Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مهندسی هوانوردی 2023

1 دکترا برنامه ها که در مهندسی هوانوردی 2023

بررسی اجمالی

یک دکتر فلسفی یکی از بالاترین جوایز دانشگاهی در اکثر دانشگاه هاست. استفاده از فلسفه به معنای عشق ورزیدن به عقل است که در مقابله با رشته تحصیلی است. اکثر برنامه های دکترا به پایان رسیده است.

یک دکترا در مهندسی هواپیما چیست؟ این یک برنامه آموزشی مبتنی بر تحقیق است که بر اصول، نظریه ها و روش های مهندسی هواپیما متمرکز است. برخی از برنامه ها ممکن است به طراحی فضاپیما، موتورهای جت و هواپیما نگاه کنند. اغلب برنامه های دکترا از ترکیبی از کارگاه ها، پروژه های تحقیقاتی، سخنرانی ها و بحث ها برای کمک به دانش آموزان به طور مناسب استفاده می کنند. نمونه ای از شرکت کنندگان دوره ممکن است شامل آیرودینامیک و نیروی محرکه، دینامیک سیالات محاسباتی، طراحی ماموریت فضایی، بازسازی بقایای مدار و موشک موشک باشد.

دانشجویان علاقه مند به حرفه ای در مهندسی هواپیما از این آموزش بهره مند می شوند، زیرا مهارت های تحقیق، ارتباطات و رهبری قوی را ایجاد می کند. البته، این توانایی ها توسط بسیاری از کارفرمایان دنبال می شوند و حتی می توانند به طور خصوصی بر زندگی خصوصی شرکت کنندگان تأثیر بگذارند.

هزینه یک برنامه درجه می تواند تحت تأثیر مدرسه، کشور، برنامه و مدت زمان قرار گیرد. از آنجا که عوامل زیادی وجود دارد، متقاضیان می توانند با تماس مستقیم با دانشگاه برای هر برآورد هزینه تحصیل، بهترین باشند.

بسیاری از برنامه های دکترا منجر به حرفه های دانشگاهی به عنوان استادان یا محققان می شوند. مطالعه مهندسی هواپیما می تواند به این نوع مسیرهای شغلی نیز منجر شود. با این حال، فارغ التحصیلان می توانند گزینه های دیگری نیز داشته باشند. آنها ممکن است بتوانند به کارشناسان هواپیما، طراحان هواپیما، هماهنگکنندگان بازاریابی هوافضا، توسعه دهندگان نرم افزار و مهندسین هوافضا تبدیل شوند.

از کجا می توانید دوره های خود را به عنوان یک دکترا در مهندسی هواپیما ببرید؟ دانشگاه ها در سراسر جهان ممکن است هر دو برنامه های آنلاین و در محوطه دانشگاه را با توجه به نیازهای شما داشته باشد. اگر میخواهید بیشتر بیاموزید، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • هوانوردی
 • مهندسی هوانوردی
رشته های تحصیلی
 • هوانوردی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط