Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در نوآوری 2023

2 دکترا برنامه ها که در نوآوری 2023

بررسی اجمالی

دکترا نشان دهنده بالاترین سطح پیشرفت تحصیلی است که هر دانشآموز میتواند به دست آورد. این نوع برنامه طراحی شده است که نقطه ورود به عنوان کارآموزی باشد. این فرآیند شامل ایجاد پایان نامه، کار با متخصص و سه تا چهار سال تحقیق شدید است.

PhD در نوآوری چیست؟ نوآوری یک زمینه ی همه جانبه ی مطالعه است؛ زیرا آنچه دقیقا شما را تحقیق می کند به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. این یک بخش از زمینه کسب و کار است، که معمولا مربوط به بازاریابی و تبلیغات است. دانش آموزان در تحقیقات نوآوری، استراتژی های جدید، تکنیک ها و گاهی اوقات فن آوری هایی را می توان اجرا کرد تا شیوه های مدیریت امور تجاری را توسعه دهند. این کل زمینه اختصاص داده شده به ایجاد مفاهیم پیچیده ای است تا عملیات شرکتی موثر، سودآور و موفق باشد.

در طول روند کسب درآمد دکترا در نوآوری، دانش آموزان مجموعه ای از مهارت ها را توسعه می دهند که پس از فارغ التحصیلی به آنها سود خواهد برد. این مهارت ها شامل مدیریت رهبری و کسب و کار، مدیریت سازمانی و عملیاتی و مهارت های ارتباطی عالی است.

در حالی که تحقیق در برنامه های PhD برای ثبت نام در، هزینه و تحصیل را نیز در نظر بگیرید. مدرسه و برنامه ای که انتخاب می کنید هزینه ثبت نام را تعیین می کند. در حقیقت، کشوری که در آن زندگی میکنید نیز در تعیین هزینهها نقش خواهد داشت.

انواع مختلفی از حرفه های ممکن است با دکترا در نوآوری وجود دارد. این نوع مدرک به طور سنتی برای تبدیل شدن به یک استاد دانشگاه یا محقق استفاده می شود، اما ممکن است هر نوع کاری را که می خواهید، وارد کنید. با یک دکترا در نوآوری، می توانید یک مشاور اجرایی، مشاور، تحلیلگر مالی یا عملیاتی، کارآفرین یا رئیس بخش های هر کسب و کار باشید. در برخی موارد ممکن است یکی از این موقعیت ها را در کنار استاد یا کار تحقیقاتی نگه دارید.

تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک برنامه دکترای محلی، خارجی یا آنلاین وارد شوید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات کسب و کار
 • نوآوری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط