Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مهندسی خودرو 2023

2 دکترا برنامه ها که در مهندسی خودرو 2023

بررسی اجمالی

اغلب پس از مدرک کارشناسی ارشد، یک دکترا دانش آموزان را با یک دانش عمیق در حوزه مورد علاقه فراهم می کند. هنگامی که دانش آموز دارای دکترا است، تعداد نامحدودی از مشاغل رقابتی وجود دارد که ممکن است در دسترس باشند.

یک دکترا در مهندسی خودرو چیست؟ این یک برنامه در سطح دکترا است که دانش آموزان در مورد چالش های مختلف صنعت خودرو و چگونگی برخورد با آنها می آموزند. دانش آموزان باید دوره هایی را برای کمک به آماده سازی آنها برای کار در صنعت خودرو انجام دهند. برخی از کارهای آموزشی که ممکن است به عنوان بخشی از این برنامه مورد نیاز باشند شامل انرژی و محیط زیست، دینامیک و کنترل و الکترونیک و نرم افزار کامپیوتر است. برای تکمیل این برنامه تحصیلی، ممکن است دانشجویان نیز مجبور شوند که امتحان و تحقیقاتی را انجام دهند که در رشته خلاصه می شود.

فارغ التحصیلان دکترا معمولا در حل مسئله، ترکیب خودرو و پویایی و بهبود در بازده خودرو هستند. این مهارت ها ممکن است به آنها کمک کند تا کارایی رقابتی در صنعت خودرو و همچنین مراقبت از وسایل نقلیه خود را پیدا کنند.

هنگامی که برای درک هزینه ها می آید، دانش آموزان باید از شکست مدرسه مطلع شوند و بدانند که آیا می خواهند تمام وقت را مطالعه کنند. آنها باید با مدرک آینده خود تماس بگیرند تا درک کامل از نحوه تحصیلات را داشته باشند.

کسانی که با دکترا در مهندسی خودرو به طور طبیعی باید قادر به پیدا کردن کار در زمینه صنعت خودرو. ممکن است انتخاب های حرفه ای ممکن است شامل مهندس سیستم و اجزای، مدیر کارخانه خودرو، مهندس ارشد یا مهندس کیفیت خودرو باشد. سایر فارغ التحصیلان ممکن است در حوزه های دانشگاهی کار کنند به عنوان استاد یا مدرس در یک مهندس در آینده آموزش عالی در زمینه آموزش عالی. گزینه ها می توانند بطور بی حد و حصر بسته به تجربه و در چه مسیر صنعت خودرو حرکت می کند.

کسانی که علاقه مند به درجه مهندسی خودرو می توانند برنامه ها را در مدارس سراسر جهان پیدا کنند. برنامه های آنلاین ممکن است برای کسانی که نمی توانند به یک برنامه سنتی متعهد باشند، مطلوب باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی خودرو
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط