Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در میکروبیولوژی 2023

6 دکترا برنامه ها که در میکروبیولوژی 2023

بررسی اجمالی

دوره های سطح PhD ارائه مطالعات پیشرفته در برنامه های دکترا را دنبال می کنند که به عنوان بالاترین سطح تحصیل در برنامه های تحصیلات دانشگاهی مورد نیاز است. بسیاری از مدارس، کمک های پژوهشی و سایر برنامه های دکترا را برای رشد علمی ارائه می دهند.

کسانی که در جستجوی تحصیلات علمی هستند ممکن است بپرسند «چه چیزی دکترا در میکروب شناسی است؟» مطالعات سطح دکترای در زمینه میکروبیولوژی بر روی کاربرد پیشرفته تکنیک های علمی برای مطالعه میکروارگانیسم ها و چگونگی تاثیر آنها بر زندگی انسان، فن آوری، اکوسیستم و سایر عوامل در علوم طبیعی . اغلب برنامه های میکروبیولوژی بر نسل بعدی فناوری پیشرفته که در توسعه فن آوری های مبتنی بر زیست شناسی استفاده می شود که مزایای قابل توجهی در سطح تجاری دارند، تمرکز می کنند. میکروب شناسی همچنین می تواند بر روی بیماری های باکتریایی و شناسایی، پیشگیری و درمان آن تمرکز کند.

در یک برنامه میکروبشناسی، دانش آموزان اغلب توانایی های پیشرفته ای مانند آماده سازی نمونه سلولی و کشت سلولی را به دست می آورند. آنها همچنین می توانند توانایی های قابل اجرا در تعدادی از تنظیمات مانند ارائه استعداد و مهارت های گفتاری را به دست آورند.

هر برنامه میکروبیولوژی برای دانشگاه خود منحصر به فرد است و بنابراین ممکن است ساختار هزینه های منحصر به فرد داشته باشد. برای درک هزینه های ذاتی در حضور برنامه های خود با دانشگاه های آینده نگر و کارکنان پذیرش آنها مشورت کنید.

اشتغال در میکروب شناسی به علت کاربرد جهانی اصول میکروبیولوژیکی می تواند به طور گسترده ای متفاوت باشد. فارغ التحصیل دکترا در میکروب شناسی ممکن است یک متخصص آسیب شناسی یا پژوهشگر باشد، که در کنترل و پیشگیری از بیماری ها با تحقیق در مورد پاتوژن های باکتریایی و درمان های درمانی کار می کند. فارغ التحصیلان دیگر ممکن است به عنوان دانشمندان علوم غذایی با استفاده از دانش خود را از میکروب شناسی به فهم اینکه چگونه میکروارگانیسم ها بر تولید و توسعه مواد غذایی تاثیر می گذارد. برخی از میکروبشناسی ها حتی در زمینه تولید انرژی به کار خود ادامه می دهند، روش های جایگزین برای تولید سوخت های زیستی و تولید انرژی با استفاده از میکروارگانیسم ها را بررسی می کنند.

برای پیدا کردن برنامه مناسب در میکروب شناسی، دانش آموزان باید عواملی چون موقعیت مکانی و دسترسی به اینترنت را در نظر بگیرند، از جمله اینکه آیا آنها می خواهند در سطح محلی یا خارج از کشور مطالعه کنند. برای اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم طبیعی
  • زیست شناسی
  • میکروبیولوژی
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه