Keystone logo

1 دکترا برنامه ها که در مطالعات معماری معماری فضاهای عمومی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات معماری
 • معماری فضاهای عمومی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در مطالعات معماری معماری فضاهای عمومی

  دکترا نیز دکترا یا دکتر فلسفه است. این می تواند نقطه اوج سال های تحصیلات عالی باشد و توسط یک کالج یا دانشگاه اعطا شود. فارغ التحصیلان حق دارند خود را "دکتر" نامید.

  دکترا در معماری منظر چیست؟ یک دکتر فلسفه در برنامه معماری منظر ارائه می دهد آموزش های پیشرفته برای افرادی که مایل به تمرکز بر روی برنامه ریزی چشم انداز، استفاده از مقیاس فضایی و طراحی hardscape. دانش آموزان نیز ممکن است کلاس های مورد علاقه موزاییک های چشم انداز، سیستم های نقشه برداری کامپیوتری، برنامه ریزی شهری از زمان های قدیم تا حال و سیستم های زیربنایی را انتخاب کنند. معمولا پایان نامه به پایان برنامه تمرکز فشرده انتظار می رود.

  فارغ التحصیلان با دکترا در معماری چشم انداز می توانند حرفه های کاری خود را بهبود بخشد، زیرا توانایی خود را برای برقراری ارتباط و مدیریت زمان افزایش می دهند و یک اخلاق کار قوی را توسعه می دهند. آنها همچنین تمایل به طراحی چشم انداز دارند و به خودی خود هدایت می شوند، که می تواند به آنها کمک کند طراحی های منحصر به فرد را ایجاد کنند.

  هزینه های کالج می تواند بین دانشگاه ها در نقاط مختلف جهان و با طول برنامه انتخاب شده متغیر باشد. دانش آموزان دپارتمان انکشافی ممکن است بخواهند برنامه های مختلف را تحقیق کنند و اطلاعات هزینه را از آن کالج ها بخواهند.

  فارغ التحصیلان با دکترا در معماری منظر ممکن است قبلا حرفه ای داشته باشند، اما برای کسانی که نمی توانند انتخاب های متنوعی در دسترس داشته باشند. برای کسانی که به دنبال فرصت های کسب و کار در دنیای کسب و کار هستند، سازندگان خانه و شرکت های طراحی اغلب متخصصان چشم انداز برای حل مشکلات محوطه سازی برای خانه های مدل، خانه های ویژه و حتی خانه های کشور استفاده می کنند. برخی از فارغ التحصیلان ممکن است تصمیم بگیرند که به عنوان سخنران یا اساتید دانشگاهی شرکت کنند. دیگران می توانند یک فیلم حرفه ای یا تلویزیونی را به عنوان یک طراح وب سایت و طراح سایت انتخاب کنند. اشتغال همچنین می تواند با آژانس های دولتی که نیاز به مردم برای ایجاد مناطق جذاب در اطراف ساختمان های ملی و در پارک های دولتی دارند، پیدا شود.

  دکتر فلسفه در برنامه های چشم انداز می تواند در سراسر جهان یافت می شود. برای پیدا کردن یک برنامه دکترا که متناسب با نیازهای شما است، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.