Keystone logo

0 تمام وقت دکترا برنامه ها که در مطالعات انرژی مهندسی انرژی مهندسی برق که در هنگ کنگ برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • هنگ کنگ
  • مطالعات انرژی
  • تمام وقت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات انرژی (0)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

هیچ برنامه ای با معیارهای جستجوی شما مطابقت ندارد. لطفا فیلترهای خود را اصلاح کنید.

Clear filters

تمام وقت دکترا برنامه ها که در مطالعات انرژی مهندسی انرژی مهندسی برق

مهندسی قدرت جنبه های مختلفی از سیستم های قدرت را پوشش می دهد. این شامل تولید برق، خطوط انتقال، ترانسفورماتورها، الکترونیک قدرت و منابع انرژی تجدیدپذیر است.

هنگامی که در یک برنامه درجه مهندسی برق ثبت نام می کنید، به ترکیبی از دروس نظری و عملی خواهید رسید. در حین کاوش در موضوعات اصلی مانند مدارهای الکتریکی، نظریه الکترومغناطیسی، سیستم های کنترل و الکترونیک قدرت، پایه ای قوی در ریاضیات، فیزیک و اصول مهندسی ایجاد خواهید کرد.

برنامه های مهندسی برق اغلب این شانس را برای دانشجویان فراهم می کند که در زمینه های خاص مورد علاقه، مانند شبکه های هوشمند، سیستم های ذخیره انرژی، یا مهندسی ولتاژ بالا، تخصص پیدا کنند. این بدان معنی است که می توانید تحصیلات خود را مطابق با آرزوهای شغلی خود تنظیم کنید و از روندهای صنعت جلوتر بمانید.

فارغ التحصیلان در بخش های مختلفی مانند آب و برق، تولید، حمل و نقل و مشاوره کار پیدا می کنند، که آن را به گزینه ای عالی برای کسانی که به دنبال تنوع و پتانسیل رشد هستند تبدیل می کند.

با ادامه تحصیل در رشته مهندسی قدرت، مهارت ها و دانش لازم برای ایجاد تأثیر پایدار بر چشم انداز انرژی جهانی را به دست خواهید آورد.

هنگ کنگ، در بر داشت در ساحل جنوب چین، این کشور یکی از دو منطقه اداری ویژه در جمهوری خلق چین است. آموزش عالی هنگ کنگ 'است در ساختار انگلستان و همچنین سیستم های بین المللی قرار گرفته است. این است که توسط کشور 'بازدید کنندگان دفتر آموزش و پرورش اداره می شود.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

مطالعات تمام وقت به مطالعاتی گفته می شود که دانش آموز را ملزم می کند که به طور روزانه در کلاس ها شرکت کند، معمولاً حداقل چهار ساعت در روز. مزیت اصلی مطالعات تمام وقت این است که به دانشجویان امکان می دهد تحصیلات خود را در مدت زمان کوتاه تری به پایان برسانند. این می تواند برای کسانی که به دنبال فارغ التحصیلی سریعتر یا ورود زودتر به نیروی کار هستند مفید باشد.