Keystone logo

12 دکترا برنامه ها که در مهندسی زیستی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • علوم زیستی
 • مهندسی زیستی
رشته های تحصیلی
 • علوم زیستی (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در مهندسی زیستی

  یک دکتر فلسفی یک رشته تحصیلی برای تحصیلات عالی فارغ التحصیلان است که قبلا برنامه کارشناسی ارشد را تکمیل کرده اند. اکثر محققان از دکترا به عنوان درجه بالایی استفاده می کنند، زیرا این بالاترین جایزه است که توسط بسیاری از دانشگاه ها ارائه می شود. دانش آموزان تمام وقت ممکن است این برنامه را در سه سال به پایان برسانند.

  دکترای زیست شناسی چیست؟ Bioengineering یک مطالعه بین رشته ای است که به مهندسی، زیست شناسی، دارو و علوم پزشکی نگاه می کند. بسیاری از برنامه ها دانش آموزان را در مورد نحوه استفاده از اصول مهندسی برای مطالعه فرایندهای بیولوژیکی آموزش می دهند. البته، هر دانشگاه ممکن است زمینه های مختلف تمرکز، مانند بیوفیزیک، مواد زیستی جدید و بهبود زخم ارائه دهد. دوره های دقیق ارائه شده برای یک برنامه دکترا می تواند در هر مدرسه متفاوت باشد، اما ممکن است شامل حرفه ای سازی زیستی مهندسی، مهندسی زیست محاسباتی، مهندسی نانو زیست محیطی، تصویربرداری دیجیتال، الکترونیک نوری و ابزار زیست پزشکی است.

  مطالعه مهندسی زیست محیطی در سطح دکترا می تواند شرکت کنندگان انواع مهارت ها و دانش های منحصر به فرد را ارائه دهد که ممکن است به آنها کمک کند که بیشتر شاکی باشند. به عنوان مثال، برخی افراد ممکن است توانایی های خود را برای فکر کردن به انتقاد، طراحی پروژه های تحقیقاتی و ارتباط از طریق نوشتن ایجاد کنند. این مهارت ها حتی می توانند به یک زندگی شخصی معنی دار هم بستگی داشته باشند.

  هزینه یک برنامه دکترا می تواند به مدرسه، تمرکز برنامه و مدت زمان برنامه بستگی دارد. تماس مستقیم با دانشگاه ممکن است بهترین راه برای دریافت هزینه دقیق باشد.

  وقتی فکر کردن به ورود به یک برنامه دکترا، ممکن است مفید باشد که بدانید چه نوع کاری ممکن است پس از فارغ التحصیلی شدن باشد. البته، این فرصت ها می تواند به شدت از یک فارغ التحصیل به بعد متفاوت باشد بسته به تحصیلات و تاریخ شغل دیگر خود. برخی از محققان از این آموزش استفاده می کنند تا به یک دانشمند مهندسی پروتئین، مددکار تحقیقاتی پس از مدرک، مدیر برنامه علمی، مهندس زیستی، استاد مهندسی زیست شناسی یا محقق ارشد بپردازند.

  اگر میخواهید در PhD در برنامه Bioengineering ثبت نام کنید، باید تحقیقاتی انجام دهید. بسیاری از مدارس در سراسر جهان برنامه ها را از طریق اینترنت و / یا تنظیمات کلاس درس سنتی ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.