Keystone logo

0 دکترا برنامه ها که در مطالعات انرژی مهندسی انرژی مهندسی برق که در بوقلمون برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • بوقلمون
  • مطالعات انرژی
رشته های تحصیلی
    آموزش (0)بهداشت و درمان (0)حمل و نقل و لجستیک (0)خودبهسازی (0)روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (0)زبان های خارجی (0)ساخت و ساز (0)علوم اجتماعی (0)علوم زیستی (0)علوم طبیعی (0)
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

هیچ برنامه ای با معیارهای جستجوی شما مطابقت ندارد. لطفا فیلترهای خود را اصلاح کنید.

Clear filters

دکترا برنامه ها که در مطالعات انرژی مهندسی انرژی مهندسی برق

مهندسی قدرت جنبه های مختلفی از سیستم های قدرت را پوشش می دهد. این شامل تولید برق، خطوط انتقال، ترانسفورماتورها، الکترونیک قدرت و منابع انرژی تجدیدپذیر است.

هنگامی که در یک برنامه درجه مهندسی برق ثبت نام می کنید، به ترکیبی از دروس نظری و عملی خواهید رسید. در حین کاوش در موضوعات اصلی مانند مدارهای الکتریکی، نظریه الکترومغناطیسی، سیستم های کنترل و الکترونیک قدرت، پایه ای قوی در ریاضیات، فیزیک و اصول مهندسی ایجاد خواهید کرد.

برنامه های مهندسی برق اغلب این شانس را برای دانشجویان فراهم می کند که در زمینه های خاص مورد علاقه، مانند شبکه های هوشمند، سیستم های ذخیره انرژی، یا مهندسی ولتاژ بالا، تخصص پیدا کنند. این بدان معنی است که می توانید تحصیلات خود را مطابق با آرزوهای شغلی خود تنظیم کنید و از روندهای صنعت جلوتر بمانید.

فارغ التحصیلان در بخش های مختلفی مانند آب و برق، تولید، حمل و نقل و مشاوره کار پیدا می کنند، که آن را به گزینه ای عالی برای کسانی که به دنبال تنوع و پتانسیل رشد هستند تبدیل می کند.

با ادامه تحصیل در رشته مهندسی قدرت، مهارت ها و دانش لازم برای ایجاد تأثیر پایدار بر چشم انداز انرژی جهانی را به دست خواهید آورد.

دانشگاه در ترکیه ارائه یا دو یا چهار سال از آموزش و پرورش برای مطالعات کارشناسی، در حالی که برنامه های تحصیلات تکمیلی آخرین حداقل دو سال. حدود 820 موسسات آموزش عالی در ترکیه از جمله 76 دانشگاه با ثبت نام در کل دانش آموز بیش از 1 میلیون وجود دارد. کیفیت آموزش در دانشگاه های ترکیه تا حد زیادی متفاوت است، برخی از ارائه آموزش ها و امکانات در تاریخ همتراز با مدارس بین المللی شناخته شده.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.