Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 34 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مهندسی شیمی 2023/2024

34 دکترا برنامه ها که در مهندسی شیمی 2023/2024

بررسی اجمالی

"دکترا" مخفف نام کامل مدرک است که دکترای فلسفه است. در بسیاری از رشته های دانشگاهی، دکترا به عنوان بالاترین مدرک تحصیلی که می تواند توسط یک دانشگاه اعطا می کند.

دکترا در مهندسی شیمی چیست؟ مهندسی شیمی یک رشته علمی است که می تواند شامل همه چیز از فیزیک و شیمی به زیست شناسی است. آن را عمدتا با تولید، تبدیل، و حمل و نقل مواد شیمیایی نگران است، اگر چه ممکن است شامل استفاده مناسب از مواد و انرژی است. مهندسان شیمی طراحی فن آوری در کارخانه صنعتی تقریبا هر مقیاس بزرگ علاوه بر خلبان گیاهان سیستم کوچک استفاده می شود.

مانند فارغ التحصیلان بسیاری از به اصطلاح زمینه های علوم "سخت"، پزشکان فلسفه در مهندسی شیمی تمایل به پیدا کردن فرصتهای شغلی در رشته خود. به عنوان صنایع جدید همچنان به توسعه، مهندسی شیمی پتانسیل را دارد که تبدیل شده و حتی در تقاضا است.

شهریه برای یک برنامه دکترا خواهد شد توسط موسسه مورد نظر تعیین می شود. دیگر نگرانی های مالی خواهد شد که آیا دانشجوی دکترای نیاز به رفت و آمد، حرکت به منطقه های مختلف و یا در دوره های آنلاین مشغول بستگی دارد. اینترنت می تواند یک منبع بزرگ برای تعیین این که چه انتخاب متناسب با شرایط شما.

فارغ التحصیلان دکترا در رشته ی مهندسی شیمی به طور معمول یک طیف گسترده ای از گزینه های شغلی بالقوه را پیدا مهندسی شیمی در بسیاری از صنایع، از جمله مهندسی بیوشیمیایی، ایجاد سلول سوختی، متالورژی، فرآوری مواد معدنی، مهندسی نفت، پلیمرها و فرآیند کوچک سازی استفاده می شود. این صنایع به طور معمول ارائه یک چالش فنی است که می تواند بسیار انجام برای مهندس. مهندسی شیمی همچنین در زمینه های پژوهش لبه برش مانند بیوتکنولوژی و فناوری نانو برجسته شده است. دکترای همچنین ممکن است شما برای یک موقعیت تدریس در تحصیلات دانشگاهی واجد شرایط.

برنامه دکترا معمولا حدود چهار سال از کلاس تمام وقت طول می کشد تا کامل شود. برخی از موسسات نیز ارائه پاره وقت و یا گزینه های آموزش از راه دور برای دانش آموزانی که نمی توانید به تمام وقت به. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی شیمی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (34)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه