Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در نساجی 2023

1 دکترا برنامه ها که در نساجی 2023

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که علاقه مند به پیشرفت دانش خود در یک موضوع خاص می باشند، می توانند به دنبال دکتری (دکتر فلسفه) باشند. اکثر برنامه ها تمرکز سنگین بر تحقیقات دارند و معمولا پایان نامه یا پایان نامه پایان نامه برای تکمیل لازم است.

یک دکترا در منسوجات چیست؟ یک برنامه دکترا در منسوجات از یک مدرسه به دیگری متفاوت است. برنامه ها ممکن است روی پلیمر و علم فیبر، مدیریت فناوری نساجی، یا تولید و طراحی نساجی تمرکز کنند. دانش آموزان اغلب فرصت انتخاب تخصص برای تمرکز پژوهش خود را دارند. این تخصص ها ممکن است شامل مجموعه های نساجی در فرم های دو و سه بعدی، مواد پلیمری، شیمی رنگرزی، بیوفیزیک و فن آوری نساجی باشند. دوره های عمومی ممکن است شامل اصول پیوند، مواد نساجی، کنترل کیفیت نساجی و طراحی ساختار بافته شده باشند.

پیگیری دکترا در منسوجات به دلایل مختلف سودمند است. دانش آموزان توجه جدی به جزئیات و مهارت های سازمانی دارند. آنها همچنین درک کاملی از نرم افزارهای کامپیوتری و تکنیک های طراحی، که در عصر تکنولوژی حیاتی هستند، به دست می آورند.

دانش آموزان نباید اجازه دهند که هزینه تحصیلات خوب را بدست آورند. اگر امور مالی نگرانی باشد، ممکن است دانش آموزان گزینه های مقرون به صرفه را در یک مدرسه در کشور دیگری یا از طریق یک برنامه آنلاین پیدا کنند. تماس با مدارس فردی به دانش آموزان کمک می کند که ایده خوبی از هزینه های تحصیلی و خاصی کسب کنند.

حرفه ای در منسوجات می تواند در صنایع مختلف یافت شود. یک مدرک دکترا برای دانشجویان در رشته های دانشگاهی، دولت، طراحی داخلی، تحقیق و صنعت مدرن آماده می شود. برخی از نمونه هایی از گزینه های شغلی عبارتند از: مدیر زنجیره ای عرضه مواد غذایی، تحلیلگر تحقیق و توسعه، طراح لباس های مد، مدیر تولید پارچه، مدیر کیفیت اطمینان، فروشنده نساجی و نساجی.

یک دکوراسیون منسوجات را می توان در تعدادی از مدارس سراسر جهان به دست آورد. با استفاده از پایگاه داده ما، برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مد
 • نساجی
رشته های تحصیلی
 • مد (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط