر از دو سال انجام می شود. این مدرک پیشرفته می توانید درب به زندگی حرفه ای باور نکردنی و فرصت های توسعه حرفه ای را باز کنید.

مدرک دکترا چیست در هنرهای زیبا؟ دکترا در رشته هنرهای زیبا را می توان در حدود دو سال به دست آورده، دانش آموزان ارائه می شود قادر به حضور در مدرسه تمام وقت و تکمیل دوره لازم و مورد نیاز دیگر در برنامه است. برنامه هنرهای زیبا است که اغلب دانش آموزان با مهارت ها و دانش مورد نیاز برای موفقیت در رشته انتخابی خود، خواه این طراحی گرافیک، ارتباطات بصری، نقاشی، طراحی، و یا مجسمه سازی فارغ التحصیل اختصاص داده است. دانش آموزان می توانند دست در آموزش و مشاوره از کارشناسان در زمینه دریافت و آنها قادر به تمرین نظریه و توسعه روش های خلاق با راهنمایی و کمک از استادان و متخصصان به طور یکسان.

افرادی که دکترا در رشته هنرهای زیبا اغلب مشکل خود را بهبود حل و مهارت های ارتباطی، و آنها می توانند با خواندن بسیار عالی، نوشتن، و مهارت های تفکر انتقادی فارغ التحصیل به عنوان آنها ارسال، توسعه و دفاع از پایان نامه خود را.

هزینه درآمد دکتری در هنرهای زیبا متفاوت است و بستگی به شرایط فردی، مدرسه، و برنامه هر دانش آموز. از آنجا که هزینه متفاوت است، دانش آموزان توصیه برای تماس با مدرسه به طور مستقیم آینده نگر خود را به منظور دریافت اطلاعات در حال حاضر در مورد هزینه های کسب درجه دکترای خود را.

دریافت درجه دکترا در رشته هنرهای زیبا می توانید به اشتغال به عنوان یک متصدی موزه منجر شود، به عنوان مدیر موزه هنر، و یا به عنوان مدیر خلاق برای یک انیمیشن و یا شرکت طراحی گرافیک. افرادی که مدرک دکترا دریافت در هنرهای زیبا نیز می تواند به عنوان یک آموزش و پرورش مسیر شغلی را انتخاب کنید و تدریس در دانشگاه یا کالج به عنوان استادان و استادیاران هنرهای زیبا و یا دیگر کلاس های مربوط به هنر.

بسیاری از مدارس گزینه های آنلاین در دسترس، که اجازه می دهد دانش آموزان به کسب درجه خود را در یک برنامه انعطاف پذیر. اگر شما می خواهم برای ادامه تحصیلات خود و کسب مدرک دکترا در رشته هنرهای زیبا، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات هنر
  • هنرهای زیبا
رشته های تحصیلی
  • مطالعات هنر (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه