Keystone logo

0 دکترا برنامه ها که در مطالعات انرژی مهندسی انرژی مهندسی برق که در پراگ, جمهوری چک برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • جمهوری چک
  • مطالعات انرژی
  • مهندسی انرژی
  • پراگ
رشته های تحصیلی
  • مطالعات انرژی (0)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

هیچ برنامه ای با معیارهای جستجوی شما مطابقت ندارد. لطفا فیلترهای خود را اصلاح کنید.

Clear filters

دکترا برنامه ها که در مطالعات انرژی مهندسی انرژی مهندسی برق

این بزرگترین شهرستان در جمهوری چک است، و این ها 'یکی از مهم ترین مراکز تحقیقاتی و آموزش و پرورش. موسسات آموزش بسیاری از واقع اینجا تضمین دانش آموزان هر دو محلی و بین المللی یک انتخاب گسترده ای از برنامه های به شرکت در طول اقامت خود. آموزش و پرورش است تأثیر این شهرستان بسیار مثبت در نظر رشد اجتماعی-اقتصادی است.

مهندسی قدرت جنبه های مختلفی از سیستم های قدرت را پوشش می دهد. این شامل تولید برق، خطوط انتقال، ترانسفورماتورها، الکترونیک قدرت و منابع انرژی تجدیدپذیر است.

هنگامی که در یک برنامه درجه مهندسی برق ثبت نام می کنید، به ترکیبی از دروس نظری و عملی خواهید رسید. در حین کاوش در موضوعات اصلی مانند مدارهای الکتریکی، نظریه الکترومغناطیسی، سیستم های کنترل و الکترونیک قدرت، پایه ای قوی در ریاضیات، فیزیک و اصول مهندسی ایجاد خواهید کرد.

برنامه های مهندسی برق اغلب این شانس را برای دانشجویان فراهم می کند که در زمینه های خاص مورد علاقه، مانند شبکه های هوشمند، سیستم های ذخیره انرژی، یا مهندسی ولتاژ بالا، تخصص پیدا کنند. این بدان معنی است که می توانید تحصیلات خود را مطابق با آرزوهای شغلی خود تنظیم کنید و از روندهای صنعت جلوتر بمانید.

فارغ التحصیلان در بخش های مختلفی مانند آب و برق، تولید، حمل و نقل و مشاوره کار پیدا می کنند، که آن را به گزینه ای عالی برای کسانی که به دنبال تنوع و پتانسیل رشد هستند تبدیل می کند.

با ادامه تحصیل در رشته مهندسی قدرت، مهارت ها و دانش لازم برای ایجاد تأثیر پایدار بر چشم انداز انرژی جهانی را به دست خواهید آورد.

جمهوری چک دارای تحصیلات دانشگاهی به خوبی تثبیت و بر اساس پژوهش. این آموزش INI پراگ ساخته شده است یکی از برنامه درسی احترام را در اروپا از آن کشت روح خلاقیت و نوآوری در دانش آموزان.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.