Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 13 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مهندسی سیستم ها 2023/2024

13 دکترا برنامه ها که در مهندسی سیستم ها 2023/2024

بررسی اجمالی

برای کسانی که میخواهند متخصص در رشته خود باشند، دکترای درجه انتخاب است. یک مدرک دکترا به طور معمول نیاز به دانش آموزان برای تکمیل بخش قابل توجهی از تحقیقات در قالب یک پایان نامه یا پایان نامه. در بسیاری از کشورها، یک برنامه دکترا نیاز به دوره های آموزشی قابل توجهی دارد و امتحانات مقدماتی نیز را دریافت می کند.

بسیاری از دانشجویان کنجکاو هستند: دکترای مهندسی سیستم چیست؟ این درجه شامل مطالعات پیشرفته در رشته مهندسی سیستم های چند منظوره و بین رشته ای می شود که به دنبال مدیریت اجزای فنی، تجاری و انسانی از پروژه های مهندسی پیچیده و فرایندها می باشد. دوره کار به طور کلی اساسا طراحی سیستم ها، موضوعاتی مانند تحلیل ریسک و مدیریت را پوشش می دهد. برنامه ها همچنین اغلب شامل دوره های انتخابی در زمینه های دیگر مهندسی هستند که فارغ التحصیلان احتمالا با حرفه خود در تعامل هستند.

فارغ التحصیلان با دکترا در مهندسی سیستم اغلب مهارت های قوی در ایجاد مدل های بصری از مشکلات و فرآیندهای پیچیده دارند. آنها همچنین در ایجاد و حمایت از تصمیمات دقیق و آگاهانه، و همچنین تولید راه حل های خلاقانه پیشرفت می کنند.

هنگام ثبت نام در یک برنامه دکترا، افراد علاقه مند باید هزینه تحصیل را در نظر بگیرند و چقدر طول می کشد تا آنها را به تکمیل درجه. برای بدست آوردن دقت درک اینکه چه مقدار دکترای هزینه خواهد شد، افراد باید با برنامه های مورد نظر خود مستقیما تماس بگیرند.

یک فارغ التحصیل که دارای مدرک دکتری در مهندسی سیستم است، احتمالا به عنوان یک مهندس سیستم کار می کند، اما مهندسان سیستم در تقریبا هر نوع صنعت وجود دارند. در این نقش ها، فارغ التحصیلان فرآیندهای را طراحی و توسعه می دهند که به نحوی که چگونه تمام اجزای یک سیستم با هم کار می کنند تا محصول و یا نتیجه نهایی تولید کنند، مورد بحث قرار گیرد. یکی دیگر از گزینه ها این است که تحقیق و تدریس را به عنوان استاد دانشگاه انجام دهیم، همچنان به پیشرفت دانش دانش در این زمینه و انتقال آن به دانش آموزان جدید ادامه می دهیم.

برنامه های PhD در مهندسی سیستم را می توان در بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان یافت و بسیاری از آنها در قالب های آنلاین در دسترس هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات مهندسی
 • مهندسی سیستم ها
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مهندسی (13)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه