Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مهندسی دریا 2023

2 دکترا برنامه ها که در مهندسی دریا 2023

بررسی اجمالی

یک برنامه دکترا معمولا از مدرک کارشناسی ارشد و به دانش آموزان اجازه می دهد تا به یک حوزه ی مورد علاقه ی عمیق فرو رود. با این سطح، دانش آموزان به طور کلی دارای مهارت های لازم برای پیدا کردن یک حرفه مناسب در زمینه خود را در دستمزد رقابتی است.

یک دکترا در مهندسی دریایی چیست؟ این یک برنامه دکترا با تمرکز قوی در زمینه مطالعات دریایی و آبزی است. در این برنامه، دانش پژوهان دوره هایی مانند هیدرودینامیک رودخانه، نظریه موج غیر خطی، دینامیک سیالات محاسباتی و پورت ها و بندرها را می گذرانند. شرکت کنندگان برنامه همچنین باید انتظار داشته باشند تا زمان قابل توجهی در پژوهش تحقیق وحشی صرف کنند، که بخشی از پایان نامه آنها است، که نقطه اوج مطالعات دکترای خود است.

فارغ التحصیلان موفق برنامه معمولا در حل معادلات ریاضی پیچیده هستند، که مهارت بسیار تخصصی است که می تواند آنها را در هنگام شکار شغلی رقابت کند. دانشآموزان معمولا هنگام تکمیل یک برنامه، مهارتهای تحقیقاتی و تحلیلی بسیار پیشرفته را توسعه میدهند.

عوامل متعددی وجود دارد که ممکن است هزینه برای تکمیل برنامه دکترا را تحت تاثیر قرار دهد. دانش آموزان باید قبل از تصمیم دادن به در دسترس بودن خود برای انجام تحصیلات و مدارس تحصیلی خود برای خراب کردن هزینه های فعلی در نظر بگیرند.

فارغ التحصیلان دکترا اغلب قادر به یافتن کار در حوزه آبزیان هستند. فرصت های شغلی ممکن شامل عملیات پلتفرم های نفتی، توربین های بادی مهندسی و دیگر اشکال انرژی جایگزین، مدیریت کشتی سازی و دیگر کشتی های دریایی و سایر حرفه های موجود در محیط های آبی است. بعضی از فارغ التحصیلان ممکن است بخواهند در رشته های دانشگاهی باقی بمانند، کار پیدا کنند به عنوان سخنران یا استادان در کالج یا دانشگاه.

مدارس سراسر جهان برنامه های آنلاین PhD در مهندسی دریایی را ارائه می دهند. این نوع برنامه ها ممکن است ایده آل برای کسانی که به دنبال انعطاف پذیری در برنامه خود و همچنین کسانی که مایل به حضور در یک برنامه دور. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی مکانیک
  • مهندسی دریا
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه