Keystone logo

3 دکترا برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی مکانیک مهندسی ساخت و تولید 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی مکانیک
  • مهندسی ساخت و تولید
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی مکانیک مهندسی ساخت و تولید

انتخاب دکترای فلسفه (دکترا) نیاز به اتمام پایان نامه یا پایان نامه دارد. برنامه ها از اعضای هیئت علمی می باشند که در زمینه رشته خود برای کسب بهترین آموزش می باشند.

دکترا در مهندسی ساخت و ساز چیست؟ دوره های جوشکاری، ماشینکاری و ریخته گری مواد در بخشی از اکثر برنامه ها هستند. فیزیک و ریاضیات کاربردی اجزای لازم در برنامه درسی هستند. کنفرانس ها چیزی است که بسیاری از دانش آموزان به عنوان بخشی از برنامه خود حمایت می کنند. محققان زمان زیادی را صرف کار پایان نامه و کارهای خود برای حمایت از تخصص خود می کنند. بسته به اینکه آیا یک دانش آموز تمام وقت یا نیمه وقت را دنبال می کند، دوره تحصیلی می تواند از هر سه تا شش سال به پایان برسد.

انتقاد سازنده برای تبدیل شدن به چیزی مثبت، یک مهارت است که در تمام جنبه های زندگی یک فارغ التحصیل، از کار به شخصی کار می کند. خود رشته ای و تفکر تحلیلی هر دو مهارت های انطباقی را فراتر از دانشگاه ها و آموزش می دانند.

هزینه حضور در یکی از این برنامه ها بستگی به عوامل مختلفی از طول برنامه به موسسه دارد. فاکتورهای اضافی مانند کمکهای مالی و کمکهای مالی نیز باید در یک تحقیق مالی دانشجویی شامل شود.

یک دکترا در مهندسی صنایع فارغ التحصیلان را برای فرصت های تحصیلات تکمیلی و تحصیلات دانشگاهی آماده می کند. فارغ التحصیلان شروع به شروع شرکت های خود کرده اند، حرکت نردبان را در آزمایشگاه های تحقیقاتی و کار در مراقبت های بهداشتی. تجربه تولید در فرایندها و تکنولوژی دانشجویان را برای صنایع مختلف آماده می کند. برای کسانی که به مهندسی می روند، شامل مهندسین کارخانه، مهندس پیشرفته تولید، مهندس فرآیند، مهندس تولید و مدیر کیفیت می شود. برخی از آنها به صنایع کشاورزی، تحقیق و توسعه علمی، تولیدات و سازمان های دولتی منتقل شده اند.

برنامه های PhD در دوره نیمه وقت یا تمام وقت در محوطه دانشگاه و یا آنلاین ارائه می شود. با دنبال کردن مراحل بعدی با جستجوی برنامه خود در زیر، با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.