Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مطالعات کلاسیک 2023/2024

3 دکترا برنامه ها که در مطالعات کلاسیک 2023/2024

بررسی اجمالی

برای دستیابی به اهداف شخصی و حرفه ای، مردم اغلب تصمیم می گیرند تا به دنبال کسب یک دکترا کار کنند. این نوع مدرک می تواند دانش آموزان را به سمت بالا به عنوان متخصص در رشته های خود بسپارد.

دکترای مطالعات کلاسیک چیست؟ این برنامه فارغ التحصیل معمولا بر روی مطالعه بین رشته ای تمدن های یونانی و رومی کلاسیک تمرکز دارد. این دوره ها می توانند طیف وسیعی از موضوعات، از تاریخ، هنر و ادبیات عصر باستان به درام، حکومت و لفاظی را پوشش دهند. دوره های آموزشی ممکن است به تاثیرات تاریخی و مدرن تمدن ها پرداخته شود. همچنین ممکن است تاکید بر زبان و فرهنگ های باستانی، یونانی و رومی باشد. زبانها ممکن است از یک دیدگاه تاریخی و همچنین با تکنیکهای مطالعه زبانشناختی مدرن مورد مطالعه قرار گیرد.

دانش آموزان ممکن است از مهارت های ارتباطی و رهبری خود بهره مند شوند. آنها همچنین می توانند توانایی اندیشیدن به انتقاد را در حین تسلط بر بحث و گفت و گو داشته باشند.

زمان لازم برای تکمیل برنامه بستگی به دوره تحصیل و دانش آموز دارد، اما اکثر برنامه ها دارای حداقل تعداد الزامات ساعت نیمه کاره می باشند که ممکن است شامل پایان نامه پایان نامه باشد. بسته به طول، هزینه ها به طور وسیعی متفاوت است، بنابراین دانش آموزان باید اطمینان حاصل کنند که اطلاعات خاصی در مورد هزینه تحصیل و هزینه های مربوطه به دست آورند.

دانش آموزانی که دكترای مطالعات كلاسیكی را دریافت می كنند ممكن است به عنوان متخصص در این زمینه شناخته شوند. در ابتدا آنها برای کار علمی در کالج یا دانشگاه مجهز هستند، جایی که آنها همچنین می توانند مقالات حرفه ای را در زمینه های تخصصی خود منتشر کنند. محققان حرفه ای می توانند اساتید در یک دانشگاه یا کالج، معلمان مدرسه دولتی یا آکادمی خصوصی، برنامه ریزان برنامه درسی یا نویسندگان باشند.

بسیاری از برنامه ها دارای برخی از گزینه های کلاس آنلاین می باشند و دوره های درسی نیز در تعدادی از مدارس سراسر جهان در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات علوم انسانی
 • مطالعات کلاسیک
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط