Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مهندسی برق که در آمریکا 2024

دکترا برنامه ها که در مهندسی برق که در آمریکا 2024

بررسی اجمالی

مهندسی قدرت جنبه های مختلفی از سیستم های قدرت را پوشش می دهد. این شامل تولید برق، خطوط انتقال، ترانسفورماتورها، الکترونیک قدرت و منابع انرژی تجدیدپذیر است.

هنگامی که در یک برنامه درجه مهندسی برق ثبت نام می کنید، به ترکیبی از دروس نظری و عملی خواهید رسید. در حین کاوش در موضوعات اصلی مانند مدارهای الکتریکی، نظریه الکترومغناطیسی، سیستم های کنترل و الکترونیک قدرت، پایه ای قوی در ریاضیات، فیزیک و اصول مهندسی ایجاد خواهید کرد.

برنامه های مهندسی برق اغلب این شانس را برای دانشجویان فراهم می کند که در زمینه های خاص مورد علاقه، مانند شبکه های هوشمند، سیستم های ذخیره انرژی، یا مهندسی ولتاژ بالا، تخصص پیدا کنند. این بدان معنی است که می توانید تحصیلات خود را مطابق با آرزوهای شغلی خود تنظیم کنید و از روندهای صنعت جلوتر بمانید.

فارغ التحصیلان در بخش های مختلفی مانند آب و برق، تولید، حمل و نقل و مشاوره کار پیدا می کنند، که آن را به گزینه ای عالی برای کسانی که به دنبال تنوع و پتانسیل رشد هستند تبدیل می کند.

با ادامه تحصیل در رشته مهندسی قدرت، مهارت ها و دانش لازم برای ایجاد تأثیر پایدار بر چشم انداز انرژی جهانی را به دست خواهید آورد.

ایالات متحده همچنان محبوب ترین مقصد جهان برای دانشجویان بین المللی است. دانشگاه‌های ایالات متحده بر رتبه‌بندی جهانی تسلط دارند و این کشور نیز طیف گسترده‌ای از مکان‌های تحصیلی هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد. سیستم های دانشگاه ایالتی تا حدی توسط دولت های ایالتی یارانه پرداخت می شود و ممکن است پردیس های بسیاری در سراسر ایالت پراکنده با صدها هزار دانشجو داشته باشد.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • آمریکا
  • مطالعات انرژی
  • مهندسی انرژی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات انرژی (0)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه