Keystone logo

7 دکترا برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی ایمنی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی ایمنی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی ایمنی

همانند سایر انواع درجه، درجه دکتری در انواع مختلف موجود است. برنامه های دکترا یا برنامه های دکترای فلسفی با توجه به تمرکز شدید تحقیقات و یکی از انواع درجه های شناخته شده جهان شناخته شده اند.

یک دکترا در مهندسی ایمنی چیست؟ برای اکثر دانش آموزان، برنامه های آموزشی مهندسی ایمنی آنها را آماده طراحی و اجرای سیستم هایی می کند که ایمنی عموم را ارتقا می دهند. این سیستم ها ممکن است در مکان های کسب و کار، در دفاتر دولتی و در مدارس پیدا شوند، اگرچه مهندسی ایمنی می تواند تقریبا در هر سیستمی که انسان با آن ارتباط برقرار می کند استفاده شود. دانشجویان دکترا معمولا برای ارزیابی و تجزیه و تحلیل سیستم ها برای نگرانی های امنیتی در سطح پیشرفته، تحقیقاتی را برای توسعه استانداردهای جدید و تکنیک های ایمنی برای حل مشکلات دنیای واقعی می آموزند.

علاوه بر پرورش دانش آموزان با توانایی های بالقوه ارزیابی ریسک، فارغ التحصیلان با دکترا در مهندسی ایمنی تمایل به آموزش و پرورش در کاربرد و طراحی سیستم های ایمنی برای طیف وسیعی از محیط های صنعتی و شهری دارند. این ویژگی ها همراه با خلاقیت و تفکر انتقادی می تواند به دانش آموزان کمک کند تا حرفه های پیشرفته را در صنعت انتخاب کنند.

مدت زمان برنامه، تمرکز فردی تحقیق و وضعیت ثبت نام دانش آموزان می تواند تمام خط مشی های بودجه بندی مدارس تحصیلات تکمیلی را تحت تاثیر قرار دهد. متقاضیان باید قیمت های مربوط به برنامه خود را بررسی کنند و با دفاتر پذیرش به طور جداگانه صحبت کنند تا دقیق ترین برنامه مالی برای آینده خود ایجاد کنند.

دانش آموزانی که PhD خود را در مهندسی ایمنی کامل می کنند واجد شرایط برای تبدیل شدن به استادان در بخش های ایمنی و بهداشت در تقریبا هر دانشگاه می باشند. علاوه بر ارائه پتانسیل برای کارهای پیشرفته تحقیقاتی، دانش آموزانی که این درجه را دارند، می توانند چشم انداز های سودآور و با ارزش را به عنوان مدیران پروژه، مدیران بهبود، مدیران ایمنی، ناظران ایمنی، مهندسان طراحی و هماهنگ کننده های انطباق پیدا کنند. بخش عمومی برای دانش آموختگان فارغ التحصیل می باشد، گرچه بسیاری دیگر نیز در بخش خصوصی کار می کنند، جایی که اغلب آنها در شرکت های مشاوره و مهندسی پیدا می شود.

ممکن است فرصت های از راه دور برای اخذ مدرک PhD در مهندسی ایمنی در دسترس باشد، اگر چه بسیاری از موسسات نیاز به دانش آموزانی که از راه دور برای شرکت در دوره های اضافی استفاده می کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.