Keystone logo

23 دکترا برنامه ها که در مطالعات معماری معماری 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات معماری
 • معماری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (23)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در مطالعات معماری معماری

  به عنوان بالاترین سطح آموزش و پرورش ممکن است، درآمد دکترا به طور متوسط ​​3 تا 4 سال تحقیق فشرده نیاز دارد. دانش آموزان با یک سرپرست دانشگاهی جفت می شوند که متخصص در حوزه انتخابی خود هستند که به آنها کمک می کند پایان نامه های خود را ایجاد کنند که در یک ویزا درمانی بررسی خواهند شد.

  دکترای معماری چیست؟ به عنوان یکی از قدیمی ترین رشته ها، یک برنامه دکترا در این زمینه به برنامه ریزی، طراحی و ساخت و ساز ساختمان ها می پردازد. این زمینه شامل اصول متعدد مهندسی است تا دانش آموزان بتوانند یاد بگیرند که چگونه ساختارهای طراحی شده برای ایستادن برای دهه یا قرن و مقاومت در برابر آب و هوا، بادهای زیاد و دیگر نیروهای طبیعی را یاد بگیرند. علاوه بر زیبایی شناسی و هنر، معماری شامل سایر رشته های ساختمانی عملی مانند لوله کشی، مهندسی برق و فیزیک است.

  دانش آموزانی که تصمیم می گیرند تا به یک دکترا در معماری دست یابند، با ایجاد مجموعه ای قوی از مهارت هایی که پس از ورود به حرفه شان مفید خواهد بود. ملزومات فنی به دانش آموزان منتقل می شود، همچنین برنامه ریزی، سازماندهی و توانایی های رهبری.

  هزینه های دانشجویان برای کسب درآمد دکترای خود را بر اساس بسیاری از عوامل، از مدرسه و کشور تحصیل به تعداد سال های مورد نیاز برنامه های خود را متفاوت است. حداقل دو یا سه سال معمول است.

  شایع ترین کاربرد یک مدرک دکترا در حال ورود به دانشگاه است. این بدان معنی است که بیشتر دانش آموزانی که با دکترا در رشته معماری فارغ التحصیل می شوند، اساتید کالج یا محققان می توانند به فهم و درک معماری بیشتر برسند. در حالی که این برنامه رایج ترین است، همچنین می توانید حرفه های سنتی را با این نوع مدرک دنبال کنید. شما می توانید یک معمار باشید و یا به صورت مستقل یا با یک شرکت کار کنید.

  گزینه های زیادی برای برنامه PhD شما وجود دارد. در مورد اینکه آیا از مطالعه در اینترنت، در یک مدرسه محلی یا جاهای دیگر در دنیا لذت می برید، فکر کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.