Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 18 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مهندسی صنایع 2023

18 دکترا برنامه ها که در مهندسی صنایع 2023

بررسی اجمالی

دکترای فلسفه در مقطع دکتری است، اما می تواند بیش از فلسفه تمرکز بر روی. در واقع، بسیاری از دانشگاه ها جایزه دکترا برای مطالعات در سطح بالا در هر زمینه ای، مانند علوم انسانی، هنر، علوم، مهندسی و ریاضیات. این می تواند به پنج تا شش سال را برای تکمیل این برنامه است.

مدرک دکترا در رشته مهندسی صنایع چیست؟ برنامه با تمرکز بر مهندسی صنایع است که اغلب به آماده سازی دانش آموزان برای برنامه ریزی و انجام تحقیقات، ارسال مقالات و سخنرانی های فنی در مورد موضوعات مربوط به این زمینه است. الزامات دقیق برنامه می تواند توسط دانشگاه متفاوت است اما اغلب شامل در عمق ترم، پژوهش، آموزش و یک پروژه پایان نامه. ممکن است دانش آموزان انتظار می رود به گذراندن دوره های مانند معرفی به تحریک تصادفی، آمار متوسط، تولید و تدارکات و برنامه ریزی ریاضی.

دکترای مهندسی صنعتی می تواند مزایای بسیاری را فراهم کند.به عنوان مثال، دانش آموزان ممکن است واجد شرایط برای حقوق و دستمزد بالاتر، ارتقاء سریع و یا فرصت شغلی جدید. پایان نامه نیاز به دانش آموزان با یک استاد دانشگاه، که می تواند کمک پروژه های تحقیقاتی آینده هموار همکاری کنند.

بسیاری از دانش آموزان می خواهند بدانند چه هزینه یک دکترا است قبل از ارتکاب به یک برنامه است. شهریه را می تا حد زیادی از یک مدرسه به دیگر متفاوت است، بنابراین مهم است که دانش آموزان با دانشگاه آنها می خواهند برای حضور در مورد هزینه یاد بگیرند.

به طور متوسط، دانش آموزان با مدرک دکترا در رشته مهندسی صنایع در تبدیل به استادان و محققان در دانشگاه ها و دیگر موسسات دانشگاهی. با این حال، این است تنها مسیر شغلی موجود نمی باشند. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است قادر به تبدیل شدن به یک مشاور ارشد مهندسی صنایع، مدیر ergonomists، مهندس کیفیت ارشد، تحلیلگر عملیات یا مدیر مهندس صنعتی می باشد. سابقه کار قبلی تواند نقش مهمی در زندگی حرفه ای دانش آموزان را برای پس از فارغ التحصیلی واجد شرایط بازی کند.

اولین گام در کسب مدرک دکترا است درخواست خود را به یک برنامه دکترا. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات مهندسی
 • مهندسی صنایع
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مهندسی (18)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه