Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مهندسی ساختمان 2023

2 دکترا برنامه ها که در مهندسی ساختمان 2023

بررسی اجمالی

یک دکترا درجه دکتری فلسفه است که بالاترین سطح تحصیلات در اکثر دانشگاه هاست. به طور معمول نیاز به تکمیل سه تا چهار سال تحصیلی کامل است. اکثر نهادها نیازمند کاندیداهای مدرک کارشناسی ارشد هستند. تحقیق مستقل بخش بزرگی از برنامه های دکترا است.

دکترا در مهندسی ساخت و ساز چیست؟ این بر مفاهیم و تکنیک های مهندسی ساخت و ساز و مدیریت و نحوه اعمال آن در صنعت معماری / مهندسی / ساخت و ساز (AEC) تاکید دارد. یک دکترا در مهندسی ساخت و ساز مناسب برای افرادی است که علاقه مند به مطالعه و پیشرفت علوم مهندسی و مدیریت ساخت و ساز هستند. پژوهش بر روی موضوعات متنوعی از طراحی و ساخت پروژه های زیربنایی تمرکز دارد. دانش آموزان ممکن است بخواهند موضوعات تحقیقاتی مانند عوامل انسانی در ساخت و ساز، روش های پیشرفته و مواد، طراحی مجازی و ساخت و ساز یا علم مدیریت را جستجو کنند.

بسیاری از فارغ التحصیلان با دکترا در مهندسی ساخت مهارت های قوی در رهبری، تفکر انتقادی و حل مسئله را ایجاد می کنند. تعداد زیادی از تحقیقات معمولا دانشجویان را آماده می شود تا خود را شروع کنند. تمام این مهارت ها ممکن است فرد و حرفه ای به پیشرفت فرد کمک کند.

هزینه های تحصیلی می تواند متفاوت باشد و عوامل بسیاری می توانند هزینه تحصیل را تحت تاثیر قرار دهند. بورس تحصیلی، کمک های مالی و سایر گزینه های تامین مالی واجد شرایط ممکن است برای کسانی که به دنبال آنها هستند در دسترس باشد. برای هزینه ها و هزینه های دقیق، با هر مدرسه مورد علاقه تماس بگیرید.

بسیاری از افراد برای رفتن به یک دکترا در نظر گرفتن حرفه ای در دانشگاه به عنوان استاد مشغول به تحصیل هستند، اما معمولا در زمینه مهندسی فرصت های زیادی برای فارغ التحصیلان با دکترا در مهندسی ساختمان وجود دارد. افراد ممکن است دریابند که آنها واجد شرایط برای تبدیل شدن به محققان کاربردی در زمینه ساخت و ساز هستند. فارغ التحصیلان همچنین می توانند جایگاه خود را به عنوان مهندسان توسعه، جایی که تمرکز بر ایجاد راه حل برای مشکلات و فن آوری های جدید است، دنبال کنند.

PhD در مهندسی ساخت و ساز می تواند در بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان از جمله از طریق کلاس های آنلاین به دست آمده است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات مهندسی
 • مهندسی ساختمان
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مهندسی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط