Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 30 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مهندسی کامپیوتر 2023/2024

30 دکترا برنامه ها که در مهندسی کامپیوتر 2023/2024

بررسی اجمالی

مهندسی کامپیوتر درست است که همچنان به گسترش و توسعه به عنوان جهان خواستار راه حل های تکنولوژیکی بیشتر و پیشرفته تر به مشکلات است. ایده آل برای فارغ التحصیلان از از برنامه های کارشناسی کارشناسی ارشد در مهندسی کامپیوتر یا یک رشته مرتبط، دکترا در نامزدهای مهندسی کامپیوتر این فرصت را به انجام تحقیقات اولیه و کمک ارزشمند به رشته خود داشته باشند. پس از فارغ التحصیلی، بسیاری از مهندسان کامپیوتر با مدرک دکترا در مهندسی کامپیوتر رفتن به کار در سطوح نظارتی یا اجرایی بخش فن آوری، مانند افسران ارشد فناوری، و یا به عنوان کارآفرینان و یا مربیان.

ارائه شده در دانشگاه ها و موسسات دانشگاهی در چین، ایالات متحده آمریکا و در سراسر جهان، دکترا در برنامه های مهندسی کامپیوتر اغلب اجازه می دهد نامزد برخی از سطح انعطاف پذیری در پژوهش برنامه ریزی، آموزش، کلاس، جلسات و فعالیت های دیگر یکپارچه است.کمک های مالی است که اغلب برای کمک به شهریه پوشش و / یا هزینه های زندگی برای دکترا در نامزدهای مهندسی کامپیوتر. دکترا در دانش آموزان مهندسی کامپیوتر نیز غالبا را انتخاب کنید برای کمک به اساتید با سخنرانی، مدیریت فعالیت های آزمایشگاهی و یا درجه بندی به عنوان کار پاره وقت در طول این دوره از سال دکترا 04:57 خود.

اگر شما از یک برنامه در مقطع کارشناسی در یک رشته مرتبط فارغ التحصیل شد و می خواهم مدارک دانشگاهی خود را در رشته مهندسی کامپیوتر را به سطح بعدی، در پایین حرکت و خواندن بیشتر در مورد دکترا در برنامه های مهندسی کامپیوتر، امروز!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات فن آوری
  • علوم کامپیوتر
  • مهندسی کامپیوتر
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (30)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه